WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
cetaphil


Cetaphil Ürünleri

Cetaphil ürünleri denilince akla ilk gelenler arasında restoraderm ve nemlendirici ürünleri geliyor. Bu ürünleri bizde sizlere en kısa sürede ulaştırmak için durmadan çalışmaktayız. Birçok ürünü satışta olan cetaphil losyonlarıyla göze çarpıyor. 

Botanikecza olarak hedefimiz ticaret ve müşteri memnuniyeti ile ilgili olan tecrübemizle ürünleri sizlere en kısa sürede ulaştırmaktadır. Websitemizde bulunan cetaphil ürünleri içerisinden istediğinizi sipariş verebilirsiniz. Firmamız ödeme yöntemleri arasında; kapıda ödeme ve kredi kartıyla bulunmaktadır. Dilerseniz ürünü alıp kapıda ödeme yapabilir anında teslim alabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz özel olarak şifrelenerek tüm kredi kartı bilgileriniz gizlenir.

Cetaphil restoraderm ürünü kuru ciltler için uygun bir üründür. İçerik olarak üründe koruyucu ve parfüm bulunmamaktadır. Ürünü satın almak için aşağıda bulunan ürün vitrininden seçip, siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Botanikecza olarak cetaphil ürünlerinin yanında birçok ürünle ilgili çağrı merkezimizde bulunan uzmanlarımız sizlere hizmet vermektedir. Ürün hakkında kafanıza takılan soru işaretlerinden kurtulmak için uzmanlarımızla detaylı bir şekilde konuşabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede yardımcı olarak ürün hakkında ve siparişleriniz hakkında bilgi vereceklerdir. Yapılan satışların takipçisi olarak sizlere aldığınız ürünü en kısa sürede ulaştırmak önceliğimizdir.

BotanikEcza.Com
Çağrı Merkezi
444 4 996


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.