WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
hamile ürünleri

Hamile Ürünleri

 

Hamile minderi son yılların popüler malzemelerinden birisi olarak anne adayları tarafından tercih edilmektedir. Bu minder özellikle gebeliğin son aylarında olan anne adayları için destekleyicidir. Uyku ve dinlenme aralarında kullanılan minder iyi bir seçenektir.

Burun aspiratörü popüler olduğu kadar kullanışlı ürünlerden birisidir. Bebeklerin burun tıkanıklığını gidermek için bu malzeme efektif bir role sahiptir. Aspiratör sayesinde bebeğin burnundaki mukuslar temizlenmektedir. Bu işlem ile bebeğin rahat bir nefes alması amaçlanmaktadır.

Anne bebek ve çocuk ürünleri kişisel ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak raflarda yerini alan bu ürünlerin temel işlevi anne ve çocuğa yardımcı olmaktır. Dolayısıyla ürünler bu amaç doğrultusunda geliştirilmektedir.

Anne Bebek ve Çocuk Ürünlerinin Sahip Olduğu Özellikler

Anne bebek ve çocuk söz konusu olduğunda seçilen ürünler kadar sahip oldukları özellikler de öne çıkmaktadır. Dolayısıyla tercih edilen ürünlerin derinlemesine incelenmesi tavsiye edilmektedir.

Hamile ürünleri başta olmak üzere farklı malzemeler bu kategoride yerini almaktadır. Anne ve bebeğin sağlığı için önemli bir dönem olması ise kullanılan ürünlerin titizlikle seçilmesini gerektirmektedir.

Yenidoğan bebek kıyafetleri cildin hassas dokusuna uyum sağlayacak bir yapıya sahip olmalıdır. Kullanılacak kıyafetlerin pamuklu, yumuşak bir yapıya sahip olması aranmaktadır. Ayrıca tüy ve toz çıkarmayan kumaştan üretilmeleri en önemli özellikleridir.

Bebek yağı cildi nemlendiren yapısı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bebek cildine zarar vermeyen formülü ise bu ürünü özel kılmaktadır. İçeriğinde bulunan A ve E vitaminleri ile cilt canlandırılmakta ve beslenmektedir.

Bebeklik ve çocukluk süreci gelişim çağının en önemli aşamasıdır. Bu aşamada kullanılan ürünler doğal içeriğe sahip olmalıdır. Böylelikle cilde ve bedene herhangi bir yan etki yansıtılmaması amaçlanmaktadır.

Bebek ıslak mendil alternatifleri içerikleri ile diğer seçeneklerden ayrılmaktadır. İçeriğinde alkol veya paraben olmaması önemlidir. pH değerinin 5.5 olması ise ıslak mendillerde aranan bir koşuldur.

Anne Bebek ve Çocuk Malzemeleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Anne bebek ve çocuk malzemeleri ürün çeşitliliği ile öne çıkmaktadır. Değişen markalar ve ürünler ise bu pazarda uygun kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

Geniş ürün yelpazesinin olması anneler ve anne adayları için kafa karıştırıcı olabilmektedir. Dolayısıyla uygun ürünü bulmak için birçok ürün denenmektedir. Ancak eski kullanıcı deneyimleri bu konuda yardımcı olabilmektedir.

Bebek ve çocuk ağız bakım ürünleri farklı materyal ve malzemelerden oluşmaktadır. Ayrıca değişen yaş gruplarına uygun malzemeler de raflarda yerini almaktadır. Dolayısıyla uygun bakım ürününü bulabilmek için yorumlar önemli bir yere sahiptir.

Yenidoğan bebek bakımı için kullanılacak ürünler çeşitli işlevlere sahiptir. Bu nedenle hangi ürünün ne için kullanılacağını öğrenmek için yapılan yorumları incelemek yardımcıdır. Böylelikle doğru ürün seçimi ve kullanımı yapılabilmektedir.

Anne bebek ve çocuk ürünlerinin doğru seçimi cildin ve bedenin sağlığı için önemlidir. Bedene uygun bir ürünün seçimi anne ve bebeğin sağlığını olumlu yönde etkileyebilmektedir. Doğru ürün seçimi ise yapılan yorumlar sayesinde daha kolay yapılabilmektedir.

Bebek ek gıda ve içecekleri tercihleri hakkında yapılan yorumlar da ebeveynlere yardımcı paylaşımlardır. Farklı markalar tarafından değişen içerikler ile sunulan bu gıdalar çocuğun gelişiminde önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla ürünlerin içerikleri ve bedene etkileri eski kullanıcılar sayesinde öğrenilebilmektedir.

Bebek mağazaları da en az ürünler kadar ilgi görmektedir. Bebeklerin ihtiyaç duyabileceği farklı malzemeleri satışa sunan bu mağazalar internet satışları ile de öne çıkabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişleri mümkün hale getiren bu mağazalar da kullanıcı deneyimlerine önem vermektedir.

Online alışveriş yapmanın popüler bir hal aldığı bu dönemde ilgili alışverişler hakkında yapılan paylaşımlar da dikkat çekmektedir. Ürünün kalitesi, kargo aşaması titizlikle ilerletilmesi gereken bir süreçtir.  Böylelikle potansiyel müşterilere iyi bir izlenim oluşturulmak hedeflenmektedir.

Anne Bebek ve Çocuk Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

Anne bebek ve çocuk ihtiyaçları gibi ürünlerin kullanım biçimleri de değişmektedir. Dolayısıyla her ürün öncesi kullanım talimatlarının incelenmesi gerekmektedir.

Bebek beslenme gereçleri yaş aralığına göre değişmektedir. Ayrıca tercihe göre de şekil alan bu gereçler uygun yiyecekler üzerinde kullanılmaktadır. Sıvı yiyeceklerde kullanılan kaşık, meyvelerde yerini çatala bırakmaktadır. Aynı şekilde özel tasarlanan içecek gereçleri de kolay içimleri ile kullanılmaktadır.

Bebek koruyucu losyon alternatifleri kullanım yapılacak cilt tipine göre seçilmelidir. Su bazlı olan losyonlar yağlı ciltler için iyi bir tercihtir. Ancak kuru bir cilde güneş kremi uygulanması daha etkin bir sonucu hedeflemektedir.

Pişik kremi hassaslaşan bebek ciltlerine uygulanmaktadır. Ancak uygulama öncesi pişik bölgesi temizlenmelidir. Ardından kuru cilde krem nazikçe sürülmelidir. Son olarak titizlikle bebek bezi sarılmalıdır.

Göğüs ucu kremi emzirme döneminde ihtiyaç duyulan ürünlerden birisidir. Özellikle emzirme sonrasında kullanılan krem, göğüs ucunun nemli kalmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Emzirme öncesinde ise göğüs ucunun silinmesine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Göğüs pedi de emzirme döneminde tercih edilen malzemelerden birisidir. Göğüs ucuna uygulanan pedler göğüs ucunun kuru kalması için kullanılan aparatlardır.

Anne Bebek ve Çocuk Ürünleri Ne İşe Yarar?

Anne bebek ve çocuk sağlığı ve bakımı için sunulan ürünler farklı işlevleri üstlenmektedir. Farklı markalar tarafından kullanıma sunulan malzemeler yoğun ilgi görmektedir.

Anne ve çocuk için kullanılan ürünler kurtarıcı olduğu kadar destekleyicidir. Bu doğrultuda geliştirilen ürünler ise yoğun ilgi görmektedir.

Bebekler için sunulan ek gıdalar anne sütünü desteklemek amacı ile tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda anne sütü sonrası beslenme düzeninin oturmasında da bu gıdalar yardımcı bir roldedir.

Bebek ve çocuk güneş ürünleri farklı cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Uygun ürünlerin tercihi ile çocukların cildine bakım yapılması hedeflenmektedir. Ayrıca güneşin zararlı etkilerinin azaltılması da kullanım amaçları arasındadır.

Pişik için kullanılan ürünler tahriş olan cildin yenilenmesinde ve onarılmasında yardımcıdır. Düzenli kullanılan pişik ürünler farklı formlara sahip olabilmektedir.

Ağız ve diş sağlığı her yaş grubu için önemlidir. Dolayısıyla anne bebek ve çocuk için geliştirilen ürünler sağlıklı bir ağız ve diş yapısı için destekleyicidir. Kullanıcısına göre farklı boyutta ve özellikte olan bu ürünler farklı markalar tarafından satışa sunulmaktadır.

Çocuklar kadar annelerin de bakımını önemseyen bu kategori ebeveyn ürünlerine de sahiptir. Hamilelik sürecinde destekleyici olan minder ve yastıklar sağlıklı bir oturma pozisyonu ve uyku düzeni için yardımcıdır.

Fiyata Göre

Pre-Seed - Prefert Hamilelik Jeli 8x4 gr Aplikatör - 2 Aylık
% 5
419,00
439,00
Remolent Çatlak Kremi 150 ml
179,00
Lierac Phytolastil Jel Çatlak Kremi 200 ml Ekonomik Büyük Boy
% 12
392,85
448,25
Gewn Kirish Bebek Çatlak Kremi  236ml
795,00
Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Hamileler İçin 30 Kapsül
% 100
0,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.