WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Ümitköy Gurme
Ümitköy Siyah Sarımsak

Ümitköy Siyah Sarımsak

Ümitköy siyah sarımsak grubu Türkiye'de de satışa çıkarılan ürünleri kategorinin en çok satanları arasında yer alıyor. Beyaz sarımsaktan farkı olmayan ürünler sunduğu faydalar ile de tercih sebebidir. Birçok farklı türü ve seçeneği bulunmaktadır.
            
Ümitköy siyah sarımsak ürünleri online mağazalarda kredi kartına taksitle ödeme imkanları bulunmaktadır. Alıcılara kapıda ödeme imkanı da sunuluyor. Avrupa mutfağından sonra Türk mutfaklarında da tüketilen, tercih edilen bir ürün grubudur.

Alıcılar ümitköy gurme siyah sarımsak en ucuz seçeneklerini toz ürünleriyle de değerlendirebilir. Özel ambalajında alıcılara ulaştırılan bu tozlar tüketimler için idealdir. Kullanım ve saklama koşulları dikkate alındığı takdirde uzun zaman boyunca bozulmadan muhafaza edilebilir. Tercihen ya serin ya da kuru yerlerde saklanması gerekmektedir.

Ürün içeriğinde zencefil de bulunmaktadır. Bu da tüketimi daha kolay kılan bir gıda desteğidir. Toplamda bir paketin içerisinde toplam sarımsak oranı %80'den daha fazladır.  
Bu ürünler birçok farklı yemeğe katılarak yenebilir. Bunların başında çorbalar geliyor. Her çeşit çorbanın içine tadını bozmayacak şekilde katılabilir. Aynı zamanda hem sıcak hem de soğuk yemeklerde isteğe bağlı olarak tüketilebilir.

Öğün arası atışmalarda da değerlendirilmeye açıktır. Yoğurt ve krema gibi ürünlerde bir tatlı kaşığı kullanılabilir. Özellikle pişirilmesine gerek yoktur. Tadı tüm yemeklerde kullanmaya uygun bir üründür.

Ümitköy siyah sarımsak arasından çeşitler de alıcılara farklı seçenekler halinde sunuluyor. Hindistan'a özel, bu hafif acılı toz çeşitleri ile birlikte çeşitli yemekler çok daha rafine hale getirilebilir. Bazı ürün çeşitleri özellikle et yemeklerine katılarak kullanımı mümkündür. Hem beyaz hem kırmızı etlerde kolay bir şekilde tüketilebilir.

Son seçenekler arasında zencefil tozlu siyah sarımsaklar yer alıyor. Salata sosu hazırlarken takviye gıda olarak da değerlendirilmeye açıktır.

 

ümitköy gurmeÜmitköy Gurme


Ümitköy gurme püreler birçok farklı alanda bir bıçak ve kaşık vasıtasıyla sürülebilir. Ekmeklerin üstüne sürülerek atıştırmalık olarak da değerlendirilebilir. Baharatlı olan siyah sarımsak püreleri satışa sunuluyor. Aynı zamanda diş ve baş kısımları da ayrı kavanozlarda satışa çıkarılmaktadır.

Ümitköy gurme makarna ve pizza gibi çeşitli yemekler için de kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Alıcılara sunulan ümitköy gurme siyah sarımsak fiyatı her cebe ve her bütçeye uygundur. Dip sos olarak da kullanılan bu ürünler mutfaklar da kullanılan gıdaları arasında yer alıyor. 

Sizde ürünler hakkında deneyim ve tariflerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan ürün detay kısmından yorumlar bölümüne tıklayarak görüşlerinizi bizimle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Bunun yanında ürünler ve sorunlarınız hakkında kafanıza takılan tüm sorularda sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bize aşağıda bulunan çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.