WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Nyda Sprey 50 ml Bit ve Sirke Sorunlarında Yardımcı

7 oy ile 5 üzerinden 4.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 14293
Son Kullanma Tarihi:
0,00
Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
299 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün AçıklamalarıNyda Sprey 50 ml Bit ve Sirke Sorunlarında Yardımcı

 
NYDA® Sprey, özel NYDA bit tarağı ve
kullanımı kolaylaştıran sprey şişesi ile beraber satılır.

Kullanım Öncesi saçtaki dolaşıklığı ortadan kaldırmak için normal bir tarak kullanabilirsiniz. Ancak, bu tarağı kullandıktan hemen sonra temizlemeyi ihmal etmeyin!
 
NYDA® Sprey, nasıl kullanılmalı?
NYDA® Sprey’i kullanmadan önce şişe üzerindeki kapağı çevirerek açınız ve şişe ağzına ambalaj içeriğindeki pompayı yerleştirerek sıkıca kapatınız. Her zaman şişeyi dik tutunuz aksi takdirde pompa düzgün çalışmayabilir. Ürün bu şekli ile kullanıma hazırdır.
 
Aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:
NYDA® Sprey kuru saça uygulanır. NYDA® Sprey´i bütün saçı kaplayacak şekilde dikkatlice püskürtünüz, saçlarınızın ve saç derinizin tamamen ıslanmasını sağlayınız.
Saçlarınız tamamen solüsyonla ıslanıncaya kadar masaj yapınız. Bu işlemi bit tarağı kullanarak da yapabilirsiniz. Bu uygulama bütün sirkelerin ve bitlerin solüsyon ile temas ettiğinden emin olunmasını ve ürünün  iyi şekilde etki etmesini sağlar. Kullanılması gereken NYDA® Sprey miktarı saçın gürlük ve uzunluğuna göre farklılık gösterir. Özellikle deriye yakın olan ve kulak arkasında bulunan saçların NYDA® Sprey ile iyice kaplandığından emin olunmalıdır. Bu bölgeler bit ve sirkelerinin en çok bulunduğu yerlerdir. NYDA® Sprey´i en az 30 dakika boyunca saçınızda bırakınız.
 
30 dakika sonunda saçınızı NYDA bit tarağı kullanarak tarayınız.
NYDA® Sprey´in saçınızda en az 30 dakika kalmasının ardından, boğularak ölen bitleri saçınızdan uzaklaştırmak için saçınızı bit tarağı ile dikkatlice tarayınız. NYDA® Sprey uzun saçları bile kolayca taranabilecek duruma getiren özel içeriği sayesinde saçınızı kolayca taramanızı sağlar.


Bir bit tarağını kullanmanın doğru yolu nedir? Saçınızı farklı parçalara ayırınız ve bu parçaları ince tutamlara bölünüz. Her tutamı ayrı ayrı tarayınız. Saç derisine en yakın yerden başlamaya çalışınız, örneğin saç dibinden başlayıp uçlara doğru tarayınız. Bu şekilde bitlerin tekrar saça tutunmasını engelleyebilirsiniz. Taradığınız her bir saç tutamını tutturunuz ve diğer tutama geçmeden önce tarağı ince bir kağıt ile temizleyiniz. Önemli: Saçınızı tararken tarak üzerindeki logonun başınıza doğru olduğundan emin olunuz.
Saçlarınızı hemen yıkamayınız, NYDA® Sprey´i en az 8 saat süre ile saçınızda bekletiniz. Sirkeler çok dirençlidir ve bu sirkeleri saçtan uzaklaştırmak oldukça zordur. Bitler, sirkelerini küçük beyaz boncuklar gibi saça yapıştırırlar. Yapışmalarını sağlayan madde oldukça dirençlidir ve saçın yapısına çok benzer. Tarama işleminin bütün sirkeleri uzaklaştırmak için yeterli olduğu konusunda dikkatli olunuz. NYDA® Sprey´i en az 8 saat saçınızda bırakmalısınız (örneğin gece boyunca) 
 
8 saat sonunda saçlarınızı kendi şampuanınız ile yıkayınız. NYDA® Sprey uygulanmasının ardından toplamda en az 8 saat geçtikten sonra, saçlarınızı her zaman kullandığınız şampuanınız ile yıkayarak NYDA® Sprey´i saçınızdan uzaklaştırabilirsiniz. İlk yıkamadan sonra saçınızda solüsyona ait kalıntılar bulunabilir, bu kalıntıları ikinci yıkama ile  saçınızdan uzaklaştırabilirsiniz.
Baş bitinin  uzaklaştırılması için lütfen kullanım talimatlarına uyunuz.
Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Güzel Gıda Organik Acı Kırmızı Pul Biber 50 Gr
37,90
Güzel Gıda Organik Defne Yaprağı 10 Gr
34,50
Güzel Gıda Organik Soğan Tozu 60 Gr
37,90
Güzel Gıda Organik Kekik 20 Gr
34,50
Güzel Gıda Organik Tatlı Toz Biber 50 gr
% 16
37,90
45,00
Güzel Gıda Glutensiz Tam Yulaf Unu 300 gr
% 3
68,00
70,00
Güzel Gıda Glutensiz Tam Yulaf Ezmesi 300 gr
36,90
Güzel Gıda Glutensiz Organik Pirinç Unu 300 gr
34,50
Güzel Gıda Glutensiz Keçiboynuzu Unu 300 gr
38,50
Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Sütü
44,90
Güzel Gıda Glutensiz Tam Yulaf Unu 300 gr (Kavonoz)
41,00
Organik Chıa Tohumu - 80 Gr
38,90
Güzel Gıda Organik Toz Karabiber 60g
38,90
Organik Sarımsak Tozu - 65 Gr
35,90
db Pure Ylang Ylang Uçucu Yağı 5 ml
% 19
42,00
52,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.