SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Folixir
Suna Dumankaya

 
Filtrele

 
Filtreleme
 • Kategoriler
 • Markalar
 • Kabrita Mama

  Kabrita Mama

  Kabrita mama keçi sütü içeriğiyle annelerin büyük çoğunlukla tercih ettiği mamalar arasında yerini almıştır. Keçi sütünden üretilmiştir ve en güncel beslenme bilgisiyle geliştirilmiştir. Bunun yanında bebekler için lezzetli ve hafiftir. Dünyada birçok kişi tarafından kabul görmüş olan keçi sütü insanlar arasında da bilinirliği giderek artmaktadır. Kabrita mama iki seçeneğiyle sizlere kolaylık sağlayacak formundadır. Ürünleri websitemiz üzerinden veya 444 4 996 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz. Kullanım ve içerik hakkında detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden de alabilirsiniz.
   

  Kabrita Mama Kullananlar

  Kabrita mama kullananlar hakkında yapılan yorumları insanların paylaştığı deneyimleri websitemiz üzerinden görmeniz mümkündür. Kabrita mama kullananlar ürünlerin içerisinde bulunan "yorum" kısmından deneyimlerini paylaşıyor. Sizde kabrita mama kullandıysanız deneyimlerinizi yorum kısmından bizlerle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Eğer ürünleri ilk defa kullanmayı düşünüyorsanız kullanıcı yorumlarından fikir sahibi olabilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz, ürün uzmanımız sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.
   

  Kabrita 1

  Kabrita 1 ürünü bebeğinizi emziremiyorsanız veya biberon kullanmak zorunda kalıyorsanız size yardımcı olacaktır. Ürün hafif ve bebeğinize uugun olarak üretilmiştir. Kabrita 1 keçi sütü kullanılarak üretimi sağlanmıştır. Ürünün kullanımı hakkında, doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği takdirde mutlaka kutu üzerinde bulunan kullanma talimatına uyulması gerekir. Kabrita 1 mama doğumdan itibaren kullanılabilir.
   
  ...Soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin, hemen arayın...
   

  Çağrı Merkezi
  444 4 996

  Kabrita Gold 1 Keçi Sütü Bazlı Bebek Sütü 400 gr
  Kabrita Gold 2 Keçi Sütü Bazlı Devam Sütü 400 gr