WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
DR-SCHOLL

Dr Scholl Ayak Törpüsü

Dr Scholl markasına ait olan ayak törpüsü ürünü markanın ürünleri arasından bir tanesi. Botanikecza olarak dr scholl ayak törpüsü ürününü sizlere en kısa zamanda ulaştırmayı amaç edindik. %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunarak en ucuz fiyatlarla ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ürünün çeşitliliği elektronik ayak törpüsü olarak ve yedek başlıkları olarak stoklarımızda satışta bulunuyor. Scholl Ayak Törpüsü kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. Kullanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Ekşi sözlük, kadınlar kulübü ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “Scholl Velvet Smooth ekşi”  ve "Scholl Velvet Smooth kadınlar kulübü" başlıklarında tartışılan, Facebook’ta birçok yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.
 


Dr Scholl Ayak Törpüsü Yorum

Satışını yaptığımız ürünlerin kullanıcılar arasında farklı yorumlara sebep olduğundan sizlerde bu yorumlara sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bunun için dr school ayak törpüsü yorum kısmı olan, ürünün içerisinde bulunan yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Bu bölümden hem kullanıcı yorumlarına ulaşabilir hem de sizlerde ürün deneyimlerini diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kullanıcıları bilinçlendirmek açısından lütfen bize yorum yapmaktan çekinmeyin.

Scholl Ayak Törpüsü Fiyatı

 

Scholl Velvet Smooth fiyat konusunda gerçekten makul bir ürün. Mağazamızda bu ürün için istenen fiyatı çok uygundur. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Scholl Ayak Törpüsü Nerede Satılır?


Scholl velvet smooth en ucuz Botanik Ecza mağazalarında! Bu ürüne Ankara, İstanbul ve İzmir'den ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden ya da 444 4 996 no'lu telefondan sipariş vermektir.


Sipariş Çağrı Merkezi
444 4 996

Fiyata Göre

DR SCHOLL

Scholl Velvet Elektronik Tırnak Bakım Seti
62,47


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.