WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Verdaa Ürünleri

Verdaa Sabun ve Verdaa Şampuan

Verdaa sabun ve verdaa şampuan ürünleri başta olmak üzere kategorimizi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde aşağıda bulunan ürün vitrininden istediğiniz çeşit ürünü satın alabilirsiniz. Botanikecza olarak %100 müşteri memnuniyetini ve satın aldığınız ürünleri sizlere en kısa sürede ulaştırmayı amaç edindik. Yıllardır hizmet veren firmamız bünyesinde birçok saç bakım ürünü ve dünyaca tanınnan markaların ürünlerine yer vermekteyiz. Verdaa markasına ait yeni ürünler ve yenilenmiş formüller hemen sitemize eklenerek sizlere sunulmuştur.

Verdaa sabun en ucuz fiyatlarla satışa açılmıştır. Mağazamızda bulunan zeytinyağlı sabunu ve defne yağlı sabunu stoklara açıktır. Bunun yanında lifli sabun çeşidide Verdaa markasına ait göze çarpan ürünler arasında. Sizde istediğiniz sabunu sepetinize ekleyerek ödeme ekranına geçebilirsiniz.

Verdaa şampuan ürün çeşitleri aşağıda bulunan ürün vitrinimizde mevcuttur. Okaliptus, zeytinyağlı veya defneli... İstediğiniz tüm içerikli şampuanları hemen satın alabilirsiniz. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi veya siparişinizi gerçekleştirmek için çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yardımcı olacaklardır. Siparişinizi çağrı merkezini arayarak gerçekeştirebileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de türlü yollarla bunu yapmanın mümkün. Websitemiz üzerinden havale ile, kredi kartıyla ödeme ve kapıda ödeme seçenekleriyle ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz ödeme ekranında gizlenerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Verdaa ürünleri ve diğer tüm ürünler hakkında sorularınıza cevap bulamadığınız anda hemen bizi arayabilirsiniz. Aşağıda bulunan çağrı merkezi numaramızı arayarak anında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

VERDAA

Verdaa Asmar Şampuan 300 ml
9,00
Verdaa Okaliptus Vücut Şampuanı Banyo Köpüğü 300 ml
8,00
Verdaa Defne Şampuanı 300 ml
8,50
Verdaa Antioch's Defne Yüz Yıkama Jeli 400 ml
11,50
VERDAA Antioch's Defne Vücut Şampuanı 300 ml
38,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.