WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
balparmak

Balparmak

Balparmak

Balparmak apitera ürün grubuna ait organik ve doğal bal çeşitlerini burada satışa hazır halde bulabilirsiniz. Balın tarihi milada dayanarak günümüze kadar kendini getirmeyi başarmıştır. Bu denli uzun soluklu tarihi olan bir besin kaynağının insanlar için ne kadar önemli olduğuda aşikardır. 

Balparmak apitera çeşitlerinin tümünü aşağıda bulunan ürün vitrini kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Balın Antik Yunan, Antik Roma, Antik Mısır, Antik Çin ve Osmanlı'da ayrı ayrı tarihçeleri de mevcuttur. Özellikle Osman mutfağında birçok özenle seçilmiş tarifler içerisinde balın kullanıldığını görebilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz en çok tercih edilen markaların ürünleri yeniden botanikecza satış merkezinde satışlara açılmıştır. Firmamız kurumsal bir firma olup, bu markaya ait ürün grubu sizlere %100 orijinal olarak ve adınıza faturalı şekilde gönderilmektedir.

"BALPARMAK" markası satış merkezimizde kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satılmaktadır. Piyasada hiçbir yerde olmayan kampanyalı fiyatlarla ürünü sizde hemen sepetinize ekleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

 

​Balparmak ApiteraBalparmak Apitera


Balparmak apitera ürünlerini üreten firma 1980 yılında kurulmuş ve ballarını üretirken 122 parametre doğrultusunda analizini gerçekleştirmektedir. Firmasıyla ilgili kalite politikası ve diğer sunumlarını resmi websitesinden güncel olarak takip edebilme imkanınız vardır.

Balparmak apitera ürünlerini websitemizden alabileceğiniz gibi Ankara/Çankaya'da bulunan satış merkezimizden de ürünleri elden teslim alabilirsiniz. Ödemenizi nakit veya kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Satış merkezimizden ürünleri kredi kartıyla 3D ödeme şeklinde, havale/EFT ile ödeme veya kapıda ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz ödeme esnasında özel olarak şifrelenerek alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sizlerin "BALPARMAK" konusunda görüşleri bizler için çok önemli. Ürünler hakkında yorumlarınızı ürün detay bölümünden bize yazabilirsiniz. Bununla birlikte soru veya sorunlarınız için bize mail kanalıyla ulaşabilir ya da aşağıda ki çağrı merkezini arayarak uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

BALPARMAK APİTERA

Apitera UP 7X7 gr 12li
253,76
Balparmak Propolis Plus Yetişkin Adult 14 Adet
93,10
Balparmak Apitera Mind 7 x 7 gr
% 100
0,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.