WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
FERBAL

Fer Bal Ürünleri

Fer Bal Ürünleri

Fer bal ürünleri en ucuz fiyat ile satış merkezimizden anında teslimat avantajıyla şimdi stoklarımızda! Kahvaltılarımızı süsleyen, tükettiğimiz bal gibi ürünlerin doğallığı ve organik olması bu zamanlarda en çok tercih ettiğimiz seçenekler arasında yer alıyor. 

Fer bal ürünleri grubu organik sertifikaya sahip olması dikkat çekiyor. Sizlerin en çok tercih ettiği ürünleri en ucuz fiyat garantisiyle satışını yapmaya çalışıyoruz. Tedarikçi firmalarla yaptığımız sıkı pazarlıklarla fiyatlarımız en uygun hale getiriliyor. Sizde bu ürünlere kolaylıkla sahipolabiliyorsunuz.

Değerli müşterilerimiz bu kategoride aşağıda bulunan ürün gruplarını görebilirsiniz. Burada görebileceğiniz "Fer Bal" markasına ait organik bal, propolis, petek ve süzme bal çeşitler hatta saf arı sütü ürünlerini satın alabilirsiniz. Ürünlerin kullanım, içerik ve yorumlarını ürün detay kısımlarından görebilirsiniz.

Bu kategoride sadece bu markaya ait ürünleri görebilirsiniz. Diğer organik ürün çeşitlerimiz için organik ürünler kategorimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan tüm ürünlerimiz %100 orijinal ve adınıza faturalı olarak gönderilmektedir.

 

Fer Bal AnkaraFer Bal Ankara


Fer bal Ankara merkezli satış merkezimizden satışı yapılan bir markadır. Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan mağazamızdan ürünleri elden de teslim alabilir, ödemeyi teslimat esnasında nakit olarak veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Aynı zamanda burada uzmanlarımızla yüzyüze görüşerek sorunlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fer bal Ankara satışını yaparken müşteri yorumlarımızda sistemimizde mevcuttur. Ürün detay kısımlarında bulunan yorumlar bölümünden bu ürünleri kullanan müşterilerimizin yorumlarını görebilirsiniz. Ayrıca size kullandığınız ürünlerin yorumu buradan yapabilirsiniz.

Satış merkezimizde bulunan uzmanlarımız ile görüşmekten ziyade bize aşağıda ki çağrı merkezi numaramızdan da ulaşabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyin. Uzmanlarımız size sorunlarınız hakkında yardımcı olmak için beklemektedirler.

 

Fer Bal Ürünlerini Temin Etmek


Fer Bal'ın tüm bal ve afiterapi ürünlerine, Fer Bal Ankara mağazalarından ulaşılabileceği gibi, Botanik Ecza online satış sitesinden ulaşmak mümkündür. Satış sitemizden online alışveriş yapacaklar için, fer bal fiyat ve kargo avantajları sunuyoruz. Belli bir tutar üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından yararlanılabileceği gibi, her zaman düzenlenen kampanyalar ile organik ve hijyenik bal ürünleri ihtiyacını karşılamak mümkündür. Online satış sitesindeki iletişim bölümünden ürünler hakkında bilgi alınabileceği gibi mağazaları ziyaret ederek uzman çalışma kadrosundan, damak tadına, tüketim alışkanlıklarına ve afiterapi sürecine uygun ürünler hakkında bilgi alınabilmektedir. Sipariş vermek için, yine Fer Bal web sitesindeki fer bal ürünleri 'ne Anında Sipariş hattını arayarak hizmetlerden yararlanılabilir. Güvenli ödeme ve hızlı kargo avantajları ile, Fer Bal bünyesindeki tüm ürünler, doğal bal ürünlerini kullanıcıları ile buluşturmaktayız. Fer bal kategorisi altından fer bal propolis ürünlerini de kolayca inceleyebilirsiniz.
 

Kısaca Fer Bal


1990 yılında aile mesleği olan arıcılık çalışmalarını, Ankara'daki fabrikasında kurumsallaştıran Melis Arı Çiftliği, ürünlerini İstanbul ve Ankara'da bulunan butik mağazalarında ve online satış platformunda satışa sunmaktadır. Fer Bal, ürünlerinin kalitesini önemseyen bir anlayışla, arı ürünlerinin doğal yapısını korumayı ve organik özelliğini bozmadan, hijyenik olarak işlemektedir. Katkısız arı ürünleri ve apiterapinin önemini çok sayıda insanla paylaşarak, doğal şifa bilincini oluşturmayı hedefleyen Melis Arı Çiftliği, markası ile satışa sunduğu ürünlerini aldığı ödüllerle desteklemeye devam etmektedir. Üretim kalitesinin ve bilinçli tüketici oluşturma felsefesinin ürünü olan, Güvenilir Gıda Ödülü, TÜSİAV Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü gibi başarı göstergeleriyle üretilmeye devam eden, sektördeki ilk ISO 22000 belgesine sahiptir. Sitemizden hızlı ve kolay bir şekilde fer bal ürünleri grubuna göz atıp alışveriş yapabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezi
444 4 996

Fiyata Göre

FERBAL

Fer Saf Propolis (Distile Su Bazlı) 20 ml
87,50


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.