WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
durance

DURANCE ÜRÜNLERİ

 
       
 

Durance ürünleri Botanik Ecza'da! Durance markası, Fransa orijinli bir markadır. Firmanın merkezi Fransa'nın güneyinde Provence bölgesindedir. Fransa dünya parfüm endüstrisi ve organik tarımın merkezidir. Fransız bir karı-koca tarafından Le Lavandin de Grignan isimli küçük bir atolyede başlayan Durance markasının hikayesi 1986 yılında lavanta torbaları satışıyla başladı. 1997 yılında marka ismi olarak bölgedenin en büyük ırmaklarından biri olan Durance ırmağının ismini belirlediler. 1999 yılında organik ürünlerini oldukça çeşitlendirdiler.
durance ankara
Durance markası bugün ev bakım ürünleri, doğal kozmetik ve ambiyans parfüm/ortam kokuları üretmektedir. Doğal çamaşır yumuşatıcı, çamaşır suyu ve ütü suyu doğal kozmetik kategorisinde en beğenilen ürünler arasında. Bütün kategorilerde ürünlerde kullanılan doğal içerik yüzdesi %95'tir. Bu çok büyük bir rakam. Durance, kalitesini doğallığına borçlu. Fransa'nın Provence bölgesinde doğal koşullarla organik tarımla yetişen bitkisel ürünler kullanılmaktadır. Durance ürünlerinde kullanılan pamuk çiçeği oldukça üne sahip bir esansiyel bitkisel üründür.

 

Durance Kullananlar


Durance bayilik politikaları gereği herkese bayilik vermiyor. Ancak Botanik Ecza firmamızdan Durance ürünlerini temin edebilirsiniz. Durance parfüm kullananlar satın aldıkları ürünlerden oldukça memnunlar. Birçok doğal parfüm çeşidi bulunmakta ve bunların hepsi doğal içerikli esansiyel ekstraktlara sahiptir.

Durance sabun ürünlerinde de markaya ait diğer bütün ürünlerde olduğu gibi kalite ve doğallık birleşmiştir. Durance ekşi sözlük gibi birçok sosyal platformda adından söz ettiren bir marka. Ankara'da Armada alışveriş merkezine yakın bir konumda bulunan mağazamıza gelerek doğrudan elden satın alabilirsiniz. Botanikezca.com vasıtasıyla internetten online olarak sipariş verebileceğiniz gibi 444 4 996 no'lu telefonu arayarak da telefonla sipariş verebilirsiniz.
Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.