WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Banyo Ürünleri

Banyo Ürünleri

Banyo ürünleri ferah bir duş deneyimi vadediyor! Farklı aromalara ve kokulara sahip olan bu ürünleri daha önce denediniz mi?

Her yaşa hitap eden ürünler ihtiyaçlar ve istekler göz önünde bulundurularak seçilmektedir. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden kategori, içinde farklı ürünleri barındırmaktadır.

Bebek spa ürünlerinden, yetişkin duş malzemelerine kadar çeşitli ürünler bu kategoride sergilenmektedir. Firma, sahip olunan ürün çeşitliliği ile her ihtiyacı karşılamayı misyon edinmektedir. Farklı fiyatlara sahip malzemeler ise her bütçeye uyum sağlanmasında yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Banyo ürünleri sayesinde kişisel bakım ve temizlik pratik biçimde tamamlanmaktadır. Bu işlem sonunda ise geriye hoş bir koku ve rahatlamış bir beden kalması amaçlanmaktadır. 

Banyoda Kullanılan Ürünlerin Fiyatları

Banyo ürünleri gerek kokuları ile gerekse işlevsellikleri ile tercih edilmektedir. Geniş bir ürün kategorisine sahip olan bu ürünler fiyatları ile de her bütçeye uyum sağlamaktadır.

Gün içinde en sık kullanılan ürünler banyoda yer almaktadır. El yıkama ile başlayan temizlik serüveni çeşitli ürünler ile devam etmektedir.

Değişen banyo ihtiyaçları ürün tercihlerini de etkilemektedir. Duş için seçilen ürünler farklı formlarda ve gramajlarda raflarda yer almaktadır. Kişisel temizlik ve bakım için kullanımı yaygın olan bu ürünler fiyatları ile birbirlerinden ayrılmaktadır.

Duşakabin temizleyici ürünleri de içeriği ve amacı ile diğer banyo malzemelerinden ayrılmaktadır. Amaç ve kullanım olarak farklılık gösteren bu ürünler fiyatları ile de diğerlerinden ayrılmaktadır.

Aynı işlev için kullanılsa da ürünlerin hitap ettiği kitle fiyatı üzerinde doğrudan etkilidir. Bebek duş jeli seçenekleri sahip olduğu nitelikleri ile yetişkin jellerinden ayrılmaktadır. Dolayısıyla da fiyatı ile de yetişkin jellerinden ayrılmaktadır.

Banyo gereçleri arasında yer alan çeşitli ürünler de bu kategoride satışa sunulmaktadır. Duş lifi gibi yardımcı malzemeler de yaygın kullanılan ürünlerdendir. Üretim malzemesine ve sahip olduğu biçime göre bu liflerin de fiyatları değişim gösterebilmektedir.

Banyo ürünleri geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılara ulaşmayı başaran bir kategoridir. Ürün seçeneğinin fazla olması ise her kullanıcıya uygun bir ürünün piyasada yer almasını sağlamaktadır. Böylelikle her bütçeye uygun ürünler raflarda yerlerini almaktadır.

Banyo Ürünleri Kullananlar

Temizlik ve hijyenin başlangıç noktası banyodur. Kişisel temizliğin yanında banyonun da hijyen ihtiyacı banyoda yer alan ürünler ile sağlanmaktadır.

Banyo gereçleri arasında yer alan malzemeler banyo içinde ihtiyaç duyulan ürünlerden oluşmaktadır. Özellikle banyo temizleyici ürünler etkin sonuçları hedeflemesi ile tercih edilmektedir.

Duş jeli de son yılların yaygın tercih edilen banyo malzemeleri yerini almaktadır. Pratik bir yapıya sahip olan jeller lifler ile bir arada kullanılmaktadır. Böylelikle bol köpüklü bir duş keyfi amaçlanmaktadır.

Banyo sabunu da son dönemlerde tekrar rağbet görmeye başlayan ürünlerden birisidir. Farklı aromalara sahip olan sabunlar uzun süre kullanıma uygun olmaları ile de tasarruf sağlamaktadır.

Banyo ürünleri kullanımı zorunlu malzemelerden oluşmaktadır. Kişisel temizlik ve banyo hijyeni için üretilen bu ürünler içerik bakımından zengin hale getirilmesi hedeflenmektedir. İsteklere göre seçimi yapılan bu ürünler farklı ihtiyaçlara doğru yanıtı oluşturmayı amaç edinmektedir.

Banyoda Kullanılan Ürünlerin Özellikleri

Banyo ürünleri bireylerin temizliği kadar banyo içi objelerin de temizliği için üretilmektedir. Farklı amaçlar doğrultusunda üretilen ürünler kişisel tercihlere göre seçilmektedir.

Banyonun hijyenini sağlamak için üretilen ürünler banyo temizleyici ürünler olarak görülmektedir. Duşakabin, lavabo, küvet gibi banyo gereçlerinin dezenfekte edilmesinde de bu ürünler etkili olmayı hedeflemiştir. Bu ürünler;

 • Antibakteriyel nitelik taşımayı hedeflemektedir.
 • Temizliği etkin hale getirmeyi amaçlayacak formlarda üretilmektedir.
 • Etken kimyasalları içermektedir.
 • Aşırı kullanımından kaçınılmalıdır.

Kişisel temizlik için kullanılan duş seti farklı ihtiyaçların bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. Sabun, şampuan, lif gibi temizlik ürünleri bu set içinde yer almaktadır. Gün aşırı kullanıma sahip olan bu ürünler;

 • Bedene zarar vermeyen içeriğe sahiptir.
 • Keratin, kalsiyum gibi mineralleri içerebilmektedir.
 • Farklı aromalar ile hoş koku yaymaktadır.
 • Cildi yenilemeyi amaçlayıcı formüller ile üretilmektedir.

Banyo Ürünleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Bireylerin temin ettikleri ürünler duydukları gereksinimler doğrultusunda şekillenmektedir. Ancak seçimi yapılacak ürünler kullanıcı deneyimlerinden etkilenmektedir.

Duş jeli yorumlardan etkilenilerek seçilen ürünlerden birisidir. Ürünlerin sahip oldukları içerikler ve kokuları seçimleri yüksek oranda etkilemektedir.

Banyo sabunu ve el sabunu da banyo malzemeleri arasında en sık yenilenen ürünlerdir. Değişen biçimleri ve içerikleri ile sabunlar da kullanıcı deneyimlerinden etkilenen malzemeler arasındadır. Cilt dokusuna yansıttığı etkisi ve sonuçları ile bu ürünlerin yorumları ilgi görmektedir.

Banyo gereçleri de yapılan yorumlardan etkilenen ürün gamlarındandır. Sahip olduğu içerikler ve formüller ile de bu araçlar eski kullanıcıların yorumları doğrultusunda tercih edilmektedir. Ürünler ile ilgili yapılan yorumlar kullanım öncesi malzemenin tanınmasında da yardımcıdır.

Banyo ürünleri hakkında yapılan yorumlar ürün seçiminde etkili bir konumdadır. Kullanım sonrası oluşabilecek komplikasyonlar ve yan etkiler yorumlar sayesinde bilinmektedir. Ayrıca ürünlerin kullanım biçimlerinin ve alanlarının öğrenilmesinde de yorumlar etkilidir. Dolayısıyla yeni bir ürün deneyimlemek isteyen kullanıcılar tercihlerini etkin bir üründen yana kullanabilmektedir.

Banyo Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Hijyen ve temizlik için kullanılan ürünler etkin bir performans sunmayı amaçlamaktadır. Ancak tercihler kadar ürün kullanım biçimleri de bu hususta öne çıkmaktadır.

Temini yapılan ürünlerin doğru biçimde kullanılması etkin bir sonucun elde edilmesini kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle de tercihlerin ardından malzemelerin doğru kullanımı bilinmelidir.

Banyo gereçleri geniş ürün çeşitliliğine sahip olması nedeniyle farklı kullanım şekillerine de sahiptir. Her aşama için kullanılacak ürün farklı olduğu gibi kullanım talimatları da değişim göstermektedir.

Duş jeli ve lifleri bir arada kullanılması gereken ürünlerdir. Duş esnasında kullanılan ürünler tercihe göre belirlenmektedir. Bu iki ürün bir araya geldiğinde etkin bir sonuç ve ferah bir his sunmayı amaçlamaktadır.

Kişisel hijyen kadar banyo temizliği için seçilen ürünlerin de nasıl kullanıldığı önemlidir. Su ile sık karşılaşan duş başlığı kireçten arındırılması gereken objelerden birisidir. Dolayısıyla da etkin ürünü seçip doğru biçimde kullanmak iyi bir sonuç verebilmektedir.

Banyo ürünleri kategorisinde kullanım amacı ve yöntemi farklı olan ürünler yer almaktadır. Ürünlerin ambalajında yer alan kullanım talimatları etkin bir performans için ilenmesi gereken adımları içermektedir. Dolayısıyla kullanım talimatlarının uygulama öncesinde incelenmesi önerilmektedir.

Banyoda Tercih Edilen Ürünler Ne İşe Yarar?

Banyo içinde kullanılan ürünler işlemlere göre farklılık göstermektedir. Kişisel bakım için kullanılan ürünler kadar banyo temizliğinde kullanılan ürünler de banyo ürünleri kategorisinde yerini almaktadır.

Üretim amaçlarının farklı olması kullanılan ürünlerin ayrı işlemlerde tercih edilmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla da etkinlik alanları değişim göstermektedir. Kişisel bakımda kullanılan ürünler;

 • Cildin nemlendirilmesinde destekleyici olmayı hedeflemektedir.
 • Kullanılan ürünler ile ölü derilerin vücuttan uzaklaştırılması kolaylaşırken hücre yenilenmesini tetiklemeyi amaçlamaktadır.
 • Bedenin farklı bölümlerinin mikroorganizma ve bakterilerden arındırılmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.
 • Kişisel temizliği ve bakımı desteklemeyi hedeflemektedir.

Banyo gereçleri için kullanılan temizlik ve bakım ürünleri de raflarda yerini almaktadır. Banyoda yer alan gereçler üzerinde kullanılan ürünler;

 • Aparatların uzun ömürlü olmasını,
 • Bakteri ve mikroplardan gereçlerin arındırılmasını,
 • Kireç, pas gibi oluşumların önüne geçilmesini,
 • Kirlerin ortadan kaldırılmasını amaçlamaktadır.

Botanik Ecza’da Banyo Ürünü Markaları

Botanik Ecza gündelik yaşamda ihtiyaç duyulacak ürünleri bünyesinde toplamaktadır. Banyoda ihtiyaç duyulan ürünler de ilgili kategoride müşterilere sunulmaktadır.

Banyo ürünleri, kullanıcılara Botanik Ecza güvencesi ile ulaştırılmaktadır. Konusunda uzman tanınmış markalar ise firmaya bu konuda destek vermektedir.

Le Petit Marseillais çeşitli kokuları ve banyo ürünleri ile kullanıcıların beğenisini toplayan bir markadır. Duş jeli ve sabunları ile tanınan marka kişisel bakım için gereken ürünleri Botanik raflarında sergilemektedir.

Nivea kişisel bakım ve temizlik için kullanıcılarına farklı ürünler sunmaktadır. Erkek duş jeli seçenekleri ile de tanınan marka duş sonrası ferahlığı vadetmektedir.

Palmolive duş ferahlığını ve temizliğini uzun süre yaşatmayı amaçlayan markalardan birisidir. Farklı aromalara ve formlara sahip duş ürünleri de değişken kullanıcı istekleri doğrultusunda seçilmektedir.

Farmasi ve Avon geniş kitlelere ulaşmayı başarmış iki başarılı markadır. Kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri seçenekleri ile ihtiyaçlara yanıt vermektedir. Sıvı el sabunu, duş ürünleri de de bu markalar tarafından satışa sunulan malzemeler arasındadır.

Ixora, son dönemlerin popüler markalarından birisidir. Öz bakımı destekleyen ürünleri ile piyasada yerini almaktadır. Banyoda kullanıma ihtiyaç duyulan sabun gibi hijyen ürünleri müşterilerine ulaşmaktadır.

Dove cilde verdiği önem ile piyasada yer edinen bir markadır. Cilt dokusunu ve cilt bariyerini ön planda tutan marka satışa sunduğu banyo ürünleri ile de ilgi görmektedir.

Duru, yenilenmeye ve gelişmeye en yatkın markalardan birisidir. Farklı formlara sahip olan duş ürünleri kullanıcılardan da beğeni toplamaktadır.

Banyo Ürünleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Banyo seti içinde neler var?

Banyo seti farklı malzeme ve ürünlerin bir araya getirilmesi ile oluşan banyo araçlarıdır. Setler içerik olarak birbirlerinden ayrılabilmektedir.

Kimi setler; diş fırça kabı, çöp kutusu, sıvı sabunluk, katı sabunluk ve banyo fırçasından oluşmaktadır. Bunların yanında kirli sepeti, diş macunu aparatı gibi araçların eklenmesi sayıyı artırmaktadır.

Banyo yapılış amacı nedir?

Banyo yapmak kişisel hijyen ve temizliğin ön koşuludur. Ancak bunun dışında farklı faydaları da bulunmaktadır.

 • Sıcak bir banyo kişinin rahatlamasını ve gevşemesini desteklemektedir.
 • Ilık yapılan banyo ile yağ yakımı hızlanarak kan dolaşımının artırılması amaçlanmaktadır.
 • Cildin ölü derilerden arındırılmasını ve hücre yenilenmesini hedeflemektedir.
 • Cildin ihtiyaç duyduğu nemin karşılanmasının amaçlanması için önemlidir.
 • Ağrıların hafifletilmesinde yardımcı bir rol üstlenmekyi hedeflemektedir.

Banyo ürünleri nelerdir?

Banyo dolabı içinde bulunması gereken ürünler kişisel tercihlere göre değişmektedir. Ancak genel olarak;

 • Duş sabunu veya jeli
 • Örme ya da sentetik lif
 • Sıvı sabun veya katı sabun
 • Ağız bakım malzemeleri
 • Temizlik araçları
 • Banyo gereçleri

Banyoya ne alınır?

Banyo için gereken araçlar kişisel istek ve ihtiyaçlara göre belirlenmelidir. Banyo ürünleri kategorisi banyoda kişisel temizlik ve bakım için gereken malzemeleri barındırmaktadır. Duş için gereken tüm malzemeler bu kategoride sergilenmektedir.

 

 

 

Fiyata Göre

Homemade Mandalina & Lavanta Sıvı Kastil Sabun 250 ml
220,00
Biotama Pirinç Tozu Sabunu 150 gr
15,83
Klar Organik Banyo Temizleme Sıvısı 500 ml
% 11
80,17
90,00
Agarta Yağlı Cilt Sabunu 150 gr
% 29
28,43
39,90
Urtekram Green Matcha Özlü Duş Jeli 180 ml
182,32
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Duş Jeli 700 ml
55,00
Yeşilmarka Doğal Duş Jeli Böğürtlen 400 ml
% 5
52,25
55,00
Mecitefendi Kesme Zeytin Sabunu 125 gr
% 69
8,07
25,70
Shıffa Home Doğal Argan Yağlı Sabun 130G
% 27
37,90
52,00
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Nar 125 GR
34,90
Mecitefendi Bıttım Sabunu 125 gr
27,50
Beaver Tea Tree Oil Purifying Body Wash 400 ml Duş Jeli
150,67
Eyüp Sabri Tuncer Bodrum Mandalinası Doğal Zeytinyağlı Köpük Sabun 500 ml
% 10
30,50
34,00
Eyüp Sabri Tuncer Zeytinyağlı Duş Jeli 600 ml
59,38
59,50
Moms Green Organik Çiçek Özlü Duş Jeli 400 ml
% 70
17,88
59,60
Yeşilmarka Doğal Duş Jeli Gül 400 ml
% 5
38,00
40,00
Mecitefendi Özel Vahşi Orman Meyveleri Sabunu 150 gr
47,50
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Yosun Özlü 150 Gr
33,90
Softem Defne Yağlı Bakım Sabunu 130 gr
75,16
Mecitefendi Özel Defne Sabunu 150 gr
47,50
Agarta Güzellik Sabunu 150 gr
% 29
28,43
39,90
Mecitefendi Dekoratif Peeling Sabun
% 50
9,95
19,90
Agarta Doğal El Yapımı Çam Sabunu
33,90
Rosece Sıvı Kastil Sabun 350 ML
160,00
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Ankara Sevgi Çiçeği 150 GR
% 22
31,02
39,90
Agarta El Yapımı Doğal Sabun Safran 150 GR
% 22
31,02
39,90
Elile Cleansing Bar Yağlı Ciltler İçin Sabun 100 gr
% 45
49,99
90,50
Beauty Face Maske+Jel+Sabun 3lü Set
% 40
24,57
40,95


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.