WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 43828
% 7
236,73
219,50
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

 

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml ile istediğiniz saç hayalinizde kalmasın! Bırakın dolgun saçlarınız ahenkle havalansın!

Bakım rutinleri tercih edilen ürünler ile daha özel bir hale gelmektedir. Değişen ürünler bakım aşamalarını ve doğrudan görünümü etkilemektedir. Özellikle söz konusu saçlara uygulanacak bakım olduğunda tercih edilen ürünün önemi daha da artmaktadır.

Kişisel özellikler yapılan bakımı ve seçilen ürünü direkt etkilemektedir. Bunun nedeni değişen saç tipi ve yapısına özel olarak üretilen malzemelerdir.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml tüm saç tiplerine ve yapılarına uyum sağlayan özel bir üründür. Ürün, sahip olduğu nitelikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

Hacim kazandıran şampuan olarak da öne çıkan ürün, saçların çok daha dolgun görünmesini hedeflemektedir. Ancak bunu yaparken saçları güçlendirmeyi ve canlı bir izlenime ulaştırmayı da amaçlamaktadır. Dolayısıyla buna uygun bir içeriğe sahiptir.

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml Özellikleri

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml değişen isteklere ortak bir yanıt oluyor. Size özel bir şampuana sahip olmak ister misiniz?

Kişisel bakım ve güzellik ürünleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Değişen ihtiyaç ve istekler ise her geçen gün bu kategorinin gelişmesine yardımcıdır.

Saç bakım ürünleri duyulan ihtiyaçlara ve isteklere göre kullanılmaktadır. Ayrıca saçların sahip olduğu özellikler ürünlerin seçiminde oldukça etkilidir.

Şampuan seçimleri de sahip olunan saç tipine ve yapısına özel olarak seçilmelidir. Bu sayede saçların gereksinim duyduğu bakımın yapılması hedeflenmektedir.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml de sahip olduğu nitelikleri ile öne çıkmaktadır. Tüm saç tiplerine uyum sağlayan ürün geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir.

298 ml’lik gramajı ile uzun süren bir kullanım sunmak amaçlanmaktadır. Kadın ve erkek kullanıcılar için uygun olarak geliştirilmiştir.

Farklı saç tiplerine uyum sağlayan ürün saçların hacim kazanmasında yardımcıdır. Dolayısıyla buna özel bir formül ile geliştirilmiştir.

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

Faydaları

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml farklı saçlarda etkin bir sonucu hedefliyor. Siz de hacimli ve bakımlı saçlar için biraz destek ister misiniz?

Saç bakımı için kullanımı yapılan malzemeler farklı işlevleri üstlenmektedir. Kimi ürünler saçların onarılmasında yardımcıdır. Kimi ürünler ise saçları güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Şampuanlar da bu iki işlevi bir arada barındırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca saçların temizlenmesi ve sebum dengesinin sağlanması şampuanların işlevleri arasındadır.

Hacim veren şampuan seçenekleri özellikle ince telli saç yapısına sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. Böylelikle saçların olduğundan çok daha hacimli bir izlenime ulaşması hedeflenmektedir.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml de farklı kullanıcılara hitap etmeyi başarmıştır. Değişen saç tiplerine ve özellikleri uyum sağlaması ise tercih edilmesinde etkilidir.

Ürün, saçların daha hacimli bir görünüme ulaşmasını hedeflemektedir. Düzenli kullanım ile ürün saçların dolgun izlenimini desteklemektedir.

Kadın ve erkekler tarafından kullanıma uygun olan şampuan, saçların yağdan ve kirden arınmasını hedeflemektedir. Bu sayede saç derisinin güçlenmesi ve temizlenmesi desteklenmektedir.

Hacim veren şampuan seçeneklerinden biri olan ürün saç sebumunu dengelemeyi hedeflemektedir. Bu sayede saçların yağlı bir görünüme sahip olmasının önüne geçmek amaçlanmaktadır.

İnce telli saçlara hacim kazandırmayı hedefleyen ürünler cansız ve mat görünümü de gidermeyi hedeflemektedir. Saçları beslemeyi amaç edinen ürün parlak ve canlı bir izlenim sunmak için geliştirilmiştir.

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

Kullanım Şekli

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml farklı nitelikleri ile beğeni topluyor. Ürünün kullanım biçimi de pratikliği ile seçimini büyük oranda etkilemektedir.

Kişisel bakım ürünleri sahip oldukları özellikleri ile farklı kullanıcılar tarafından seçilmektedir. Dolayısıyla çeşitli formda ve özellikte olan ürünler piyasada yerini almaktadır.

Saç ürünleri de gündelik yaşamda büyük paya sahip olan ürünlerden birisidir. Dolayısıyla bu denli sık kullanıma sahip olan ürünlerin kullanımı da öne çıkmaktadır. Doğru ve düzenli olarak kullanımı yapılan ürünlerin etkin bir sonuç sunması çok daha olasıdır.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml pratik kullanımı ve muhafaza koşulları ile tercih edilmektedir. Duşun vazgeçilmez ürünü olan şampuan günlük kullanım için uygundur.

Nemli saça köpürtülerek uygulanan ürün bol su ile durulanmalıdır. Ürünün aşırı kullanımı önerilmemektedir. Dolayısıyla kullanım esnasında eser miktarda ürün kullanılmalıdır.

Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından kullanıma uygun olan ürün tüm saç tiplerine hitap etmektedir. Ürünün formülü sayesinde farklı kullanıcılarda etkili sonuç hedeflenmektedir.

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

Içeriği

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml formülü ile de beğeni topluyor! Siz de tüm sorunlarınıza ortak bir cevap bulmaya ne dersiniz?

Saç bakımı en az cilt bakımı kadar önemlidir. Dolayısıyla yapılacak olan bakım rutini için seçimi yapılan malzemeler de öne çıkmaktadır.

Saça direkt uygulanan şampuanlar yalnızca saçı temizleme işlevini üstlenmemektedir. Bunun yanında saçları beslemek ve onlara hacim kazandırmak gibi çeşitli görevleri de yerine getirmektedir.

Değişen ihtiyaçlar ve istekler ürünlerin şekillenmesinde büyük bir paya sahiptir. Özellikle ürünlerin içeriği tercih ve kullanım esnasında dikkat çekici konuma gelmektedir.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml tüm saç tiplerine hitap etmeyi başaran ürünlerden birisidir. Dolayısıyla içeriği de buna uygun olarak geliştirilmiştir. 

 

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

Fiyat

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml ekonomik boyu ve tasarruflu fiyatı ile raflarda! Bakım ürünlerinizi siz de uygun fiyatı ile satın almak ister misiniz?

Yapılan bakım alışverişlerinde farklı unsurlar öne çıkmaktadır. Ürünlerin özellikleri, ihtiyaçlara verilen cevap bu aşamada önceliktir.

Kişisel tercihler, ürünlerin formu ve tabii ki ürünlerin satış fiyatı da dikkat çekmektedir. Kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlı ürünler yoğun ilgi görmeye açıktır.

Botanik Ecza farklı bütçelere uyum sağlayacak çeşitli ürünleri ile hizmet vermektedir. Böylelikle farklı ihtiyaçlara olduğu kadar bütçelere de hitap edebilmektedir.

Saçlara yapılacak olan bakım ürünleri de özel bir kategoride yerini almaktadır. Firma, üretici tarafından önerilen satış fiyatı etiketini kullanmaktadır.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml de bu ürünlerden birisi olarak firma raflarında yerini almaktadır. Böylelikle geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmektedir.

Botanik Ecza, satışa sunduğu ürünlerini şubelerinde sergilemektedir. Böylelikle mağaza ziyaretli ürünlerin incelenmesinde yardımcıdır.

Tunalı / Çankaya ve Balgat / Çankaya mağazalarında yer alan ürünler kolaylıkla incelenmektedir. Ürünlerin sahip olduğu özellikler, kullanım biçimi ve güncel fiyatı öğrenilmektedir.

Mağazaların yanında internet sitesi üzerinden de satış gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tek tık ile pratik ve hesaplı alışveriş yapılmaktadır.

Botanik Ecza, indirim ve kampanyalarını da internet sitesi üzerinden duyurmaktadır. Böylelikle ekonomik alışveriş daha hesaplı biçimde yapılmaktadır.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml fiyatı uygunluğu ile öne çıkmaktadır. Farklı satıcılar tarafından satış sunulan ürün, çeşitli fiyat etiketlerine sahip olabilmektedir.

Botanik Ecza haksız rekabetten uzak bir satış politikasını benimsemiştir. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sunan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Saç bakım ürünleri fiyatları ürünler arasında farklılık göstermektedir. Böylelikle değişen bütçelere ve ihtiyaçlara etkin yanıt vermek amaçlanmaktadır.

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml

Kullananlar

 

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Hacimli saçlara kim hayır diyebilir ki?

Kişisel bakım ürünlerinin önemli bir bölümü saç malzemelerinden oluşmaktadır. Şampuanlar, saç kremleri ve yağlar bu listenin başında yerini almaktadır.

Botanik Ecza da saçlar için geliştirilen çeşitli ürünleri bir araya getirmeyi başarmıştır. Bu sayede değişen ihtiyaçlara ve isteklere uygun ürünlerin kullanıcılara ulaştırılmasını sağlanmaktadır.

Saçlara direkt uygulanan ürünler, içerikleri ile de dikkat çekmektedir. Saçları besleyen ürünler farklı saç tiplerine ve kişilere hitap etmektedir. Ancak kimi ürünler sahip oldukları özellikleri ile geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml bu ürünlerden yalnızca birisidir. Farklı saç tiplerine uyum sağlayan şampuan duş  rutinlerinin vazgeçilmez bir ürünüdür.

Botanik Ecza tarafından satışa sunulan ürün, mağazalarında, internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer almaktadır. Böylelikle farklı müşteri profillerine erişim sağlanmaktadır.

“botanikecza” ve “botanikcity” Instagram hesaplarında yer alan ürünlere erişim oldukça kolaydır. Profilde yer alan ürünler detaylı bilgileri ile tanıtılmaktadır.

Ürünlerin yanında firma tarafından yapılan indirim, kampanya ve çekilişler de bu hesaplardan paylaşılmaktadır. Böylelikle müşteriler ve firma arasında bilgi alışverişi sağlamak da kolay bir hale gelmektedir.

Ürünler hakkında edinilen tecrübeler “yorumlar” panelinde yerini almaktadır. Bu panel sayesinde ürünlerin kullanımı ve etkinliği hakkında bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır.

Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml hakkında merak edilenler “444 4 996” hatlı çağrı merkezinden öğrenilmektedir. Ürünün satış fiyatı ve detaylı bilgisi böylelikle elde edilmektedir.

Botanik Ecza, farklı ürünleri ile öne çıkarken, müşteri ilişkileri ile de beğeni toplamaktadır. [email protected] adresi üzerinden firmaya e-posta atılabilmektedir. Böylelikle ürün ve firma hakkında görüş ve öneriler doğrudan iletilmektedir.

 

Beaver markasına ait diğer ürünleri indirimli almak için aşağıdaki linke tıklayın:

 

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=beaver

 

 

 

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Gewn Kirish Bebek Şampuanı 221 ML
210,00
Kerastase Bain Force Architecte Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan 250 Ml
% 5
436,51
459,00
Kerastase Nutritive Bain Magistral Aşırı Kuru Saçlar Için Yoğun Nem Veren Besleyici Şampuan 250ml
380,00
Aveda Botanical Repair Yıpranmış Saçlar Onarım Şampuanı 200ml
% 70
480,00
1.600,00
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Argan Oil Keratin Of Moroccco Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Beaver Tea Tree Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Botanıvo Tüy Dökülmelerine Karşı Doğal Şampuan - Shed Control 250 ml
309,00
Botanıvo Hassas Ciltlere Özel Doğal Şampuan - Sensitive Soothe
110,00
Beaver Ultra Moıst Şampuan 318 ml
249,90
Beaver Scalp Energy Şampuan 258 ml
223,90
Beaver repaır Rescue Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Nutrıtıve Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Marula Şampuan  60 ML
41,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.