WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Coresatin

Coresatin Ürünleri


Cebinize en uygun Coresatin ürünleri sadece Botanik Ecza’da! Botanik Ecza, Coresatin Türkiye‘nin Ankara bayisidir.

coresatin türkiye
Coresatin
, dermokozmetik ürün portföyümüzdeki yüzlerce markadan yalnızca birisi. Uzman eczacılarımıza sattığımız dermokozmetik ürünleri ile ilgili danışabilirsiniz. Bunun için 444 4 996 no’lu telefonu arayabilir veyahut [email protected] adresini kullanabilirsiniz.


Coresatin‘nın bayisi olan Botanik Ecza’da markaya ait bütün ürün çeşitleri bulunmaktadır.


Coresatin pembe krem en çok aranan cilt bakım ürünlerinden birisidir. Coresatin sarı krem ise en çok satılan ürünlerden birisi.

 

Coresatin Yorumlar

 

Coresatin Kullananlar, bu ürünleri hakkında fikir sahipi olmak isteyenler için ehemmiyetli bir kaynak. Nasıl kullanılacağı hakkında bilgileri ürün sayfasında bulabileceğiniz bu ürünler hakkında yapılan yorumlar ve tartışmalar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Pek çok sanal platformda “Coresatin kullananlar” başlığında tartışılan, Facebook’ta ve Kadınlar Kulübü gibi kadınlara özel forum siteleriinde bir hayli yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.


Coresatin sayfamızda Coresatin barrier-p krem, coresatin şampuan, Coresatin mavi kremcoresatin panthenol gibi ürünler ile ilgili kullananlar, yorumları, fiyatı ve satış noktaları konularda sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.


Coresatin ürün yararları, bir hayli forumda ve sosyal platformda tartışılmıştır. Bu markaya ait ürünler cilt bakım ürünleridir. Ancak anımsatmak gerekir ki, ürüne ait yararlar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için dermatologlarımıza müracaat etmelisiniz.


Coresatin krem ürünlerine Ankaraİstanbul ve İzmir’den çok kolay bir şekilde ulaşabilir, 444 4 996 no'lu telefonu kullanarak hemen sipariş verebilirsiniz.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.