SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 

 
Folixir

 
Filtrele

 
Filtreleme
 • Kategoriler
 • Markalar
 • Vegandbones

  Vegandbones

  Vegandbones

   
  Online platformlarda satışa çıkarılan vegandbones ürünleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Bunlardan ilkini vegandbones kemik suyu oluşturmaktadır. Bir başka seçenek olarak vegandbones ilikli kemik suyu tercih edilebilir.

  Özel şişeleri ve kutularında alıcılarına aynı hafta içerisinde teslim edilen ürünlerin hiçbirinde kimyasal bileşen kullanılmamıştır. Tamamen doğal olarak tanımlanan vegandbones ürünleri pratik bir şekilde sipariş edilebilir. 

  İlk Seçenek: İlikli Kemik Suyu 

  Alıcıların satın alabileceği ilk ürün domatesli vegandbones kemik suyu adıyla kataloglarda yer alıyor. İçeriğinde domates dışında eser miktarda havuç, soğan ve sarımsak da yer almaktadır. Aynı zamanda dananın kaval kemiğinden imal edilmiş su da ürün içerisinde bulunmaktadır. Bu oran ortalama olarak %60 olarak nitelendirilmektedir. Zencefil, defne yaprağı ve kekik gibi tamamen doğal tatlandırıcılar ile herkesin rahatlıkla tüketebileceği bir tat elde edilmiştir. 

  Özel şişesinde alıcılara arz edilen bu ürünlerin kullanım talimatları da birlikte gönderilmektedir. İçilmeden önce çalkalanması tavsiye edilmektedir. İsteyenler sadece ısıtarak sek bir şekilde içebilir iken isteyenler için yemeğe karıştırılma imkanı da bulunmaktadır. Her türlü yemeğin içine karıştırılarak doğal bir şekilde içilebilir. İçerisinde limon ve tuz katılması da besin değerlerini düşürmez. Yetişkinlere özel olan bu vegandbones ürünlerinin son tüketim tarihleri kapakların üzerinde yer almaktadır. 

  Vegandbones ilikli kemik suyuVegandbones ilikli kemik suyu ürünleri aynı kategoride yer alan bir diğer ürün çeşitleridir. 63.15 gibi büyük oranda bir enerji kaynağı olarak tüketilebilir.

  Doymuş yağ oranı oldukça düşük olan vegandbones ilikli kemik suyu çeşitlerindeki şeker oranı ise 0 olarak belirtilmektedir. Lif ve tuz oranı da oldukça düşük olan bu ürünler üzerine tercihe bağlı olarak bazı baharatlar katılarak da tüketilebilir. 

  Hızlı kargo avantajıyla birlikte sunulan gurme vegandbones kemik suyu bir diğer seçenek olarak satışa çıkarılıyor. İsteyenler internetten online olarak tercihleri bu yönde olanlar ise telefonla siparişlerini dakikalar içerisinde tamamlayabilir. Bu ürünler hakkında ve diğer sorunlarınız için bize aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere kısa sürede yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda buradan siparişinizi de verebilirsiniz.

  Çağrı Merkezi
  444 4 996
  Veganandbones Muhteşem 6 Lı Paket
  85.90TL
  85.90TL
  Vegandbones Anne Sıcaklığında 6 Lı Paket
  51.90TL
  51.90TL
  Vegandbones Domates Çorbası 4 Lü Paket
  36.90TL
  36.90TL
  Vegandbones Brokoli Çorbası 4 Lü Paket
  36.90TL
  36.90TL
  Vegandbones Tarhana Çorbası 4 Lü Paket
  36.90TL
  36.90TL
  Vegandbones Balkabağı Çorbası 4 Lü Paket
  36.90TL
  36.90TL
  Vegandbones Sebze Çorbası 4 Lü Paket
  36.90TL
  36.90TL
  Veganandbones Hindi Suyu 480 ml
  13.90TL
  13.90TL
  Vegandbones Tavuk Suyu 480 ml
  13.90TL
  13.90TL
  Vegandbones Domatesli İlikli Kemik Suyu 480 ml
  18.90TL
  18.90TL
  Vegandbones Paça + Dana İlikli Kemik Suyu 480 ml
  17.90TL
  17.90TL
  Vegandbones İlikli Kemik Suyu 500 ml
  14.90TL
  14.90TL


  Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.