WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Sodasan Ankara

Sodasan Ankara

Sodasan Ankara mağazamız yetkili sodasan ürünlerini müşterilerine ulaştırmaya devam ediyor. Evet tüm ürünleri eksiksiz olarak adresinize ulaştırmaya devam ediyoruz. Çamaşır deterjanları, bulaşık deterjanları ve bunun yanında bazı kozmetik ihtiyaçlara karşılık veren sodasan ürünleri karşımıza ürün çeşitliliğiyle çıkıyor. Bildiğiniz gibi en ucuz organik temizleyiciler arasında yer alan ürün grubunu firmamız Sodasan Ankara olarak satışlarına başlamış ve devam ettirmektedir. Uzun süreden beri en uygun fiyatlarla müşterilerin gönlünü fetheden botanikecza bu ürün grbundada en uygun fiyatları sizlere sunuyor. Zaman zaman kampanya kodlarımızla fiyatlar çok daha uygun hale gelerek cep yakmıyor. Sodasan Türkiye içinde mutlaka ürünleri birçok firmada bulabilirsiniz. Fakat mağazamızda en uygun fiyatlarla ürünleri satın alabilirsiniz. Göze çarpan sodasan grubundan ürünler;
  • Sodasan çamaşır deterjanı
  • Sodasan bebek deterjanı
  • Sodasan bulaşık makinesi tableti gruplarını sıralayabiliriz.

Sodasan Sensitive

"Sodasan sensitive" ürün grubu içerisinde en çok aratılan ve satan ürünlerin başında geliyor. Hassas ciltler için üretimi devam etmekte olan ürünü firmamız en ucuz fiyatlarla satışını yapmaktadır. Ürünle hassas cilde sahip kişiler bulaşıklarını rahatlıkla yıkayabilir, Sizde sodasan sensitive ürününü satın almak için 444 4 996 sipariş merkezini arayabilir anında satın alabilirsiniz.
 

Sodasan Türkiye

Sodasan Kullanan kişiler, bu ürün hakkında bilgilenmek isteyenler için önemli bir kaynak. Nasıl kullanılacağı hakkında bilgileri ürünlere özel sayfalarda bulabileceğiniz bu ürünler hakkında yapılan yorumlar ve tartışmalar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Pek çok sanal platformda “sodasan bulaşık makinesi deterjanı kullananlar” başlığında tartışılan, Facebook’ta ve Kadınlar Kulübü gibi kadınlara özel forum ve paylaşım sitelerinde bir hayli yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Sodasan Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Türkiye'nin bütün illerinden çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. 444 4 996 no'lu telefonu kullanarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Merkezi
444 4 996

Fiyata Göre

SODASAN

Sodasan Organik Krem Temizleyici 500 ml
39,77
Sodasan Organik İpek & Yün Çamaşır Deterjanı 750 ml
119,57
Sodasan Genel Yüzey Temizleyici Konsantre 100 ml
17,16
Sodasan Organik Genel Yüzey Temizleyici (Konsantre) 500 ml
70,49
Sodasan Organik Bulaşık Makinesi Tuzu 2 kg
73,02
Sodasan Elde Bulaşık Deterjanı Limonlu 5 Lt
225,97
Sodasan Organik Yumuşatıcı 750 ml
26,47
Sodasan Organik Mine Çiçeği Sabun 100 gr
15,83
Sodasan Organik Fırçalı Leke Çıkarıcı 200 ml
37,77


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.