WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Vegandbones

Vegandbones

Vegandbones

 
Online platformlarda satışa çıkarılan vegandbones ürünleri kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Bunlardan ilkini vegandbones kemik suyu oluşturmaktadır. Bir başka seçenek olarak vegandbones ilikli kemik suyu tercih edilebilir.

Özel şişeleri ve kutularında alıcılarına aynı hafta içerisinde teslim edilen ürünlerin hiçbirinde kimyasal bileşen kullanılmamıştır. Tamamen doğal olarak tanımlanan vegandbones ürünleri pratik bir şekilde sipariş edilebilir. 

İlk Seçenek: İlikli Kemik Suyu 

Alıcıların satın alabileceği ilk ürün domatesli vegandbones kemik suyu adıyla kataloglarda yer alıyor. İçeriğinde domates dışında eser miktarda havuç, soğan ve sarımsak da yer almaktadır. Aynı zamanda dananın kaval kemiğinden imal edilmiş su da ürün içerisinde bulunmaktadır. Bu oran ortalama olarak %60 olarak nitelendirilmektedir. Zencefil, defne yaprağı ve kekik gibi tamamen doğal tatlandırıcılar ile herkesin rahatlıkla tüketebileceği bir tat elde edilmiştir. 

Özel şişesinde alıcılara arz edilen bu ürünlerin kullanım talimatları da birlikte gönderilmektedir. İçilmeden önce çalkalanması tavsiye edilmektedir. İsteyenler sadece ısıtarak sek bir şekilde içebilir iken isteyenler için yemeğe karıştırılma imkanı da bulunmaktadır. Her türlü yemeğin içine karıştırılarak doğal bir şekilde içilebilir. İçerisinde limon ve tuz katılması da besin değerlerini düşürmez. Yetişkinlere özel olan bu vegandbones ürünlerinin son tüketim tarihleri kapakların üzerinde yer almaktadır. 

Vegandbones ilikli kemik suyuVegandbones ilikli kemik suyu ürünleri aynı kategoride yer alan bir diğer ürün çeşitleridir. 63.15 gibi büyük oranda bir enerji kaynağı olarak tüketilebilir.

Doymuş yağ oranı oldukça düşük olan vegandbones ilikli kemik suyu çeşitlerindeki şeker oranı ise 0 olarak belirtilmektedir. Lif ve tuz oranı da oldukça düşük olan bu ürünler üzerine tercihe bağlı olarak bazı baharatlar katılarak da tüketilebilir. 

Hızlı kargo avantajıyla birlikte sunulan gurme vegandbones kemik suyu bir diğer seçenek olarak satışa çıkarılıyor. İsteyenler internetten online olarak tercihleri bu yönde olanlar ise telefonla siparişlerini dakikalar içerisinde tamamlayabilir. Bu ürünler hakkında ve diğer sorunlarınız için bize aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere kısa sürede yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda buradan siparişinizi de verebilirsiniz.

Çağrı Merkezi
444 4 996
Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.