Organik Argan Yağı Yüz Ve Vücut Serumu 100 ml

Organik Argan Yağı Yüz Ve Vücut Serumu 100 ml

Ürün Fiyatı
(kdv dahil)
89.00 TL
 
Havale Fiyatı: 86.33 TL
 
Adet:
 

Organik Argan Yağı Yüz Ve Vücut Serumu 100 ml
Favori Ürünlerinize Ekleyin
   Ürün Kodu: 5980
 

Özellikler
Yorumlar
Taksitler

 

Argan Yağı Nedir ?

Argan Yağı sadece Fas’ın güney batısındaki Agadir, Essaouira ve Taroudant bölgelerinde yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan Argan (Argania Spinosa) ağacının meyvesinden elde edilir. Organik Argan Yağı yaşlanmayı geciktirici, cildi besleyici ve tedavisine yardım edici özellikleri olması nedeniyle yüzyıllar boyunca Berber Kavmi kadınlarının güzellik sırrı olmuştur. Argan Yağı doğal ve etkili bir biçimde yaşlanmaya ve cilt kuruluğuna karşı savaşmaktadır. Kuru saçların nemlendirilmesinde hızlı ve etkin sonuçlar verir.

Argan Yağı %100 doğaldır ve yüz, saç ve tırnak için çok faydalıdır. Kuru ciltli insanlar için eşsiz bir çözüm olmasının yanı sıra yağlı ciltli kişiler için de ciltte ve saçlı derideki yağ bezesi oluşumunu önlemesi bakımından faydalıdır. Argan Yağı cilde muhteşem derecede canlılık kazandırmaktadır. Bu güzellik sırrının etkinliği yüzyıllar boyunca kanıtlanmıştır ve bugün de geçerliliğini korumaktadır.

Bu organik yağ %47,1 oleik asit(Omega 9), %33,8 linoleik asit(Omega 6) içermektedir. Bu yağ asitlerine ek olarak Argan Yağı çok yüksek oranda Tokoferol (E vitamini), Squalene, Steroller ve Polifenoller gibi çeşitli bileşikler içermektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın 5324 sayılı kozmetik kanununa uygun olarak ve bildirimi yapılarak ithal etmekte olduğumuz tam saflığa sahip Argan Yağı, piyasada bulunan düşük kaliteli ya da saflığını kaybetmiş ürünlerin aksine soğuk baskı (Cold Press) yöntemiyle sıkıştırılmış ve kokusuzdur.

Argan Yagi Ne İçin Kullanılır

Cilt

Argan Yağı cildi rekor denilebilecek bir zamanda nemlendirir ve cilt hücrelerinin yenilenmesinde yardımcıdır. Pek çok bilimsel çalışma da bu gerçeği doğrulamıştır ve uzmanlar bu mucizevî yağın diğer faydalarını bulmak için yeni çalışmalar yapmayı sürdürmektedirler.

Faslı kadınlar yüzyıllar boyunca bu mucizevî yağı dudak ve cilt çatlaklarına ve kırışıklıklara masaj yaparak uygulamışlardır. Ancak Argan Yağı’nın en etkileyici özelliği yaşlanmayı önleyici(anti-aging) özelliğidir. Yağ cildin genç kalmasını sağlar ve kırışıklıkların da estetik ameliyata gerek kalmaksızın yokolmasın yardımcı olur. 70.2 mg E vitamini içerir. Bu miktar palmiye yağında 25.6 mg. zeytin yağında ise 7.1 mg. civarındadır.

Güzellik uzmanlarının da belirttiği gibi Argan Yağı ile rekabet edebilecek herhangi bir ürün daha yoktur. Yatmadan önce cilde bir kaç damla uygulamak cildin yenilenmesi, yumuşaması ve tonunu yakalaması için yeterlidir.

SAÇ

Yaşlanmayla birlikte saçlarımız da kurur ve elastikiyetini kaybeder. Saçlı derimiz zaman içerisinde giderek daha az sebum yağı üretir. Sebum yağı saçımızın doğal parlaklığını ve dokusunu kazanmasına yardımcı olur. Sebum yağının giderek azalması saçın incelmesine ve kalitesini yitirmesine yol açar. Saçınız her ne şekilde yaşlanırsa yaşlansın değişmeyen tek gerçek vardır. O da yaşlanan saçın daha fazla neme ihtiyacı olduğudur.

Argan Yağı’nın içinde bulunan E vitamini güçlü bir antioksidandır ve saça zaman içinde zarar veren serbest radikallerle savaşarak saçın zarar görmesini engeller. Aynı zamanda saçlı derideki kan dolaşımına da yardımcı olarak sağlıklı bir saç için gerekli bir koşulu daha yerine getirmiş olur. E vitamini epidermiste 6 ay boyunca depolanabilmektedir. Bu nedenle bir uygulamayla bile uzun süren bir etki elde edilmektedir.

Fas’taki Berber kabileleri Argan Yağı’nı saçlı deriye masaj yaparak uygulamışlardır. Argan Yağı’nın diğer tüm faydalarının yanı sıra, saçın devamlılığı ve güzelliğinin korunmasına sağladığı yarar bile başlı başına çok önemli bir etkidir. Argan Yağı ile saçlı deriye günlük olarak masaj yapmanın saç dökülmesini engellediği bilinmektedir. Yaşadığımız iklim içerisinde saçlarımız kirliliğe ve kimyasal şampuanlara maruz kalmaktadır. Sonuç olarak saçlarımız parlaklığını yitirir, donuklaşır, kırılgan ve kuru bir hale gelir.

Argan Yağı E vitamini içerir ve E vitamini de saçlı derinin ve saç kökünün beslenmesine yardımcı olur.

Kimler Kullanabilir ?

Arganis Argan yağlarını, her yaş kesiminden herkes rahatça kullanabilir. Çocuklar, büyüklerin gözetiminde rahatça kullanabilirler.

%100 saf oluşu ve doğal yapısında içerdiği E vitamini sayesinde, her türlü cildi besleyerek, canlandırır.

%80 e varan doymamış yağ asitleri ve omega 9, omega 6 yağ asitleri sayesinde cilt bebeksi görünüme kavuşur.

Çocuklarda : Güneş yanıklarında, cilt kızarıklıklarında, kuru ciltlerde, keskin yara izlerinin kapanmasına çok yardım eder.

Gençler ve ergenlik çağına girmiş olanların sivilce, akne, güneş yanıkları, diğer izi kalmış kaza yaralarının giderilmesine yardımcı olur. Saç ve tırnak bakımı gibi bir çok yerlerde rahatlıkla kullanılır.

Yetişkinlerde ve yaşlılarda, Argan yağının anti-aging özelliğinden dolayı, kırışıklıkların tedavisine yardımcı olması, selülit gibi oluşumların giderilmesinde yardımcı olması,cildi nemlendirmede, bir çok ciddi deri hastalıklarının tedavisine yardımcı olur.

GENEL FAYDALARI

 • Cildinizi beslenmesine ve cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur.
 • Çok güçlü bir antioksidandır.
 • Anti-aging özelliği kırışıkların giderilmesinde yardımcı olur.
 • Akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcıdır.
 • Ciltte,kaza ve ameliyat sonrası kalmış izlerin giderilmesinde yardımcıdır.
 • Ciltteki pütürlü yaraları yumuşatarak iyileşmesine yardımcı olur.
 • Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı filtre görevi görür.
 • Antiseptiktir. Bakterilere karşı koruma içeren doğal yapısı vardır.
 • Sedef ve egzema hastalıklarının tedavisininde yardımcı görevi görür.
 • Cildin iltihaplanmamasına karşı yardım eder ve doğal bir kalkan görevi görür.
 • İçindeki etken proteinleri sayesinde,cilde ani ve etkili sıkıştırma yaparak selülit tedavisine yardım eder.
 • Stresten, sigaradan,hava kirliliğinden yıpranmış ciltlerin yenilenmesine yardım eder.
 • Tırnakların güçlenmesi için yardımcıdır.
 • Saçların beslenmesinde son derece etkilidir. Kırıkları giderilmesine, saçlarınızın nemlenmesine ve canlanlı görünümüne yardım eder.
 • Romatizmal, eklem ve kas ağrılarının giderilmesinde yardımcı görevi görür.

Merve KATİP 35 - Ankara

Bu yağı gerçekten çok sevdim. Daha önce kuru cildim için bir çok nemlendirici ürün kullandım. Ama Argan yağı hem cildimi nemlendirdi, hemde saçlarımdakı kuruluklari onardı. Cildim pırıl pırıl. Harika bir ürün. Teşekkürler.

Simge NACAR 32 - İstanbul

Benim devamlı sivilce ve akne sorunum vardı.Hangi ürünü denediysem kurtulamadım. Daha önce bir arkadaşımın Fransa'dan argan yağı getirdigini ve çok faydasını gördüüünü biliyordum. Türkiye'ye de geldiğini duydum ve araştırdım. Arganis markasını buldum. Hem sağlık bakanlığından onaylı olduğu için güvendim. Aldıktan sonra 1 hafta gibi kisa bir sürenin ardından sivilcelerim ve aknelerimin kaybolduguna kendi gözlerimle şahit oldum. Gerçektende dedikleri gibi sıvı altınmış. Muhteşem.Herkese tavsiye ederim.

Fatoş KISA 29 - İstanbul

Bu ürünün bu kadar faydalı olabileceğine inanmamıştım.İlk aldığımda paramın boşa gittiğini sandım ve pişman oldum. Benim cildim çok hassas ve içinde kimyasal olan hiçbirşey kullanamıyorum. Özellikle kış aylarında cildim çok kuruyordu, Ama Arganis'i kullandıkça sonuçlarına inanamadım. Cildim bebek cildi gibi yumuşak ve pürüzsüz. Hiçbir kötü cilt reaksiyonu yok. Artik vazgeçilmezim oldu.

Ahmet ŞAMLI 42 - İzmir

Geçen sene Fas'a tatile gittiğimde almıştım ama bitmişti. Gerçekten çok faydasını görmüştüm. Birkaç kere Fas'tan ve Fransa'dan sipariş vermeyi denedim ama güvenemedim. Türkiye'ye geldiği için çok sevindim. Bu gün ilk siparisimi verdim. Harika bir üründür, arkadaşlar herkese tavsiye ederim.

Nazan HATİPOĞLU 30 - Edirne

Saçlarım çok yıpranmıştı, medyadan saçların doğal ilacı Argan yağını çok duymuştum. Amerika'da çok kullanılıyormuş. Buraya da geldiğini internetten ögrendim. Zor ikna olan bir insanım ama aldım ve bugün 3. günü olmasına rağmen saçlarım inanılmaz yumuşak ve parlak. Çok memnunum.İnanılmaz bir ürün.

Nedim KANCA 36 - İstanbul

Ben İstanbul Levent' te kuaför ve güzellik salonu işletiyorum. Uzun zamandan beri elit müşterilerle çalıstığımız için onların istekleri dogrultusunda saçları ve ciltleri için bir çok ürün getirtip kullandım. Arganis'in methini daha önce Bodrum'daki kuaför arkadaşım Yusuf Bulca'dan duymuştum. Kendisinin tavsiyesi üzerine Arganis konseptinin tamamını aldım. Şu anda hem kendimde, hemde müşterilerimde kullanıyorum. Bütün ürünler dogal ve inanılmaz kaliteli. Ciltten saça, tırnaktan en hassas yüzlere kadar uyguluyorum. %100 memnuniyet. Herkese teşekkürler.

Ayşegül BAĞLAR 32 - İstanbul

Bu ürünü bir defa gazeteden duymuştum. Dünyada bir tek Fas'ta üretiliyormuş. Korkarak bir adet yüz ve vücut serumu aldım. Cildim 4. günden sonra inanılmaz değişti. Ciltte ve yüzde hiç yağlı bir his birakmıyor. Cildim sürer sürmez hemen emiyor. Çok ilginç bir yağ. Çok memnunum.


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

 

Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.