WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Arazi Bitki Çayı

Arazi Bitki Çayı

Arazi Bitki Çayı


Arazi bitki çayı bu başlıkta sizlere sunulmakta olan bitki çayı ürünleri farklı çeşitlere sahiptir. Bu bitki çayları doğal ürünlerdir. Ürünlerin miktarları ve içerikleri açıklamalarında sizlere sunulmaktadır. Bu bitki çaylarını güvenle tercih edebilirsiniz.

Arazi bitki çayı ürünleri tamamen doğal bir biçimde yetişmektedir. Ürünlerin herhangi bir şekilde tarımı yapılmamaktadır. Doğada kendiliğinden yetişmekte olan bitkilerin toplanmasıyla elde edilmektedir. Çayların bu özelliği hiçbir katkı maddesini içermemesini sağlamaktadır. Tarımı yapılan ürünler, her zaman doğal içeriklere sahip değildir. Bazen doğal olmayan tohum ve fideler kullanılabilir. Ürünlerin tarımı yapılırken kullanılan ilaçlama yöntemleri, bitkilerin kimyasal maddelerle temas etmesine neden olur. Ancak arazi bitki çayı ürünleri bahsedilen tüm bu olumsuz niteliklerden uzaktır. Kutu içeriklerinde yer alan bitkiler, hiçbir işlemden geçirilmeden, doğadaki en saf haliyle sizlere ulaştırılmaktadır.

Arazi bitki çayı ürünleri ambalajları bakımından da doğallık içermektedir. Ambalajlanan ürünlerin ambalaj özellikleri, ürünün doğal kalması için önemlidir. Çünkü ürünler ambalajın içerisinde uzun süre kalır. Bu süre zarfında ambalajda eğer zararlı içerikler varsa, ürünler bu maddelerle temas eder. Bu durum, ürünün özelliklerini yitirmesine hatta zararlı hale dönüşmesine neden olur. Burada size sunulan arazi çay ürünlerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Ürün ambalajları organik ağaç gibi doğal maddelerden temin edilmektedir.

​Arazi Organik Bitki ÇayıArazi Organik Bitki Çayı


Arazi organik bitki çayı size sunulurken birçok farklı bitkiden elde edilmektedir. Bunlar arasında karışık biçimde hazırlanan ürün kutuları da mevcuttur. Karışık bitki çayı kutularında 6 adet farklı bitki yer almaktadır. Bu bitkiler 6x6 veya 6x1 adetleriyle sunulmaktadır. 6x6 ürünlerde 36 fincanlık bitki çayı mevcuttur. 6x1 miktarındaki bitki çaylarında ise her bitkiden birer fincan olmak üzere 6 fincan çay için bitki bulunmaktadır. Bu çaylar, günde 2 veya 3 fincan kadar içilebilir.

Arazi organik bitki çay çeşitleri en ucuz fiyat avantajlarına sahiptir. Bu başlık altında incelemekte olduğunuz çaylar, birçok bitkiyi içermektedir. Bitki çayları denildiğinde akıllara ilk olarak papatya çayı, ıhlamur gibi bitkiler gelmektedir. Arazi bitki çayları seçeneklerinde, bu çaylar yer almaktadır. Organik mayıs papatyasından üretilen papatya çayı, hoş bir kokuya ve içime sahiptir. Ihlamur çayı ise, en doğal haliyle sizlere sunulmuştur. Özellikle kış aylarında içilmesi tavsiye edilmektedir. Bitki çayları arasında bir diğer en çok tercih edilen bitki çayı olan adaçayı da bulunmaktadır. Bu bitki çaylarının haricinde karabaş çayı, mavi çay, keklik çayı gibi çeşitli çaylar bulunmaktadır. Bu ürünler, türlerine göre 16 veya 20 adet bitkiden oluşan paketlerle size sunulmaktadır.

Arazi bitki çayları fiyat olarak en ucuz şekilde satın alabilirsiniz. En Uygun Fiyat Avantajları Tamamen doğal olması beklenen bitki çayları en ucuz fiyatlarla satın alınmalıdır. Bu başlıkta incelediğiniz ürünlerin tümü, yüksek kaliteye karşın uygun fiyat avantajlarına sahiptir. Ürünlere ilişkin fiyat bilgileri ürün açıklamasında mevcuttur. Birbirinden farklı olan bu fiyat aralıkları ürünlerin içeriklerine göre belirlenmektedir. Ürün adetleri fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda bitkilerin türleri de fiyatları açısından değerlendirilen bir unsurdur. Tüm bu özellikleri içeren bitki çaylarını aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi 
444 4 996

Fiyata Göre

Arazi Organik Çay Organik Kraft 6x1 Karışık Kutu
17,29


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.