WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
LACTONE

LACTONE

LACTONE

Lactone Koku Testinin önerdiği kadın parfümlerini kullanarak değişik deneyimler elde edebilirsiniz. İlk parfüm denemenizde aldığınız koku parfümün üst notasını meydana getiren kokudur. Bir müddet sonra orta notanın kokuları gelmektedir ve asıl teninizde fazla zaman kalacak olan alt notadır.

 

LACTONE ürün grubundan önce Gündüz sarf edilen parfümlere oranla gece parfümlerinin tercihleri daha zahmetsizdir. Gece kullandığınız parfümler daha ağır olmalı ve teninizin imzasını taşımalıdır.

 

En popüler kadın parfümleri EDP olarak gruplandırılan parfümlerdir. Parfüm seçiminde ambalaj ve kutu önemli bir faktör gibi görünüyor olsa da önemli olan teninize uygun kokuyu seçiyor olabilmenizdir.

 

Bir çok parfüm yapımcısı orijinal ve değişik şişe ile ambalaj tasarımı sağlıyor olsa da bazıları yalın ve şık tasarımlara odaklanmaktadır. Gittiğiniz ortamlarda hızlı bir şekilde fark edilmenin en büyük etkeni kokudur.

 

İş görüşmesine giderken kullanacağınız parfüm ile birlikte romantik bir akşam yemeğinde tercih edeceğiniz parfümler arasında farklar bulunuyor. Seçeceğiniz parfüm o anki yapınıza elverişli olmalıdır. Sportif faaliyetlerde meydana gelen terleme neticesi kokunuz hızlıca uçacaktır. Dolayısıyla seçeceğiniz parfüm bu segmentte olması gerekmektedir.

 

Satış merkezimiz de hem en kaliteli parfümleri bulabilecek ve koku koleksiyonunuza ulaşabileceksiniz. Arkadaşınızın kokusunu beğendiğiniz için aynı parfümü almanızı önermeyiz. Çünkü değişik tenlere sahip olduğunuz için aynı tesire sahip olmayabilir.
 

LACTONE ParfümLACTONE Parfüm

 

LACTONE parfüm ve kozmetik müşteri ve nitelik merkezli bir markadır. Parfüm ve kozmetik ürünlerinin üretim sırasında hiçbir biçimde hayvanlar üzerinde testler yapmamaktadır. Eskilerin güzellik suyu olarak adlandırdığı parfümler şimdi değişik notalarda ve ambalajlarda dünyanın en çok satış trendini yakalamıştır. Kadın ve erkeklerin kendi karakteristik özellikleri ile birlikte attığı koku imzası durumuna gelen parfümler bireylerin giyimlerinden daha çok akılda kalır bir hale gelmiştir.

 

EDP parfümlerin kalıcılığı daha çoktur ve sarf edilen esans daha baskındır. Diğer türlere göre daha yoğun esans kullanılmaktadır. Parfüm fiyatlarından önce teninize en doğru olan koleksiyonu bulmanız önemlidir. Değer verdiğiniz insanlarla buluşacaksanız kullandığınız parfümü doğru seçmelisiniz. Günlük kullandığınız parfüm aslında giyim ve kullandığınız diğer aksesuarlarla bir bütünlük karşılamaktadır. Parfümün içinde yer alan değişik esanslar vasıtası ile teninizde kaldığı prosese değişik hoş kokular meydana çıkarmaktadır.

 

EDP kategorisinde ki erkek parfümlerin kalıcılığı daha çok olmaktadır çünkü sarf edilen esans oranı çoktur. Erkeklerin genelde kullandığı aksesuarlar sınırlı olduğundan erkeklerin parfüm seçimi önemli olmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz parfümün ürün açıklamaları ve nota bilgilerini okumanız size fayda sağlayabilir. Şehrinizde eğer LACTONE Mağazası yoksa internet sitemiz üzerinden alışverişinize devam edebilirsiniz. Piyasada fazlasıyla satın alınan ürünleri müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu markaya ait ürün grubunu incelemek için alakalı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.