WhatsApp ile Hemen Ulaş!
BIOESTEE

Bioestee Ürünleri

 
Bioestee ürünleri Botanik Ecza'da! Yeni ve etkili ürünlere sahip bir marka olan Bioestee, saç bakım ürünleri üretmektedir. Bioestee markası, Kollestee Medikal tarafından oluşturulmuştur. Kollestee Medikal merkez olarak Fransa'nın Paris şehrinde bulunmaktadır.

Kollestee Medikal markası saç ekim sonrası ürünler üretmektedir. After Trans Hair Treatment Set bu ürünlerden birisidir. Bu set içerisinde şampuan ve hair lotion ürünleri bulunmaktadır.

Bioestee ve After Trans ürünlerinde, SLS, SLES, parfüm, esans, boya, renklendirici, likit parafin, paraben, sentetik koruyucu ve kıvamlaştırıcı, silikon ve petrol kaynaklı madde kesinlikle bulunmamaktadır. Bunlarla ilgili altı (6) adet sertifika alınmıştır. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve çevre dostu maddelerden üretilmiştir.

 
 

 

Kollestee ürünleri şu şekilde sıralanabilir:
 
  • After Trans Hair Treatment Set
  • Bioestee Hair Care Şampuan 200 ml
  • Bioestee Hair Care Set
  • Bioestee Saç Bakım Yağı Argan 15 ml
  • Bioestee Everyday Shampoo Günlük Kullanım Şampuanı 200 ml
  • Bioestee Anti-Hair Loss Serum 50 ml
  •  

Bioestee Fiyatları


Ürünlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Her ürünün sayfasına giderek fiyat bilgisini görebilirsiniz. Ayrıca 444 4 996 no'lu telefonu arayarak ürünlerle ilgili teknik bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Kollestee'nin en dikkat çekici ürünlerinden birisi Bioestee Şampuan ürünüdür. Kullananlar oldukça memnunlar ve ürünle ilgili yorumlar birçok sitede mevcut. Bioestee Serum bir diğer önemli saç bakım ürünü. Tabii bu iki ürünü bir araya getiren Bioestee set ürünümüz de mevcut. Bioestee Hair Care Set ürünü içerisinde Hair Care Shampoo - Saç Bakım Şampuanı, Everyday Shampoo - Günlük Kullanım (Devam) Şampuanı, Anti Hair Loss Serum, Hair Care Oil - Argan Saç Bakım Yağı bulunmaktadır.
 


Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.