WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Milkway

Milkway Milkplus

Botanikecza mağazalarında satışa sunulan milkway milkplus ürününe kolayca sahip olabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi bu üründe de %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiş firmamız milkway ürünleri arasında da satışa sunduğu milkplus emziren anne içeceğini size en kısa sürede ulaştırmayı amaç ediniyor. Siz değerli emziren anneleri çok iyi anlıyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz. Milkway milkplus emziren anneler için kullanılmaktadır bunun yanı sıra ürünün kendi içerisinde aroması vardır. İstediğiniz aromayı seçebilirsiniz. Milkway milkplus ürününü 444 4 996 numaralı çağrı merkezindende sipariş verebilirsiniz.
 

Milkway Burun Aspiratörü

Milkway burun aspiratörü bu markanın en çok araştırılıp, tercih edilen ürünü arasında dersek yalan olmaz. Yenidoğan bebekler başta olmak üzere çocukların burnu tıkanarak huzursuz olurlar bu durumda ebeveynleri zor durumda bırakır. Milkway burun aspiratörü tam da bu anda size yardımcı olabilir. Websitemizde görebileceğiniz gibi aspiratörün yedek ucu bulunur ve bir uç tek kullanımlıktır, kesinlikte tekrar kullanılması önerilmez. Milkway burun aspiratörü burna yerleştirilerek yumuşak bir çekimle çekilir ve temizlenmeye çalışılınır. Ürünün kullanımı hakkında sorun yaşarsanız 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarakta bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Milkway Elektrikli Buhar Sterilizatör

Milkway elektrikli buhar sterilizatör ürününden bahsedecek olursak da bu üründe aratılan ve satışı yapılan ürünler arasında görebiliyoruz. Birçok kullanıcı arasında memnun kalındığı görülmekte. Milkway elektrikli buhar sterilizatör cihazını çağrı merkezimizden veya websitemiz üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz. Güvenli kredi kartı ödemesiyle anında ürünün sipariş işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Milkway ürünlerinin tümünü milkway kategorisinden bulabilir yorumlar kısmından ürün hakkında fikir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi
444 4 996

Fiyata Göre

MILKWAY

Milkway Tek Kullanımlık 3lü Lohusa Külodu
% 100
0,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.