WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Dr Genics Love

Dr Genics Love

Dr genics love marka parfümleri bu sayfada inceleyebilirsiniz. Firmamız sizlere dünya üzerinde ün etmiş markaların ürünlerini en ucuz ve kaliteli yollarla sunuyor. Değerli müşterilerimiz sınırlı sayıda ki bu kampanyamız için sizde ürünü hemen sipariş verin. Ürünler kampanyalı fiyatlarla, orjinal ürün garantisiyle ve bedava kargo hizmetiyle sizlere gönderimi sağlanacaktır. Dilerseniz bu ürünün yanı sıra websitemiz üzerinden diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.
 

Dr genics love hakkında bu yazımızda sizlere sunacağımız bilgiler ışığında yorumlarınızı eksik etmeyin. Aşağıda bulunan kısımdan yorumlarınızı bize gönderebilirsiniz. Bu ürün kadın ve erkek olmak üzere iki çeşitte üretilmektedir. Firmamızda iki ürününde satışı devam etmektedir.
 

Dr. Genics Phenomenon Parfümü içindekiler

İçerisinde feromon bulunmaktadır.
 

Dr. Genics Phenomenon Parfümü nasıl kullanılır?

Parfümü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
 

Değerli müşterilerimiz firmamız botanikecza olarak %100 müşteri memnuniyetini ve satın aldığınız ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Hemen hemen her gün ürün portfoyümüzü yenilemeye devam ediyoruz. Sizleri en rağbet gören markalarla buluşturmaya devam edeceğiz.
 

Dr genics love başta olmak üzere birçok parfümü websitemiz de görmeniz mümkün. Botanikecza.com üzerinden ürünleri alabileceğiniz gibi Ankara/Balgat’ta bulunan mağazamızdan da ürünleri elden teslim alabilirsiniz. Mağazamızda bekleyen uzmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Mağazamıza uğramadan önce çağrı merkezimizi arayarak stok bilgisi istemeyi unutmayınız.
 

Tüm sorularınız için aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Aynı zamanda bu numaradan tüm ürünleri sipariş verebilirsiniz.
 

Çağrı Merkezi
444 4 996

Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.