Uzman Tıp KöşesiKargo Takibi Yap

Suna Dumankaya

E-Posta Haber Grubu
Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Glintouch Intensive Hair Treatment Serum 100 ml ve Şampuan 250 ml  - Saç Kremi 250 ml Hediyeli!

Glintouch Intensive Hair Treatment Serum 100 ml ve Şampuan 250 ml - Saç Kremi 250 ml Hediyeli!

Ürün Fiyatı
(kdv dahil)
78.70 TL
 
Havale Fiyatı: 76.34 TL
 
Adet:
 

Seçenek
CİLT TİPİ

Favori Ürünlerinize Ekleyin
   Ürün Kodu: 14359
 

Özellikler
Yorumlar
TaksitlerGlintouch Intensive Hair Treatment Serum 100 ml ve Şampuan 250 ml  - Glintouch Intensive Hair Treatment Saç Kremi 250 ml Hediyeli!Değerli Müşterimiz; Serum(For Men, For Women) ve Şampuan(Kuru-Normal, Yağlı) için Lütfen Seçim Yapınız


Glintouch Intensive Hair Treatment Serum For Woman


Saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan, bayanlar için özel olarak geliştirilmiş doğal ve hassas yüzey aktiflerden oluşan güçlü bir saç bakım serumudur. Günlük yaşamdaki hava kirliliği, stres, beslenme bozukluğu, mevsimsel değişiklikler v.b. sebeplerden oluşan saç sorunlarını önlemeye, saç köklerini besleyerek canlı saç foliküllerinin güçlendirilmesine yardımcı olur.Saçların parlak ve sağlıklı görünümünü destekler.
 
UYGULAMA
 
Saçlar uygun Glintouch serisi şampuanla yıkandıktan sonra bir havlu ile kurulanır. Nemli ve temiz saça tercihen geceleri, öncelikle dökülmenin yaşandığı saçlı deri bölgesine ve çevresine olmak üzere tüm saç derisine uygulanır. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak içeriğindeki serum saç derisine iyice yedirilir, gece ya da gündüz kullanılabilir. İyi bir sonuç için saçta en az 8 saat bekletilmelidir. En iyi sonuç için formülasyon uyumu bakımından GLINTOUCH serisinden saçınız için uygun bir şampuan ile kullanılması önerilir. Dökülmenin şiddetine göre günde 1 ya da 2 gün de 1 kür uygulanması tavsiye edilir.Glintouch Intensive Hair Treatment Serum For Men
Saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan erkekler için özel olarak geliştirilmiş doğal ve hassas yüzey aktiflerden oluşan güçlü bir saç bakım serumudur. Günlük yaşamdaki hava kirliliği, stres, beslenme bozukluğu, mevsimsel değişiklikler v.b. sebeplerden oluşan saç sorunlarını önlemeye, saç köklerini besleyerek canlı saç foliküllerinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Saçların parlak ve sağlıklı görünümünü destekler.
 
UYGULAMA
 
Saçlar uygun Glintouch serisi şampuan ile yıkandıktan sonra bir havlu ile kurulanır. Nemli ve temiz saça tercihen geceleri, öncelikle dökülmenin yaşandığı saçlı deri bölgesine ve çevresine olmak üzere tüm saç derisine uygulanır. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak içeriğindeki onarıcı etkenler saç derisine iyice yedirilir, gece yada gündüz kullanılabilir. İyi bir sonuç için saçta en az 8 saat bekletilmelidir. En iyi sonuç için formülasyon uyumu bakımından GLINTOUCH serisinden saçınız için uygun bir şampuan ile kullanılması önerilir. Dökülmenin şiddetine göre günde 1 ya da 2 gün de 1 kür uygulanması tavsiye edilir.Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Dry&Normal Hair


Saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan, kadın ve erkekler için geliştirilmiş doğal ve hassas yüzey aktiflerden oluşan güçlü bir saç bakım sampuanıdır. Günlük yaşamdaki hava kirliliği, stres, beslenme bozukluğu, mevsimsel değişiklikler v.b. sebeplerden oluşan saç sorunlarını önlemeye, saç köklerini besleyerek canlı saç foliküllerinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Saç folikülünde kan dolaşımını hızlandırır; böylece aktif bileşenlerin foliküle daha hızlı ve konsantre biçimde ulaşmasını sağlar, hassas temizleyici maddeler sayesinde saçı yıpratmadan arındırır,  parlak ve sağlıklı görünümünü destekler.
 
UYGULAMA
 
Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün  zengin içeriğinin saç derisince emilmesini sağlayın ve  ılık suyla durulayınız. Yıkama sonrası hafif nemli saçınıza Glintouch intensive treatment serum uygulayarak bakımınızı tamamlayınız.


 

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Oily Hair


Saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan, kadın ve erkekler için geliştirilmiş doğal ve hassas yüzey aktiflerden oluşan güçlü bir saç bakım sampuanıdır. Günlük yaşamdaki hava kirliliği, stres, beslenme bozukluğu, mevsimsel değişiklikler v.b. sebeplerden oluşan saç sorunlarını önlemeye, saç köklerini besleyerek canlı saç foliküllerinin güçlendirilmesine yardımcı olur.
 
UYGULAMA
 
Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün zengin içeriğinin saç derisince emilmesini sağlayın ılık suyla durulayınız. Yıkama sonrası hafif nemli saçınıza Glintouch intensive treatment serum uygulayarak bakımınızı tamamlayınız.
Glintouch Intensive Hair Treatment Conditioner


Argan ,Shea yağı, phtyo keratin ve vitaminler içeren bakım formülü saçınızı yeniden yapılandırarak hem kırılmaya hem de saç uçlarındaki çatallaşma oluşumuna karşı korumaya destek olur. Saç yüzeyini beslemeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır. Anında etki ile kolay tarama ve saç kırılmasında azalma sağlayabilir. Canlandırıcı ve yumuşatıcı etkisiyle ilk kullanımdan itibaren saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanmasına destek olur
 
UYGULAMA
 
Saçlarınızı GLINTOUCH şampuan serisinden uygun şampuan ile yıkadıktan sonra, nemli saç uçlarına kremi uygulayınız, 4-5 dakika beklettikten sonra durulayınız.
 


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

 

Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.