WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Eda Taşpınar Ürünleri

Eda Taşpınar


Eda Taşpınar ürünleri firmamız ürünler içerisinde bulunuyor. Müşterilerimizin sabırsızlıkla beklediği ürünleri Ankara'da bulunan eda taşpınar ankara mağazamızdan bizzat gelip satın alabilirsiniz. Bunun yanında 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizden de ürünleri telefonla sipariş verebilirsiniz. Eda Taşpınar ürünleri bronzlaştırıcı serisi başta olmak üzere güneş ürünleriyle bizlere kendini tanıtıyor. Sıcak yaz günlerinde tatil veya havuz keyfinizi güneş sonrası jel ile tamamlayabilirsiniz. Kullanım durumu ve detaylı bilgi için çağrı merkezimizden uzmanlarımızla görüşerek bilgi alabilirsiniz. Yetkililerimiz sizlere kısa sürede bilgi verecektir. 

Eda Taşpınar ürünleri hakkında şöyle diyor: “Vizyonum Eda Taşpınar markasına dokunanları mutlu etmek üzerine kurulu. Çocukluğumu Moda’da geçirdim, Annem ve arkadaşları güneş ve bronzluk konusunda o zaman da en profesyonellerdendi. Moda Deniz Kulübünde reflektörler ile güneşlenen ve şahane bronz bir tene sahip taş gibi kadınları düşünün. Sanıyorum daha o zamandan bana kodlandı bronzluk. O zamanlarda güneş yağlarının etiketlerini söküp kendi tasarladığım, üzerinde ismimin yer aldığı etiketlerle değiştirirdim. Bugün kapağından etiketine, içeriğine, kokusuna kadar kendi tasarladığım, Dünya standartlarında ürünlerimizle kadınların fit bir vücut ve bronz bir tene sahip olarak mutlu olması için çabalıyoruz.” - Eda Taşpınar

Bu bakımdan Eda Taşpınar'ın güvenerek satışa sunduğu bu ürünleri bizde sizlere en kısa yoldan ve güvenle ulaştırmayı hedef edindik. %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan botanikecza Eda taşpınar markasında da bu memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir.

Eda Taşpınar Ankara

Eda taşpınar Ankara hakkında firmamızdan bilgi alabilir en ucuz fiyat garantisiyle aynı gün ürünü sipariş verebilirsiniz. En hızlı şekilde ürününüz özenle kargoya verilerek en kısa sürede elinize ulaştırılır. Botanikecza firması olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizi en kısa sürede ürünlerle buluşturmaktayız.

Sipariş Çağrı Merkezi
444 4 996

Fiyata Göre

EDA TAŞPINAR

Eda Taşpınar Lust Body Mist
33.24
Eda Taşpınar Bronzluk Bombası
% 46
92.97
172.89
Eda Taşpınar SPF 15 Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ
106.39
Eda Taşpınar Careless Whisper Body Mist
39.89
Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey
113.04
Eda Taşpınar Bronzluk Koruyucu Losyon
79.79
Eda Taşpınar Body Mist Vücut Spreyi
% 20
31.91
39.89
Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ
93.09
Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı
% 20
74.47
93.09
Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası
132.99


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.