WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml

38 oy ile 5 üzerinden 2.8 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 33970
Son Kullanma Tarihi:
159,00
159,00
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml saçınızın yapı taşlarını onarma konusunda epey iddialı. Peki siz bu ürü için hazır mısınız?

Saç bakımı kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda kullanılan ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede saçlar ihtiyaç duydukları bakıma ulaşmaktadır.

Farklı saç tipleri ve saç problemleri bakım yöntemlerini ve ürünlerini değiştirmektedir. Dolayısıyla her ecen gün yeni bir bakım ürünü raflardaki yerini almaktadır.

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar göz önünde bulundurulduğunda farklı kullanıcılara uygun ürünler satışa sunulmaktadır. Özellikle söz konusu saç olduğunda ihtiyaçlar kullanıcılara göre değişmektedir.

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml de farklı ihtiyaçları gidermeyi amaçlamaktadır. Saçın yapı maddelerinden olan kollajeni içinde bulunduran şampuan yoğun ilgi görmektedir.

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml Özellikleri

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml gençliğin ve güzelliğin sırrını saçlara da sunuyor. Özel içeriği ve formülü ile bu şampuan ilginizi çekecek!

Saç yapısı farklı mineral ve bileşenlerden oluşmaktadır. Dolayısıyla saçın sağlıklı ve canlı görünümünü koruması için bu bileşenlere ihtiyacı vardır.

Wellozone markası ise geliştirdiği özel formüllü şampuanları ile saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sunmayı amaçlamaktadır. Özellikle bedenin ihtiyaç duyduğu kollajen desteğini sunan ürün;

 • Kadın ve erkek kullanıcılar için uygundur.
 • Değişen saç tipleri için kullanılabilmektedir.
 • Saçın ihtiyaç duyduğu kollajen miktarını içerisinde barındırmaktadır.
 • 1000 ml gramaja sahiptir.
 • Pompalı şişesi sayesinde pratik bir kullanım sunmaktadır.
 • Ozon yağı, B vitamini, amino asit içermektedir.
 • Vegan nitelik taşımaktadır.

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml Faydaları

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml tüm saç tiplerine uyum sağlıyor. Sizde cansız, mat görünümlü saçlardan sıkılmadınız mı?

Bakımsız saçlar her gün biraz daha yıpranmaya mahkumdur. Oysaki yapılacak olan bakım rutinlerin arasında yer almaktadır.

Saçın temizlenmesi için kullanılan şampuan doğru seçimler ile bir bakım ürününe dönüşmektedir. Farklı kullanıcılar tarafından tercih edilen kolajen içerikli şampuan ayrı bir konuma sahiptir.

 • Saçın yapısında bulunan kollajenin desteklenmesi amaçlanmaktadır.
 • Saçın mat, cansız ve sağlıksız görünümünün önüne geçilmek hedeflenmektedir.
 • Saçın kökten uca yenilenmesini ve beslenmesine yardımcıdır.
 • Gün içerisinde yıpranan saçın temizlenmesinde ve nemlendirilmesinde etkilidir.
 • Koparak ve kırılarak oluşan saç dökülmelerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.
 • Saç derisinin nemlendirilmesinde ve ihtiyaç duyduğu kollajenin sağlanmasında yardımcıdır.
 • Saçın yıkama ve kurutma işlemi sonrasında oluşan elektriklenmenin önüne geçilmesi konusunda yardımcıdır.

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml Kullanım Şekli

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml olan gramajı ve pompalı şişesi ile sergilenmektedir. Farklı kullanıcılar tarafından tercih edilen bu ürün duşun yeni gözdesi olacak!

Kişisel bakımın en önemli adımlarından birisi saç temizliğidir. Derinlemesine temizlenen saç ve saç derisi neme ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle kullanılan şampuanın aynı zamanda bakımı da üstlenmesi gerekmektedir.

Erkek saç bakım ürünleri arasında da yerini alan kollajen içerikli şampuan büyük beğeni toplamaktadır. Farklı saç tiplerine uyum sağlayan ürün, pompalı yapısı ile pratik bir kullanıma sahiptir.

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml uygulanmadan önce saçlar ılık su ile ıslatılmalıdır. Ardından yeterli miktarda şampuan ele sıkılmalıdır. İyice köpürtülen şampuan saça uygulanmalıdır.

Saç derisine masaj yaparak uygulama yapılması önerilmektedir. Yeterince köpüklenen saç bol su ile durulanmalıdır.

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml İçerik

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml olan gramajı ve özel geliştirilen formülü ile beğenileri topluyor! Prof, Dr. Nurettin LÜLECİ tarafından geliştirilen şampuanı daha önce duydunuz mu?

Wellozone saç için gereken amino asitleri bir araya getirmektedir. Bu amino asitlerden birisi olan kollajen eşsiz formüle eşlik etmektedir. Kollajene eşlik eden diğer bileşenler ile şu şekilde sıralanmaktadır;

Sodium Laureth Sulfat, Hexyl Cinnemal. Cocamidopropyl Betaine, Ozon Yağı, Cocamide Dea, Gliserin, Propylene Glycol, Polyquaternium 60, Argan Oil, Citric Asit, Caprylyl, Glycol, Arginine, Parfum, Triticum Vulgare Germ Oil Cassia Angustifolia Seed Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Thymus, Serpillum Oil, Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Thiamine Hd, Riboflavin, Pyridoxine, Cyanocobalamin, Leaf Juice, Phenoxyethanol, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salivia Officinalis Leaf Extract, Urtica Doica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Leaf Extract, Lawsonia İnermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate, Blotin, Niacin, Folic Asid, Malic Acid, Humik Asid, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glysine, Alanine, Aloe Barbedensis, Valine, Isoeucine, Leucine, Throsine, Phenylalanine, Benzyl Salsylate,

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml Fiyat

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml’lik gramajının yanında fiyatı ile de mutlu ediyor. Özel geliştirilen formül ise bu ürünü benzer şampuanlardan ayırıyor.

Kollajen içerikli şampuan saç bakım ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Geniş kullanıcı kitlesine hitap eden ürün uygun fiyatı ve dolgun gramajı sayesinde daha cazip hale getirmektedir. 

Kadınlar ve erkekler tarafından kullanıma uygun olan ürün farklı platformlarda satışa sunulmaktadır. Botanik Ecza da mağazaları ve internet sitesi aracılığı ile Wellozone markası tarafından üretilen ürünü sergilemektedir.

Botanik Ecza diğer ürünlerinde olduğu gibi bu şampuanın fiyatını belirlerken üretici firmayı baz almaktadır. Firma tarafından önerilen etiket fiyatını kullanmayı tercih etmektedir.

Balgat / Çankaya mağazasında olduğu gibi Tunalı / Çankaya konumunda yer alan şubesinde de aynı fiyat ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca firmaya ait web sitesi üzerinden de ürünün fiyat bilgisine ulaşmak mümkündür.

Botanik ecza sosyal medya üzerinden de bünyesinde yer alan ürünleri müşterilerine tanıtmaktadır. “botanikcity” ve “botanikecza” Instagram hesapları üzerinden merak edilen ürünlere ulaşmak mümkündür.

İnternet sitesi, mağazalar veya sosyal medya hesapları yerine merak edilen ürünler için çağrı merkezi de sıklıkla aranmaktadır. “444 4 996” numaralı hat üzerinden yetkili personele ulaşılmaktadır. Böylelikle ürün hakkında güncel fiyat bilgisi alınmaktadır.

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 Ml Kullananlar

 

Wellozone Collagen Şampuan 1000 ml kadın ve erkek kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Siz de yoğun dökülmelere ve mat saçlara sahipseniz bu ürün kaçmaz!

Saç bakımı farklı rutinler ile yapılmaktadır. Duş esnasında ve sonrasında kullanılan malzemeler canlı, parlak bir görünümü hedeflemektedir.

Kişisel tercihler ve ihtiyaçlar doğrultusunda seçimi yapılan ürünler içerikleri ve özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Bunun yanında kişisel özellikler de seçim aşamasında önemli bir etkendir.

Saçın yapı taşından olan kollajen içerikli şampuan Botanik Ecza tarafından da satışa sunulmaktadır. Farklı kullanıcılar tarafından tercih edilen ürün çeşitli deneyimlere sahiptir.

Kullanıcılar tarafından edinilen deneyimler ise farklı platformlarda kendisine yer bulmaktadır. Böylelikle ürün ve kullanım sonrasında oluşan sonuç hakkında bilgi edinilmektedir.

Botanik Ecza’da yer alan “yorumlar” paneli müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Farklı tecrübeleri bir araya toplayan panel, mevcut ve potansiyel müşteriler için bir vitrindir. Ayrıca üretici ve satıcı firma için de incelemeye değer bir bölümdür.

Yapılan yorumlar sayesinde firmalar eksik görülen yanlarını tamamlamaktadır. Böylelikle kaliteli bir hizmet için geliştirmeler yapılmaktadır.

Botanik Ecza satış esnasında da sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı kendisine misyon edinmiştir. Dolayısıyla [email protected] adresi üzerinden firma ile iletişime geçmek mümkündür.

 

Wellozone markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=wellozone

 

 

 

Wellozone Collagen Şampuan

 

Değerli Müşterilerimiz
Lütfen Adet Kısmından Seçiminizi Yapmayı Unutmayınız.
İÇERİKSodium Laureth Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Ozon Yağı, Cocamide Dea, Gliserin, Propylene Glycol, Polyquaternium 60, Argan Oil, Citric Asit, Phenoxyethanol, Caprylyl, Glycol, Arginine, Parfum, Cassia Angustifolia Seed Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Thymus, Serpillum Oil, Prunus Amygdalus Amara Kernel Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate, Thiamine Hd, Riboflavin, Pyridoxine, Cyanocobalamin, Aloe Barbedensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salivia Officinalis Leaf Extract, Urtica Doica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Leaf Extract, Lawsonia İnermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate, Blotin, Niacin, Folic Asid, Malic Acid, Humik Asid, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glysine, Alanine, Valine, Isoeucine, Leucine, Throsine, Phenylalanine, Benzyl Salsylate, Hexyl Cinnemal.
 


KULLANIM ŞEKLİSaçlara yeterli miktarda uygulanarak köpürtülür ve durulanır.

 

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Gewn Kirish Bebek Şampuanı 221 ML
210,00
Kerastase Bain Force Architecte Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan 250 Ml
% 5
436,51
459,00
Kerastase Nutritive Bain Magistral Aşırı Kuru Saçlar Için Yoğun Nem Veren Besleyici Şampuan 250ml
380,00
Aveda Botanical Repair Yıpranmış Saçlar Onarım Şampuanı 200ml
% 70
480,00
1.600,00
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Argan Oil Keratin Of Moroccco Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Beaver Tea Tree Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Botanıvo Tüy Dökülmelerine Karşı Doğal Şampuan - Shed Control 250 ml
309,00
Botanıvo Hassas Ciltlere Özel Doğal Şampuan - Sensitive Soothe
110,00
Beaver Ultra Moıst Şampuan 318 ml
249,90
Beaver Scalp Energy Şampuan 258 ml
223,90
Beaver repaır Rescue Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Nutrıtıve Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Marula Şampuan  60 ML
41,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.