WhatsApp ile Hemen Ulaş!
SEPETİM
Sepetinizde ürün
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 

 
Folixir

 
vp1900'lü yılların başlarında ilaç sanayine bitkisel hammadde üretmek amacı ile kurulmuş olan Vitamin Power, bugün 30'u aşkın ülkede bulunan üretim çiftliklerinde birçok bitkisel etken madde üretimine devam etmektedir.
 

1940 yılında bitkisel etken maddeler konusunda araştırma ve geliştirme yapmak amacı ile kurulan son derece büyük ve kapsamlı labaratuar sistemleri ile çalışmlarını geliştirmiştir. bir çok köklü Amerikan Üniversitesi ile birlikte etken maddeler üzerinde araştırmalar yapıp etkileri konusunda akademik çalışmalar toplanmasını sağlamıştır.
 

1950 yılında kendi ürettiği ürünleri farklı pazarlama firmaları adına kutulamaya başlayan Vitamin Power 1970'de New York Free port da tam teşekküllü üretim, paketleme ve AR-GE birimlerinden oluşan ve binlerce metre kare alana yayılan üretim tesislerinin temelini almıştır.
 

1975 yılında kendi markası ile gıda takviyeleri üretimi ve satışına başlayan Vitamin Power'in bugün 40'ı aşkın ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır.
 

Kökleri 1900'lü yılların başlarına ve bu geçen zamanın tecrübesine ve 100'ü aşkın uzman araştırma ekibinin (Farmakolog, Doktor, Bitki Uzmanları ve Labaratuar Uzmanları) bilgisine dayanan Vitamin Power ürünleri her yıl formalizasyon ve verimlilik alanlarında dünya çapında ödüller almaktadır.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.