WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Yes To

Yes To Ürünleri

Yes to ürünleri olarak aşağıda ki vitrin bölümünde bulunan bu markanın tüm ürünlerini tek tek inceleyebilmeniz mümkündür. Sizler için en çok tercih edilen markaların ürünlerini kampanyalı fiyatlarla sistemimize eklemeye devam ederken, kampanyalı fiyatlarla buluşturuyoruz. Bu ürün grubu yeni fiyat güncellemesiyle piyasanın en ucuzu olmaya devam ediyoruz. 

Yes to Türkiye temsilcisi olan firmamız ürün detay ve fiyatlarını sürekli olarak güncellemektedir. Siz müşterilerimizin sitemizden online olarak satın aldığınız ürünleri en kısa sürede size ulaştırmayı ve %100 memnuniyetinizi hedeflemekteyiz. 

Değerli müşterilerimiz markaya ait başta maske olmak üzere tüm ürünleri güncellemeye devam ediyoruz. Bundan dolayı ürünlerimiz sürekli olarak güncel kalmaktadır. Güvenli ödeme seçenekleriyle sizlerin ödeme esnasında ki kolaylığını artırıyoruz. Kredi kartıyla ödeme yöntemi, havale ile ödeme yöntemi ve kapıda ödeme yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yes to mask çeşitleri olarak, charcoal, tomatoes, face, gibi ürünleri grupları mevcuttur. Yeni ürünler piyasaya girdikçe sistemimizi güncellemeye devam edeceğiz. 

Sizinde kafanıza takılan problemler ve ürünler hakkında sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan çağrı merkezinden uzmanlarımızla görüşebilir, akabinde siparişinizi oluşturtabilirsiniz. Uzman ekibimiz kargo işlemlerinizi ivedi olarak başlatacaktır.

Çağrı Merkezi
444 4 996
Kayıt Bulunamadı


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.