SEPETİM
Sepetinizde ürün
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER

THE LIFE CO HAVA İYONİZERİ 682-Tertemiz, arınmış bir havayı soluyun

Ürün Id : 3022

0 oy ile 5 üzerinden nan puan aldı

Yorumlar | Yorum Yaz
426.00TL
426.00TL
Stoğa girdiğinde e-posta ile haber ver
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler

“Tertemiz, arınmış bir havayı soluyun”

 

Oksijen yaşamın temel elementidir. Fakat şehirlerde ve dış ortamlarda soluduğumuz kirli hava enerjimizi ve canlılığımızı alır. Doğal ortamlarda soluduğumuz hava vücudumuzdaki oksijeni artırır, çünkü bu ortamlardaki hava, negatif iyonlarca zengindir. Şehir ortamımızda yüksek oranda pozitif iyon bulunur. Tıpkı bir mıknatıs gibi zararlı partikülleri, kirleticileri çeken bu iyonlar ayrıca kirliliğe de neden olurlar… Bu ortamlarda sürekli olarak havanın kalitesini düşüren zararlı toksinlere maruz kalırız. Air Ionizer 682 bulunulan ortamdaki havayı her türlü yabancı maddelerden arındırarak negatif iyon sağlar.

 

Neden Negatif İyon?

Araştırmacılara göre havadaki elektrik akımları bizim ruh halimizi, enerji düzeyimizi ve sağlığımızı ciddi ölçüde iyileştiriyor. Bugün içinde yaşadığımız evler ve ofisler negatif iyonları içeriye alamıyor. Bilgisayarlar, florasan ışıklar, havalandırma sistemlerinden gelen suni hava ve modern bina yapımında kullanılan malzemeler yoğun bir pozitif iyon üretimine yol açıyor.

Pozitif iyonlar bizim kendimizi yorgun, depresif ve sinirli hissetmemize sebep olabilir.

Evinizdeki iyon dengesini oluşturmak stresli bir yaşam tarzının beraberinde getirdiği halsizliği yenmenize yardımcı olabilir. Dünyanın en sakin ve dinlendirici yerlerinde negatif iyon yoğunluğu vardır. Şelale, dağ, deniz kenarı ve ormanlık alanlar gibi alanlarda havadaki iyon seviyeleri tam bir uyum içerisindedir.

Bir yağmur fırtınası sonrasında çoğu kişi kendini yenilenmiş ve tazelenmiş hisseder. Bunun nedeni fırtınanın ortaya çıkardığı negatif iyonlardır. Bilimsel araştırmalara göre negatif iyon içeren ortamlar saman nezlesi, astım, mevsimsel depresyon, yorgunluk be baş ağrısı belirtilerini hafifletiyor. Ayrıca negatif iyon içeren ortamlarda hareket kabiliyeti artıyor, iş performansı yükseliyor, zihinsel fonksiyonlar düzeliyor ve hata oranları üflüyor. Columbia Üniversitesi ve New York Eyalet Psikiyatri Enstitüsü tarafından yapılan araştırmalarda yüksek yoğunlukta negatif iyon içeren ortamlar mevsimsel depresyon SAD, hastalığında antidepresan etkisi yapıyor.

Negatif iyon içeren bir odada bakteri oluşumunun azaldığı polen, toz, mit, virüsler, sigara dumanı, hayvansal döküntüler, kokular ve toksik kimyasal buharların da çökeltildiği görülmüş.

Negatif İyonun Yararları 

Beyin Kullanım Kılavuzu: Zihin ve Beyin Araştırmanın günlük kullanımdaki yeri kitabının yazarı ve Charlotte Kuzey Carolina’daki Uygulamalı Düşünsel Bilimler Merkezinin Araştırma Bölüm Başkanı Pierce J. Howard, PhD " Negatif iyonlar oksijenin beyine ulaşmasına yardımcı oluyor, bu da daha dikkatli olmamıza, uyuklama halinden kurtulmamıza ve daha zinde bir zihne kavuşmamıza yardımcı oluyor” diyor.  Ayrıca negatif iyonlar bizi havadaki mikroplardan koruyabilir ve aksırma öksürme oranımızı azaltabilir. Negatif iyonlardan büyük oranda etkilenebilen toplumun üçte biri de kendini hafiflemiş, adeta bulutların üzerinde yürüyor gibi hissedebilir. Bir pencereyi açtığınızda hemen kendinizi tazelenmiş hissediyorsanız, klimalı ortamlarda uykunuz geliyorsa ama pencereyi açar açmaz rahatladığınızı hissediyorsanız siz bu kişilerden biri olabilirsiniz.

Dr. Howard’a göre “Klima havadaki negatif iyonları yok eder”

Doğada negatif iyonlar hava moleküllerinin güneş ışığı, radyasyon ve havadaki hareketi ile ortaya çıkar. Dalgaların kıyıya “ vurması ” negatif iyon yaratır diyor Columbia Üniversitesi profesörlerinden Michael Terman.  Columbia Üniversitesinin yaptığı bir araştırma sonucunda Mevsimsel Depresyon yaşayan 25 kişi bir ay boyunca her sabah havaya negatif iyon yayan bir aletin önünde yarım saat oturmuş. Deneklerin yarısı alçak dozda negatif iyonlu bir ortamda, diğer yarısı ise yüksek dozda negatif iyonlu bir ortamda oturmuşlar. Yüksek düzeyde negatif iyon tedavisi görmek Prozac ve Zolof gibi ağır antidepresan almak kadar etkili oluyor ve ilaçların doğurduğu hiçbir yan etki olmuyor.

Negatif iyonlar bizim soluduğumuz, kokusu ve tadı olmayan moleküllerdir.  Yüksek konsantrasyonlarda doğada dağ, şelale, deniz kenarı ve ormanlarda bulunur. İnsanların kendilerini yenilenmiş hissetmelerine, daha enerjik olmalarına yol açar ve bu da stresi, depresyonu azaltır.

Negatif İyon Havayı Nasıl Temizler?

Havada bulunan partiküllerin çoğunun pozitif bir flarjı vardır… Yani pozitif iyonludur. Negatif iyonların flarjı ise negatiftir. Negatif iyonlar manyetik çekim ile negatif iyonlara çekilirler. Havada yeterli miktarda negatif iyon olduğunda uçuşan partikülleri büyük sayılarda kendilerine çekerler. Topaklanan bu partiküller havada kalamayacak kadar ağırlaşırlar ve düşerler.  Böylece soluma alanımızın dışına çıkmış olurlar ve artık nefes alma ve sağlık problemlerini tetikleme ihtimalleri olmaz. Daha sonra bu kirli topaklar elektrik süpürgesi ile yapılan sıradan bir temizlik ile ortadan kaldırılırlar. Partiküller tekrardan havaya yükselmek durumunda bırakılırlarsa yeniden iyonize olup yere düşerler...  Bu şekilde hava sürekli temiz kalır. Doğada negatif iyonları üretme görevini güneş, yıldırım, dalgalar veya su akışları sağlar. Şehirlerimizi oluşturan beton yığınlarında negatif iyon üretimi çok düşüktür ve atmosfer ile gezegen arasındaki hassas denge bozulur. Birçok iyon makinesi elektronik olarak negatif iyon üretir ve dünyanın en büyük doğal negatif iyon üreten mekânı Niyagara şelalelerinde bulanan negatif iyondan bile daha yoğun bir iyon sağlarlar.

Negatif İyonlar Solunum Yollarına Bağlı Hastalıkları Önlemede Etkili

İsviçre de bir tekstil üretim tesisinde yapılan araştırmada iki 60 metre karelik odaya negatif iyon makineleri yerleştirilmiş. Her odada 22 çalışan bulunuyormuş. Bir odada çalışma süresince negatif iyon makinesi açık konumda çalışır haldeyken diğer odadaki makine çalıştırılmamış. Ancak ikinci odadaki çalışanlar kendilerinin negatif iyonu arttırılmış bir odada olduklarına inanıyorlarmış. Altı ay süren bu araştırma sonunda negatif iyon makinesinin çalıştırıldığı odadaki çalışanlarda toplam 22 iş günü kaybı olmuş.  Diğer odada ise toplamda 64 iş günü kaybı yaşanmış. Bir ay süren grip salgınında birinci grupta toplam 3 gün iş kaybı olurken, ikinci grupta toplam 40 gün iş kaybı yaşanmış. (Stark, 1971).

Bir İsviçre bankasında yapılan testte 309 kişi negatif iyon ile işlenmiş bir ortamda çalışırken, 362 kişiden oluşan ikinci bir grup normal bir ortamda çalışmış. Takip eden aylarda birinci grupta grip, nezle, faranjit ve diğer solunum yolu hastalıklarından dolayı kaybedilen her iş günü için ikinci grupta 16 iş günü kaybı olmuş. (Soyka, 1991).

Surrey Üniversitesi tarafından Norwich Sendika Sigorta Grubu Merkez ofisinde yapılan bir araştırmada bilgisayar ve veri toplama departmanlarına sekiz negatif iyon üreten makine yerleştirilmiş. Testten önce bir ay süreyle araştırma ekibi kişilerin şikâyetlerini toplamış. Test süresince hastalık, baş ağrısı gibi belirtilerde %78 azalma görülmüş.  Test sonunda Norwich Sendika organizasyonu iyon makinelerini satın almış. (Soyka, 1991).

Negatif İyonla Pozitif Bir Enerji ve Olumlu Bir Yaklaşım

Ev içi ortamlarda yoğun bir şekilde bulunan pozitif iyonlar aşırı serotonin salgılanmasına yol açar. Seratonin bedenin zihinsel, duygusal ve fiziksel stres ile baş edebilmesini sağlayan bir nöro iletkendir. Aşırı üretildiğinde öncelikle hiperaktivite yaratır ki bu da anksiyeteye yol açar ve bazen depresyona da sebep olabilir.  Negatif iyon tedavisinin aşırı seratonin salgılanmasını önlediği ve bazı vakalarda depresyonu hafiflettiği görülmüştür. (Kreuger, 1957).

Negatif iyonlar bizim daha iyi bir uyku uyumamıza yardımcı olur.  1969 yılında Fransız bir araştırmacı seratoninin aşırı üretilmesinin uykusuzluğa ve kâbuslara yol açtığını göstermiş.  Uyku bozukluğu yaşayan bir grup insanda negatif iyon yaratan bir hava temizleme cihazını kullandırmanın daha rahat uyumalarını sağladığını görmüştür. (Soyka, 1991).

Sigaranın Etkileri Negatif İyonla Azalıyor

Boğazımızda bulunan ve toksinlerin solunum yollarındaki hassas organlara geçmesine engel olan tüylerde sigara dumanının bıraktığı etkiyi yüksek dozda negatif iyon ile nötralize edebiliyoruz. Bu tüyler ne kadar hızlı hareket ederlerse o kadar etkili oluyorlar. Ancak sigara dumanı bunları yavaşlatıyor ve bedenin kansere yol açan kirlerden korunmasına engel oluyor. Yapılan testlerin sonucunda yüksek düzeyde negatif iyon içeren hava bu tüylerin hareketini tekrardan normale dönüştürüyor. (Soyka, 1991).

A.B.D Ziraat Bakanlığı 

A.B.D. Ziraat Bakanlığı tarafından yürütülen bir araştırmada bir odayı iyonize etmenin toz oranını %52, bakteri oranını %95 azalttığı kanıtlanmıştır.

Hava iyonizeri 682, HEPA filtreleri ile negatif iyonları aynı sistemde bir araya getiren yüksek kaliteli bir hava arındırıcısıdır. Bulunduğunuz ortamın havasını kirleten gözle görülemeyen parçacıkları, tozu, mikrobu, polenleri, sigara, dumanını, kimyasal uçucu maddeleri ve bakterilerin miktarını 0,3um’ye kadar düşürerek kirlenmenin etkilerini azaltır; vücudumuz için temel bir besin olan havanın kalitesini artırır. Yatak odası, misafir odası, hasta odası, ofis, laboratuar ve bilgisayar odası gibi ortamlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, ortamda bulunanların doğal temiz havayı ciğerlerine almalarını sağlar. Cihazı uzaktan kumanda modülü ile kullanabilirsiniz. İyon Jeneratörlerinde çıkan negatif elektrik yüklü iyonların sigara dumanını elimine ettiği çeşitli deneysel ve pratik çalışmalarla kanıtlanmıştır. ABD Tarım bakanlığınca yapılan çalışmada, iyonize olan odada tozların 52, bakterilerin 95 azaldığı tespit edilmiştir.

 

Hava iyonizeri 682'nin sağladığı temiz havanın faydaları:

 

 • Depresyonu azaltır, huzuru artırır
 • Baş ağrısını azaltır, daha rahat uyku sağlar
 • Enerjiyi ve üretkenliği artırır
 • Meyve ve sebzenin raf ömrünü uzatır
 • Virüs, bakteri ve polenleri önler; alerjiyi ve diğer solunum yolu rahatsızlıklarını azaltır
   
 • Teknik Özellikler
 • Ön filtre
 • Büyük partikülleri tutar, yıkanabilir.
 • HEPA Filtre
 • 99.97 verimlilik oranında 0,3 um büyüklüğe kadar havadaki partikülleri ve tozları absorbe eder.
 • Karbon filtre
 • Koku, sigara dumanı ve uçucu kimyasalları tutar ve dekompoze eder.
 • Toz sensoru
 • Ortamdaki toz yoğunluğuna göre fan hızını otomatik olarak ayarlar.
 • İyonizer
 • Ortam havasını orman havası kadar temiz hale getirir.

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  “Tertemiz, arınmış bir havayı soluyun”

   

  Oksijen yaşamın temel elementidir. Fakat şehirlerde ve dış ortamlarda soluduğumuz kirli hava enerjimizi ve canlılığımızı alır. Doğal ortamlarda soluduğumuz hava vücudumuzdaki oksijeni artırır, çünkü bu ortamlardaki hava, negatif iyonlarca zengindir. Şehir ortamımızda yüksek oranda pozitif iyon bulunur. Tıpkı bir mıknatıs gibi zararlı partikülleri, kirleticileri çeken bu iyonlar ayrıca kirliliğe de neden olurlar… Bu ortamlarda sürekli olarak havanın kalitesini düşüren zararlı toksinlere maruz kalırız. Air Ionizer 682 bulunulan ortamdaki havayı her türlü yabancı maddelerden arındırarak negatif iyon sağlar.

   

  Neden Negatif İyon?

  Araştırmacılara göre havadaki elektrik akımları bizim ruh halimizi, enerji düzeyimizi ve sağlığımızı ciddi ölçüde iyileştiriyor. Bugün içinde yaşadığımız evler ve ofisler negatif iyonları içeriye alamıyor. Bilgisayarlar, florasan ışıklar, havalandırma sistemlerinden gelen suni hava ve modern bina yapımında kullanılan malzemeler yoğun bir pozitif iyon üretimine yol açıyor.

  Pozitif iyonlar bizim kendimizi yorgun, depresif ve sinirli hissetmemize sebep olabilir.

  Evinizdeki iyon dengesini oluşturmak stresli bir yaşam tarzının beraberinde getirdiği halsizliği yenmenize yardımcı olabilir. Dünyanın en sakin ve dinlendirici yerlerinde negatif iyon yoğunluğu vardır. Şelale, dağ, deniz kenarı ve ormanlık alanlar gibi alanlarda havadaki iyon seviyeleri tam bir uyum içerisindedir.

  Bir yağmur fırtınası sonrasında çoğu kişi kendini yenilenmiş ve tazelenmiş hisseder. Bunun nedeni fırtınanın ortaya çıkardığı negatif iyonlardır. Bilimsel araştırmalara göre negatif iyon içeren ortamlar saman nezlesi, astım, mevsimsel depresyon, yorgunluk be baş ağrısı belirtilerini hafifletiyor. Ayrıca negatif iyon içeren ortamlarda hareket kabiliyeti artıyor, iş performansı yükseliyor, zihinsel fonksiyonlar düzeliyor ve hata oranları üflüyor. Columbia Üniversitesi ve New York Eyalet Psikiyatri Enstitüsü tarafından yapılan araştırmalarda yüksek yoğunlukta negatif iyon içeren ortamlar mevsimsel depresyon SAD, hastalığında antidepresan etkisi yapıyor.

  Negatif iyon içeren bir odada bakteri oluşumunun azaldığı polen, toz, mit, virüsler, sigara dumanı, hayvansal döküntüler, kokular ve toksik kimyasal buharların da çökeltildiği görülmüş.

  Negatif İyonun Yararları 

  Beyin Kullanım Kılavuzu: Zihin ve Beyin Araştırmanın günlük kullanımdaki yeri kitabının yazarı ve Charlotte Kuzey Carolina’daki Uygulamalı Düşünsel Bilimler Merkezinin Araştırma Bölüm Başkanı Pierce J. Howard, PhD " Negatif iyonlar oksijenin beyine ulaşmasına yardımcı oluyor, bu da daha dikkatli olmamıza, uyuklama halinden kurtulmamıza ve daha zinde bir zihne kavuşmamıza yardımcı oluyor” diyor.  Ayrıca negatif iyonlar bizi havadaki mikroplardan koruyabilir ve aksırma öksürme oranımızı azaltabilir. Negatif iyonlardan büyük oranda etkilenebilen toplumun üçte biri de kendini hafiflemiş, adeta bulutların üzerinde yürüyor gibi hissedebilir. Bir pencereyi açtığınızda hemen kendinizi tazelenmiş hissediyorsanız, klimalı ortamlarda uykunuz geliyorsa ama pencereyi açar açmaz rahatladığınızı hissediyorsanız siz bu kişilerden biri olabilirsiniz.

  Dr. Howard’a göre “Klima havadaki negatif iyonları yok eder”

  Doğada negatif iyonlar hava moleküllerinin güneş ışığı, radyasyon ve havadaki hareketi ile ortaya çıkar. Dalgaların kıyıya “ vurması ” negatif iyon yaratır diyor Columbia Üniversitesi profesörlerinden Michael Terman.  Columbia Üniversitesinin yaptığı bir araştırma sonucunda Mevsimsel Depresyon yaşayan 25 kişi bir ay boyunca her sabah havaya negatif iyon yayan bir aletin önünde yarım saat oturmuş. Deneklerin yarısı alçak dozda negatif iyonlu bir ortamda, diğer yarısı ise yüksek dozda negatif iyonlu bir ortamda oturmuşlar. Yüksek düzeyde negatif iyon tedavisi görmek Prozac ve Zolof gibi ağır antidepresan almak kadar etkili oluyor ve ilaçların doğurduğu hiçbir yan etki olmuyor.

  Negatif iyonlar bizim soluduğumuz, kokusu ve tadı olmayan moleküllerdir.  Yüksek konsantrasyonlarda doğada dağ, şelale, deniz kenarı ve ormanlarda bulunur. İnsanların kendilerini yenilenmiş hissetmelerine, daha enerjik olmalarına yol açar ve bu da stresi, depresyonu azaltır.

  Negatif İyon Havayı Nasıl Temizler?

  Havada bulunan partiküllerin çoğunun pozitif bir flarjı vardır… Yani pozitif iyonludur. Negatif iyonların flarjı ise negatiftir. Negatif iyonlar manyetik çekim ile negatif iyonlara çekilirler. Havada yeterli miktarda negatif iyon olduğunda uçuşan partikülleri büyük sayılarda kendilerine çekerler. Topaklanan bu partiküller havada kalamayacak kadar ağırlaşırlar ve düşerler.  Böylece soluma alanımızın dışına çıkmış olurlar ve artık nefes alma ve sağlık problemlerini tetikleme ihtimalleri olmaz. Daha sonra bu kirli topaklar elektrik süpürgesi ile yapılan sıradan bir temizlik ile ortadan kaldırılırlar. Partiküller tekrardan havaya yükselmek durumunda bırakılırlarsa yeniden iyonize olup yere düşerler...  Bu şekilde hava sürekli temiz kalır. Doğada negatif iyonları üretme görevini güneş, yıldırım, dalgalar veya su akışları sağlar. Şehirlerimizi oluşturan beton yığınlarında negatif iyon üretimi çok düşüktür ve atmosfer ile gezegen arasındaki hassas denge bozulur. Birçok iyon makinesi elektronik olarak negatif iyon üretir ve dünyanın en büyük doğal negatif iyon üreten mekânı Niyagara şelalelerinde bulanan negatif iyondan bile daha yoğun bir iyon sağlarlar.

  Negatif İyonlar Solunum Yollarına Bağlı Hastalıkları Önlemede Etkili

  İsviçre de bir tekstil üretim tesisinde yapılan araştırmada iki 60 metre karelik odaya negatif iyon makineleri yerleştirilmiş. Her odada 22 çalışan bulunuyormuş. Bir odada çalışma süresince negatif iyon makinesi açık konumda çalışır haldeyken diğer odadaki makine çalıştırılmamış. Ancak ikinci odadaki çalışanlar kendilerinin negatif iyonu arttırılmış bir odada olduklarına inanıyorlarmış. Altı ay süren bu araştırma sonunda negatif iyon makinesinin çalıştırıldığı odadaki çalışanlarda toplam 22 iş günü kaybı olmuş.  Diğer odada ise toplamda 64 iş günü kaybı yaşanmış. Bir ay süren grip salgınında birinci grupta toplam 3 gün iş kaybı olurken, ikinci grupta toplam 40 gün iş kaybı yaşanmış. (Stark, 1971).

  Bir İsviçre bankasında yapılan testte 309 kişi negatif iyon ile işlenmiş bir ortamda çalışırken, 362 kişiden oluşan ikinci bir grup normal bir ortamda çalışmış. Takip eden aylarda birinci grupta grip, nezle, faranjit ve diğer solunum yolu hastalıklarından dolayı kaybedilen her iş günü için ikinci grupta 16 iş günü kaybı olmuş. (Soyka, 1991).

  Surrey Üniversitesi tarafından Norwich Sendika Sigorta Grubu Merkez ofisinde yapılan bir araştırmada bilgisayar ve veri toplama departmanlarına sekiz negatif iyon üreten makine yerleştirilmiş. Testten önce bir ay süreyle araştırma ekibi kişilerin şikâyetlerini toplamış. Test süresince hastalık, baş ağrısı gibi belirtilerde %78 azalma görülmüş.  Test sonunda Norwich Sendika organizasyonu iyon makinelerini satın almış. (Soyka, 1991).

  Negatif İyonla Pozitif Bir Enerji ve Olumlu Bir Yaklaşım

  Ev içi ortamlarda yoğun bir şekilde bulunan pozitif iyonlar aşırı serotonin salgılanmasına yol açar. Seratonin bedenin zihinsel, duygusal ve fiziksel stres ile baş edebilmesini sağlayan bir nöro iletkendir. Aşırı üretildiğinde öncelikle hiperaktivite yaratır ki bu da anksiyeteye yol açar ve bazen depresyona da sebep olabilir.  Negatif iyon tedavisinin aşırı seratonin salgılanmasını önlediği ve bazı vakalarda depresyonu hafiflettiği görülmüştür. (Kreuger, 1957).

  Negatif iyonlar bizim daha iyi bir uyku uyumamıza yardımcı olur.  1969 yılında Fransız bir araştırmacı seratoninin aşırı üretilmesinin uykusuzluğa ve kâbuslara yol açtığını göstermiş.  Uyku bozukluğu yaşayan bir grup insanda negatif iyon yaratan bir hava temizleme cihazını kullandırmanın daha rahat uyumalarını sağladığını görmüştür. (Soyka, 1991).

  Sigaranın Etkileri Negatif İyonla Azalıyor

  Boğazımızda bulunan ve toksinlerin solunum yollarındaki hassas organlara geçmesine engel olan tüylerde sigara dumanının bıraktığı etkiyi yüksek dozda negatif iyon ile nötralize edebiliyoruz. Bu tüyler ne kadar hızlı hareket ederlerse o kadar etkili oluyorlar. Ancak sigara dumanı bunları yavaşlatıyor ve bedenin kansere yol açan kirlerden korunmasına engel oluyor. Yapılan testlerin sonucunda yüksek düzeyde negatif iyon içeren hava bu tüylerin hareketini tekrardan normale dönüştürüyor. (Soyka, 1991).

  A.B.D Ziraat Bakanlığı 

  A.B.D. Ziraat Bakanlığı tarafından yürütülen bir araştırmada bir odayı iyonize etmenin toz oranını %52, bakteri oranını %95 azalttığı kanıtlanmıştır.

  Hava iyonizeri 682, HEPA filtreleri ile negatif iyonları aynı sistemde bir araya getiren yüksek kaliteli bir hava arındırıcısıdır. Bulunduğunuz ortamın havasını kirleten gözle görülemeyen parçacıkları, tozu, mikrobu, polenleri, sigara, dumanını, kimyasal uçucu maddeleri ve bakterilerin miktarını 0,3um’ye kadar düşürerek kirlenmenin etkilerini azaltır; vücudumuz için temel bir besin olan havanın kalitesini artırır. Yatak odası, misafir odası, hasta odası, ofis, laboratuar ve bilgisayar odası gibi ortamlarda yaygın olarak kullanılan bu ürün, ortamda bulunanların doğal temiz havayı ciğerlerine almalarını sağlar. Cihazı uzaktan kumanda modülü ile kullanabilirsiniz. İyon Jeneratörlerinde çıkan negatif elektrik yüklü iyonların sigara dumanını elimine ettiği çeşitli deneysel ve pratik çalışmalarla kanıtlanmıştır. ABD Tarım bakanlığınca yapılan çalışmada, iyonize olan odada tozların 52, bakterilerin 95 azaldığı tespit edilmiştir.

   

  Hava iyonizeri 682'nin sağladığı temiz havanın faydaları:

   

  • Depresyonu azaltır, huzuru artırır
  • Baş ağrısını azaltır, daha rahat uyku sağlar
  • Enerjiyi ve üretkenliği artırır
  • Meyve ve sebzenin raf ömrünü uzatır
  • Virüs, bakteri ve polenleri önler; alerjiyi ve diğer solunum yolu rahatsızlıklarını azaltır
    
  ÜRÜN YORUMLARI
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
  TAKSİT SEÇENEKLERİ


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.