WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
9

Oneva Yağ

Oneva yağ başta olmak üzere bu markanın bitkisel ürünü sayıca çok fazladır. Tüm yeni çıkan ürünleri ve en çok aranan "oneva" marka tüm ürünleri sistemimize eklemeye devam ediyoruz. Botanikecza olarak yıllardır bitkisel ürünleri sistemimize ekliyoruz. Yılların verdiği bu tecrübeyle sizleri en çok tercih edilen ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Birçok organik markanın satışı sürdüğü sitemize bu kategoride de bitkisel bir markayı görmektesiniz.

Botanikecza olarak %100 müşteri memnuniyetini ve sizlerin satın aldığı ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. İnternet yoluyla alışverişlerinizin güvenli olarak yapabileceğiniz websitemizde kolay alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Oneva hindistan cevizi yağı hakkında birkaç bişey bahsedecek olursak ilk olarak söyleyeceğimiz şey ürünün müşterilerimiz tarafından en çok aranan ürün olduğunu görüyoruz. Bu ürün kimyasal ve ısıl işlem görmemiştir. Soğuk pres yani soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanmış bir üründür. Göze çarpan birkaç özelliği;

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.
Koruyucu ve katkı maddesi içermez.
Soğuk ve sıcak kullanıma uygundur.

Sizde oneva hindistan cevizi yağı ürünü hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız aşağıda bulunan çağrı merkezi numarasından bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sorunlarınızı çözüme kavuşturacak ve sizin için gereken işlemleri başlatacaktır. Bununla birlikte uzmanlarımız siparişinizi alarak ardından kargo sürecinizi hızlı bir şekilde başlatacaktır.

Kolay ödeme yöntemleriyle alışverişi kolaylaştıran sistemimizle üç şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme yöntemi, kapıda ödeme yöntemi ve havale ile ödeme yöntemi sistemimizde tanımlı ödeme yöntemleridir. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Kredi kartıyla ödeme esnasında bilgileriniz şifrelenerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

ONEVA

Oneva Aspir Tohumu Yağı 250 ml
% 100
0,00
Oneva Çörek Otu Yağı 250 ml
% 100
0,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.