WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Immunflex

Immunflex

Immunflex

Immunflex ürünleri dut meyvesiyle elde edilmiştir. Tazesi ve kurusuyla bir besin deposu olan dut, yiyerek tüketilebileceği gibi kurutulmuş olarak da tüketilebilir. Tatlı ihtiyacını karşılamakla kalmaz aynı zamanda doğal bir meyve halindedir. Ayrıca immunflex pastil tamamen bitkiseldir. Ihlamur ve zencefil ekstresinin kullanıldığı pastilde, nane ve okaliptüs yağı da içeriği zenginleştirir.

Online satışa sunarak herkesin faydalanabilmesini sağladığımız takviye ürünler kullanım kolaylığına sahiptir. Damla halinde kullanılabilen portakal veya nane aromalı dut yaprakları, ilave şeker içermez. Soğuk veya sıcak içecekleri tatlandırmak için kullanılabilen ürünler, tatlı ve dondurma hazırlığında da tercih edilebilir.

Immunflex kış çayı karışık, huzur, dört mevsim ve dut yapraklı çay karışımları glutensizdir. Tüm ürünlerimiz el değmeden paketlenerek satışa sunulmuştur. Enerji ve besin değerleri açısından zengin olan içerikler tercihe göre sıcak ya da soğuk hazırlanarak tüketilebilir. 30 gramlık kavanozlardan ortalama 15-16 içimlik çay hazırlanabilir. 

Tercihe göre zencefil ve zerdeçallı dut pekmezleri 220 gramlık kavanozlarda beğeniye sunulur. Tamamı Eğin yöresine ait dutlarla hazırlanan immunflex dut unu çeşitleri besin takviyesi olarak değerlendirilebilir. 

Farklı iki gramajda satışa sunulan beyaz immunflex dut kurusu %100 orijinal ürün garantisine sahiptir. Analizleri TÜBİTAK tarafından tamamlanan ürünler gluten içermez.

 

Immunflex Pastil


Immunflex pastil özellikle Anadolu'da yıllardır doğal bir ilaç olarak kabul edilen içeriklerle hazırlanan ürünü, çocuklar ve emziren anneler tarafından da doğal olarak kullanılabilir. Güvenli alışverişin adresi olan sitemiz, şeker içermeyen doğal ürünlerle sizlerin ihtiyacını karşılamaya sürekli olarak devam edecektir.

​Immunflex PastilImmunflex pastil ürün grubu %100 orijinal olarak satışı yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz faturalı olarak tarafınıza gönderilmektedir.

Çocuklarda 2 yaşından itibaren doktor tavsiyesiyle kullanılabilecek immunflex dut kurusu yetişkinler için de uygundur. Mineral ve vitamin açısından zengin olan içeriklerimiz, günün farklı saatlerinde beslenmeye destek olarak tüketilebilir.

Dut, zencefil, ıhlamur, nane ve okaliptus içeren immunflex pastil bitkisel içeriğiyle özellikle değişen mevsim şartlarında kullanıma uygundur. Gün içinde en fazla 6 adet emilecek olan pastiller, annelerin en çok kullandığı ürünler arasındadır. Lif içeriği açısından zengin olan immunflex dut unu; meyve şekeri, vitamin, mineral ve organik asit içerir.

Tüm ürünler hakkında sorularınızı ve merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Aşağıda bulunan çağrı merkezimizden bize ulaşarak uzmanlarımızla anında görüşebilirsiniz. 

Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

IMMUNFLEX

Immunflex  Dut Pekmezi Zencefilli ve Zerdeçallı  220 gr
46,08
Immunflex Portakal Aromalı Beyaz Dut Meyvesi Özü 50 ml
% 100
0,00
Immunflex Dut Yapraklı Karışık Çay 30 gr
% 100
0,00
Immunflex Beyaz Dut Yaprak Ekstreli Gül Sulu Tonik 150 ml
94,56
Immunflex Dut & Zencefil & Ihlamur Bitkisel Pastil 12 Adet
15,50
Immunflex Dut Yaprağı Tozu 80 gr
41,90
Immunflex Nane Aromalı Dut Yaprağı Özü 50 ml
64,64
Immunflex Zencefilli ve Zerdeçallı Dut Pekmezi 220 gr
35,90
Immunflex Beyaz Dut Yaprağı Özü 50 ml
52,14
İmmunflex Zerdeçallı Dut Pekmezi 220 gr
33,75
Immunflex Organik Beyaz Dut Kurusu
% 100
0,00
Immunflex Kışa Özel Bitki Çayı 20 gr
20,35
Immunflex Dut Pekmezi 220 gr
31,00
Immunflex Beyaz Dut Meyvesi Özü 50 ml
% 100
0,00
Immunflex Huzur Çayı 30 gr
22,14
Immunflex Dört Mevsim Çayı 20 gr
20,35
Immunflex Beyaz Dut Yaprağı Çayı
10,90
Immunflex Organik Beyaz Dut Kurusu Tozu 150 gr
11,90


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.