Uzman Tıp KöşesiKargo Takibi Yap

Suna Dumankaya

E-Posta Haber Grubu
Kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olmak için haber grubumuza kayıt olun.
E-Posta

Preseed Jel

Preseed Jel

Ürün Fiyatı
(kdv dahil)
99.00 TL
 
Havale Fiyatı: 96.03 TL
 
Adet:
 

Preseed Jel
Favori Ürünlerinize Ekleyin
   Ürün Kodu: 5300
 

Özellikler
Yorumlar
Taksitler

Preseed - Preseed Jel

 
 

 

 

PRE-SEED'in KULLANIMI

 

40 gr.'lık tüp olarak 6 adet plastik ve 9 adet plastik uygulama enjektörü bulunan ürünlerden oluşur. İlişki öncesinde, vajina içine uygulanmak istenildiğinde, ürün miktarı kullanıcı tarafından belirlenmektedir. ( Tavsiye edilen miktar 3 gr - 4 gr )

Pre~seed ihtiyaç duyulan yerde vajinal kuruluğu rahatlatmak amacıyla içten uygulama için önceden tasarlanan plastik uygulama enjektörlere sahiptir. İlişki öncesinde vajinal kuruluğu rahatlatmak için, Pre~seed vajinanın derinine kadar uygulanmalıdır. Böylece ürünün, vajina ve dış serviksi kaplaması sağlanmış olur.

1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.

2-) Pre~seed cinsel birleşmeden 15 dk. öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pre~seed' in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.

3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Pre~seed tüpüne yerleştirin.

4-) Nazikçe Pre~seed' i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm - 4gm dolma çizgisidir. Enjektörü tüpten ayırıken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.

5-) Pre~seed' i enjektörde kullanmadan önce 30 dk. fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Pre~seed' i enjektöre koyar ancak 30 dk. içinde vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Pre~seed' in çöpe atılması gerekir.

6-) Pre~seed' i uygulamak için enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi oturuken yapılabilir.

7-) Enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşca pistonu tamemen itiniz.

8-) Enjektörü vajinadan çıkarın.

9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Pre~seed' i çıkaracaktır. Gerekirse, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kağıt havlu ile hafifçe silin.

Plastik enjektörler her kullanım sonrası atılabilir veya tekrar kullanım için yıkanabilir. Kullanılan enjektörü vajinadan çıkardıktan hemen sonra, pistonu çıkarın. Sabun ve su ile her iki parçayı yıkayın. Temiz akan su ile her iki parçayı iyice durulayın. Tozsuz bir ortamda, her iki parçayı temiz kuru bir bez üzerine koyun ve tamamen kurumasına izin verin. Kuruduktan sonra, piston tekrar takılarak, orjinal kutu içerisinde saklayınız.

 

preseed
preseed fiyatı
preseed jel
preseed nasıl kullanılır
preseed kullananlar
preseed kullanıp hamile kalanlar

 


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

 

Ürün Bilgisi
Adınız
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Varsa Kısa notunuz
Sabit Telefonunuz
Cep Telefonunuz
E-Posta


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.