SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci

 
Lactone

 

 
Folixir

 
Suna DUMANKAYA

SUNA DUMANKAYA

 

Suna Dumankaya Kimdir!

Van'da dünyaya gelen Suna Dumankaya tüm bildiklerini, doğanın mucizelerini insanlara aktaran ve bir sağlık neferi olarak bilinen Türkiye'nin ilk lokman hatunu olan anneannesi Fatma Öktem'den öğrenmiştir.
Suna Dumankaya Bu değerli lokman hekimin hazırladığı bitkisel karışımlarla pek çok kişi derdine deva bulmuş, hatta reçetelerinden biri ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e bile şifa olmuştur. 110 yaşında vefat eden Fatma Hanım, tüm bilgi birikimini torunu Suna Dumankaya'ya bırakmıştır.
Suna Dumankaya, anneannesi Fatma Hanım'dan edindiği bilgilerle kendin yetiştirmiş, ülkemizin bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan ilk bitki bilim ve güzellik uzmanı olmuştur. Bu mucizevî reçeteleri daha büyük kitlelere ulaştırabilmek adına 2007 senesinden itibaren Yeditepe Üniversitesi ile el ele verilip, geçmişten gelen sağlık ve güzellik sırları, günümüz teknolojisiyle harmanlanarak,her cilt tipine uygun kremlerin, vücut ve saç bakım ürünlerinin üretimine geçilmiştir. Kısa bir süre içerisinde oldukça ses getiren ürünler, yazılı ve görsel medyada çok büyük ilgi görmüştür.Suna Dumankaya Paylaşmanın yüceliğine inanan Suna Dumankaya, bilgi birikimini aktardığı, doğanın sihirli dokunuşlarını anlattığı "Meslek Sırlarım, Mucize Formüller, Doğal Sağlık ve Güzellik, Doğal Güzelliğin Sırrı" adlı dört kitap yazmıştır.
Suna Dumankaya Sağlık ve güzelliğin lüks değil hak olduğu bilinciyle hareket etmiş ve her fırsatta tüm bunların servet ödemeden de elde edilebileceğini vurgulamıştır.
Suna Dumankaya ya göre Kısacası, hem sağlıklı, hem güzel olmak artık mümkün!

Suna Dumankaya size daveti şöyledir:Gelin sizde kendinizi doğanın kollarına bırakın.
Suna Dumankaya ya göre  sağlıklı güzellik, en doğal hakkınız!
Suna Dumankaya Kürleri nelerdir! Gelin şimdi Suna Dumankaya kürlerinden bazılarına bakalım!.

%100 DOĞAL ZEYTİNYAĞLI Suna Dumankaya SAÇ BAKIM KÜRLERİ
"Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin
2 çorba kaşığı zeytinyağı
2 çorba kaşığı bal
2 kahve fincanı maden suyu
1 çorba kaşığı limon suyu
Yapım şekli:
Balla limon suyunu karıştırın. Ardından maden suyunu ekleyin. Son olarak zeytinyağı ile karıştırın, Saç diplerinden uçlarına kadar sürüp 10 dakika masaj yapın ve ardından streç filmle sarın. En az 2 saat saçınızda bekletin.
Normal Saçlar İçin (Boyasız Saçlar)
2 çorba kaşığı zeytinyağı
2 çorba kaşığı kına
1 çorba kaşığı defne yağı
1 çorba kaşığı çörek otu tohumu yağı
1 çay kaşığı kuru maya
2 çorba kaşığı su
Yapım şekli:
Kına ve mayayı suyla karıştırarak sıvı hale getirin. Diğer yağları ilave edin. Saç diplerinden uçlarına kadar sürün, Streç filmle sarın ve en az 2 saat bekletin.
Boyalı Saçlar İçin
2 çorba kaşığı zeytinyağı
2 çorba kaşığı nar çekirdeği yağı
1 tatlı kaşığı buğday filizi yağı
Yapım şekli:
Malzemeleri benmari usulü ısıtarak 5 dakika karıştırın. Saç diplerinden uçlarına kadar sürüp streç filmle sarın. En az 2 saat saçınızda bekletin.""

Suna Dumankaya Kürlerin aşağıdan seçerek alabilirsiniz..


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.