WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Omega-3

Balık Yağı Fiyatları

Balık yağı son yıllarda yaygın kullanıma sahip takviye edici gıdalardan birisidir. Bedenin ihtiyaç duyduğu omega 3 desteğinin sağlanması için bu ürünlerin kullanımı yapılmaktadır. Kullanımı yapılacak ürün bedensel ve zihinsel işlevlerde etkili olmaktadır.

Tercihi yapılacak olan balık yağı farklı fiyatlandırmaya tabidir. Fiyatlandırma farkının oluşması ise değişkenlere bağlıdır. Fiyatlandırmayı etkileyen öncelikli değişken ürünün içeriğidir. Üretimi yapılan balık yağı farklı kitlelere hitap edecek biçimde hazırlanmaktadır. Yetişkinlere özel üretilen takviye edici besin ile çocuklar için üretilen besin içerik yönüyle aynı değildir.

Çocuklar için balık yağı ve omega 3 fiyat değişkenlerinden birisidir. Çocuklar için özel olarak hazırlanan bu formül gelişim çağında da yardımcı bir üründür. Zihinsel ve bedensel gelişimi destekleyen ürünler farklı fiyatlandırmaya sahip olabilmektedir. Möllers omega 3 fiyatı ile de kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır.

Ürünlerin hitap ettiği kitlenin farklı olması içerik yönüyle da farklı olmasına ortam hazırlamaktadır. Ayrıca bu ürünlerin sahip oldukları formlar da balık yağı fiyatları üzerinde etkileyici olmaktadır. Çeşitli formlarda kullanıma sulan bu ürünler gramaj yönüyle de birbirlerinden ayrılmaktadır. Dolayısıyla ürünün gramajı fiyatı doğrudan etkileyen unsurlardan birisidir. Ocean Balık Yağı da farklı gramaj ve formlarıyla yaygın tercih edilen ürünler arasındadır.

Balık Yağının Faydaları

Balık yağı faydaları tepeden tırnağa tüm bedeni etkilemektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu omega 3 ihtiyacının karşılanması ile zihinsel ve bedensel sağlık korunmasına katkı sağlanmaya çalışılacaktır. Gündelik faaliyetlerin yürütülmesin de oldukça etkin bir rol üstlenilmesi amaçlanmaktadır. Genel hatlarıyla balık yağı ne işe yarar?

Genel olarak balık yağı faydaları sıralanacak olursa;

· Bu takviye besinin içeriğindeki omega 3 kalp ve damar rahatsızlıklarını engellemede etkili olmaya çalışmaktadır. Kandaki kolesterol seviyesinin dengelenmesinde de önemli rol üstlenmektedir. Kalp krizi ve felç gibi rahatsızlıklarının oluşması engellenmeye çalışılmaktadır.

· İlerleyen yaşlarda zihinsel fonksiyonlar yavaşlamaktadır. Demans gibi zihinsel faaliyetlerin bozulmasına yol açan rahatsızlıkların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Bu nedenle de ilerleyen yaşlarda balık yağı kullanımı yaygındır.

· Yaşlanmanın etkilerinden birisi de vücuttaki kalsiyumun azalmasıdır. Buna bağlı olarak bedende kolajen üretimi de azalmaktadır. Bu dönemde tüketilen balık yağı kemik sağlığını desteklemeye çalışmaktadır.

· Yağlı besinlerin tüketim alışkanlığı haline gelmesi karaciğerde yağlanmaya neden olmaktadır. Obezitenin desteklediği yağlanma, alkol tüketiminin de artması ile siroza çevirebilmektedir. Karaciğer yağlanmasının artması durumunda balık yağının kullanımı teşvik edilmelidir.

· Omega 3 beyin yapısını oluşturan önemli bileşendir. Beyinde oluşan ruhsal rahatsızlıkların önlenmesinde önemli bir rol üstlenmeyi amaçlamıştır.

· Bağışıklık sistemi enfeksiyonlara karşı oluşan enflamasyon oluşmaktadır. Enflamasyon oluşumu ise kronik enfeksiyonlar gibi şiddetli rahatsızlıklara yol açmaktadır. Bu süreçte enflamasyonun şiddetinin azaltılmasında etkilidir.

· Omega 3 faydaları arasında göz sağlığının desteklenmesi yer almaktadır. Özellikle yaşlanmaya bağlı oluşan göz hasarlarının engellemesinde bu bileşenler önemli bir paya sahiptir. Yeterli miktarda tüketimi yapılan omega 3 göz hastalıklarına yakalanma riskini azaltmaktadır.

Yetişkinler İçin Balık Yağı Çeşitleri

Vücut bedensel faaliyetleri destekleyen proteinleri ve bileşenleri üretmekle görevlidir. Ancak değişen yaşam şartları ve ilerleyen yaş bu oluşumlar üzerinde olumsuz etkiye neden olmaktadır. Metabolizmanın üretemediği bileşenler takviye gıdalar ile tamamlanmaya çalışılmaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlarda bu maddelerin ihtiyacı artmaktadır.

Omega 3 yetişkinlerin ilerleyen süreçte de ihtiyaç duyduğu besin maddelerinden birisidir. Farklı beden fonksiyonlarının idamesinde etkili bir yere sahip olmayı amaçlamaktadır. Farklı forma ve çeşide sahip olan bu balık yağı takviyeleri bedensel ve zihinsel sağlığı desteklemeyi amaçlamaktadır.

Yetişkinler için balık yağı tüketimi oldukça destekleyici görülmektedir. Bedene kazandırılması gereken omega 3 yağ asitleri farklı takviye çeşitleri tarafından karşılanmaya çalışılmaktadır. Böylece kalp damar rahatsızlıkları önlenirken, bedensel fonksiyonların düzenli işlemesi sağlanmaktadır.

Çocuklar için Balık Yağı Çeşitleri

Çocuklar için balık yağı tüketimi ve düzenli kullanımı oldukça önemlidir. Gelişim çağındaki çocuklar için faydalı olan omega 3 takviyelerle desteklenmektedir. Zihinsel gelişim yanında bedensel gelişim de bu süreçte önemlidir. Dolayısıyla bu dönem içerisinde tüketimi yapılan besinler ve takviye edici besinlere özen gösterilmelidir.

Çeşitli formlarda tüketilen omega 3 içeren besinler ve takviyeler beden gelişimine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bunun yanında hafızayı güçlendiren bu besinler sıklıkla kullanılmaktadır. Görme yetilerinin güçlendirilmesinde de çocuklar için balık yağı çeşitleri etkin rol üstlenmeyi hedeflemektedir.

Bebekler için Balık Yağı Çeşitleri

Balık yağı her yaşta ve her koşulda takviye edilmesi gereken besin maddesidir. Bebeklik döneminden itibaren omega 3 balık yağı kullanılabilmektedir. Bu süreçten itibaren destekleyici bir rolü de üstlenmektedir. Bebeklik döneminde kullanımı yapılacak olan takviyeler jel formunda tercih edilmektedir.

Bu kullanım dışında kullanımı yapılacak olan takviye genellikle aromalardan oluşmaktadır. Bunun nedeni balığın kokusunun ve tadının küçük yaşlarda ağır gelmesidir. Dolayısıyla çocuğun bu vitamini almaya devam etmesi için cazip bir hale getirilmesi gerekmektedir. Jelibon formunda üretilen takviyeler renkli kutuları ve renkleri ile de dikkat çekmektedir.

Balık Yağı Formları

Balık yağı, gelişimin deste
klenmesi ve bedensel sağlığın korunmasında ihtiyaç duyulan yağ asididir. Bu nedenle dönemsel olarak da kullanılan balık yağı destekleyici olmaktadır. Tüketilen bu besin maddesi farklı formlarda kullanılırken omega 3 faydaları aynı olmaktadır.

- Jel Balık Yağı

Gelişimin desteklenmesinde etkili olan balık yağı jel formu ile de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle bebekler ve gelişim çağındaki çocuklar tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle içerik olarak da çocuklara uygun bir yapıdadır. Jel formdaki takviye edici besin balık tadı ve kokusu yaymaz. Ayrıca mideyi rahatsız etmeyen yapısı ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

- Sıvı Balık Yağı

Sıvı forma sahip olan balık yağının kullanımı farklı alanlarda da kolaylık sağlamaktadır. Sıvı formdaki besin takviyesi tüketimi yapılacak gıdalarla bir arada kullanılabilmektedir. Salata gibi besinlerle tüketiminin yapılması bu forma sahip omega 3’ün kolay emilimini sağlamaktadır.

- Balık Yağı Kapsülü

Kapsül forma sahip
takviye edici besinlerin tüketimi pratik olmaktadır. Kapsül içerisine sıkıştırılan balık yağı da kolay kullanımı ve emilimi ile tercih edilmektedir. Bölgesel şişliklerin azaltılmasında ve kalp damar sağlığında destekleyici olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca kanın pıhtılaşmasının engellenmesinde etkin bir rol oynayarak kalp damar sağlığında desteklemeyi amaçlamaktadır.

Balık Yağı ve Omega 3 Markaları

Kişisel ihtiyaçları ve sağlığı destekleyen omega 3 farklı marka tercihleri ile kullanıcıya sunulmaktadır. Kişisel istek ve ihtiyaçlar tüketimi yapılacak besini ve markayı değiştirmektedir. Markaların yoğunlaştığı kitle ve ürün farklılığı da bu konuda etkileyici olmaktadır.

Tüketimi yapılacak balık yağının DHA barındırması aranılan bir niteliktir. DHA’sı en yüksek balık yağı markaları arasında yer alan Shiffa Home Omega 3 sıklıkla tercih edilen bir markadır. Zihinsel sağlığın desteklenmesinde de bu marka etkili ürünler sunmaktadır. Zade Vital Omega 3 de DHA’sı en yüksek balık yağı markaları arasında yer almaktadır.

Solgar Omega 3 beyin fonksiyonlarını desteklerken kansere karşı koruyucu etkiye deamaçlamaktadır. Voonka Omega 3 de kanser hücrelerinin oluşumunu engellemekte yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bunun yanında cilt hücrelerinin yenilenmesini desteklemeyi de amaçlamaktadır.

Nutraxin Omega 3 kan şekerinin düzenlenmesinde ve alzeimer rahatsızlığının önüne geçilmesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca Ocean Plus Omega 3 gibi kalp ve damar rahatsızlıklarına karşı koruyucudur. Bunların yanında bu iki marka kan şekerinin düzenlenmesinde oldukça etkili balık yağı markaları arasında olmayı hedeflemektedir.

Karaciğer yağlanması ve obeziteyle başa çıkmada balık yağının önemi büyüktür. Venatura Omega 3 markası bu konuda kullanıcıya destek sağlamaktadır. Kadınlarda sıklıkla karşılaşılan meme kanserinin engellenmesinde de etkili bir paya sahiptir.

Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun Krilom Omega 3 kanser karşı olmayı amaçlamaktadır. Karaciğer yağlanmasının engellenmesinde de destekleyici olmayı hedeflemektedir. Karaciğer yağlanmasının yanında yüksek kolesterol de en iyi omega 3 markası tarafından engellenmektedir. Yüksek kolesterol, kalp krizi ve felç gibi rahatsızlıkların engellenmesinde Ocean Omega 3 kullanılmaktadır. Ayrıca damar sertliğinin ve kilo alımının kontrol edilmesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Obeziteyi ve aşırı kilo alımını engelleyen Möllers Omega 3 düzenli bir kullanımla etkin sonuçlar vermektedir. Yaşam standartlarının yükseltilmesinde ve sağlıklı bir yaşamda öncelikli takviyeler arasında görülmektedir. Bu kullanım sürecinde yalnızca takviye edici besinlerin desteği yeterli değildir. Tüketimi yapılan besinler ve takviye edici gıdalar spor aktiviteleri ile de desteklenmelidir.

Takviye edici besinlerin yiyeceklerle bir arada kullanılması da tavsiye edilmektedir. Balen Omega 3 de yemeklerle birlikte tüketimi yapılabilecek bir takviyedir. Bu takviyelerin pratik biçimde tüketilmesi ise kullanım açısından avantaj sağlamaktadır. Carlson Balık Yağı da Möllers balık yağı ile kolay yutulan kapsülleri ile sektörde kendisine yer edinmiş bir marka olduğu gözlemlenmiştir.

Omega 3 Yağ Asitleri

Omega 3 yağ asitleri tüketilen gıdalar üzerinde besin takviyesi görevini üstlenmektedir. Bu gıdalar balık ve keten tohumu gibi besin maddeleridir. Yağ asitleri bedensel fonksiyonların periyodik devamlılığında etkindir. Beden sağlığının korunması ve güçlendirilmesinde oldukça önemli bir paya sahiptir.

Farklı işlevleri üstlenen yağ asitleri insan bedeni için olmazsa olmazlar arasındadır. Bu nedenle Omega 3 ne işe yarar konusunun yanında yağ asitlerinin görevleri de bilinmelidir. Takviye edici besin olarak görülen yağ asitleri üç ana başlıkta incelenmektedir;

- ALA (Alfa-Linolenik Asit)

ALA yağ asidi, metabolizma tarafından üretimi yapılamayan bir yağ asididir. Dolayısıyla bu yağ asidi tüketilen besinler ve takviye gıdalar üzerinden temin edilmektedir. Vücuda kazandırılan ALA yağ asidi sonraki süreçte EPA’ya ve sonrasında DHA’ya dönüştürülebilmektedir. Ancak bu miktarlar oldukça küçük miktarlarda olacaktır.

- EPA (Eikosapentaenoik Asit)

EPA kalp sağlığının desteklenmesinde önemli bir Omega 3 yağ asidi olarak bilinmektedir. Bedensel faaliyetlerin düzenli idamesi ve vücut sağlığı için de etkili bir paya sahiptir. DHA ile bir araya geldiğinde kan trigiliserit seviyesinin sağlanmasında etkilidir. Ayrıca yağ yakımına da destek vermektedir.

- DHA (Dokosaheksaenoik Asit)

DHA, EPA ile sıklıkla iş birliği içinde olan bir yağ asididir. EPA ile bir araya geldiğinde yağ yakımı, metabolizmanın hızlandırılmasında etkili bir görev üstlenmektedir. Kalbin olağan düzeninde çalışması ve sağlığının korunmasında da önemli bir asittir. Beyin sağlığı ve fonksiyonlarında yapıtaşı olan maddelerden birisidir.

Omega 3 Alternatifleri

Omega 3 eksikliği bedensel faaliyetlerin olumsuz etkilenmesinde önemli bir unsur olarak görülmektedir. Zihinsel ve bedensel sağlığın düzenli idamesi için tüketilen balık yağı faydaları ile de destekleyici olmaktadır. Peki ama bu eksikliğin giderilmesinde alternatif bir yol var mı?

- Krill Yağı

Krill yağı, içeriğinde yüksek oranda Omega 3 yağ asitleri barındıran bir maddedir. Bu yağ, soğuk ve temiz okyanuslarda yaşayan kabuklu deniz canlısından elde edilmektedir. Euphausia superba adındaki deniz canlısından temin edilen bu yağ çok daha saf bir maddedir.

Bu canlı sayesinde yüksek oranda fosfolipitler şeklinde yağ asitleri elde edilmektedir. Bu takviye edici besin A vitamini ve E vitamini açısından da destekleyicidir. Besleyici olan krill yağı Soğuk Antartika denizlerinden elde edilmektedir.

- Yeşil Dudaklı Midye

Omega 3 yağ asitleri tarafından zengin olan bir diğer alternatif besin midyedir. Midyeler, iltihap önleyici etkileri ile de güçlü bir takviye olmayı amaçlamaktadır. İstiridye ailesine ait olan bu yeşil dudaklı midye tuzlu sularda bulunur. Yeşil dudaklı midye, yuvarlak veya oval kabuğa sahiptir. Yeşil, kahverengi, mavi ve gri renklerinde olabilmektedir.

Besin değeri ve mineral açısından zengin bir besin maddesidir. Yaşlanma karşıtı etkisinin yanında bağışıklığı güçlendiren etkilere sahiptir. Tırnak yapısının güçlenmesi, saç sağlığı ve cilt yapısının korunmasında da yeşil dudaklı midye etkili olmaya çalışmaktadır. Omega 6 açısından da zengin bir besin kaynağıdır. Bu sayede organların sağlığının da desteklenmesi amaçlanmaktadır.

- Yosun Yağı

Yosun yağı, suların dibinde yer alan yosunların yağından elde edilmektedir. Bu yağ, mineral ve vitamin açısından da oldukça zengindir. Çiçeksiz bitkilerden ve su dibinde yetişen bu bitki bedensel sağlık için önemli bir roldedir. Özellikle cilt yapısının sağlığı açısından kullanımı önerilmektedir.

Yosun yağı, kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde etkili bir görev üstlenmektedir. Kolesterolün dengelenmesinde de oldukça etkili bir maddedir. Vitamin açısından zengin olan yosun yağı, özellikle A, B, C ve E vitaminini bünyesinde barındırmaktadır. Mineral açısından da zengin bir yapıya sahip olması saç, tırnak sağlığında yardımcı olmaktadır.

Omega 3 İçeren Besinler

Omega 3 takviyesi tüketimi yapılan besinleri desteklemesi amacıyla tercih edilmektedir. Kullanılan bu yağ asitleri ile günlük besin maddeleri desteklenmektedir. Balık yağı şurubu, balık yağı hapı gibi takviye edici besinler insan bedenini desteklese de besinler ilk tercih olmalıdır. Tüketimi önerilen Omega 3 hangi besinlerde var?

Keten tohumu, hem bu bileşenler hem de E vitamini açısından destekleyici bir besindir. Lif bakımından da zengin olması sayesinde cilt sağlığının da korunmasında etkilidir. Sindirimi de oldukça kolay olan bu besin maddesinin gün içinde 30 gram tüketimi önerilmektedir.

Chia tohumu, yağ asitlerince zengin olmasının yanında kalsiyum, fosfor ve manganez açısından da besleyicidir. 8 temel amino asidi bünyesinde barındıran bu besin maddesi kalp damar sağlığının korunmasında yardımcıdır.

Ceviz, herkes tarafından faydası tescillenmiş bir besindir. Manganez ve E vitamini açısından da zengin olan ceviz, bağırsak ve beyin fonksiyonlarında oldukça önemlidir. Uzmanlar tarafından günde 4 ila 5 adet ceviz tüketimi bedensel sağlık için tavsiye edilmektedir.

Ispanak, mineral ve vitamin açısından zengin olmasının yanı sıra iyi bir destekleyici besindir. Göz sağlığının yanı sıra kalp sağlığında da etkili bir role sahiptir. Metabolizmaya gün içinde ihtiyaç duyulan enerjinin teşvik vermektedir.

Kırmızı mercimek, metabolizmayı hızlandırırken korumayı başaran bir besindir. Protein, demir ve potasyum açısından zengin bir içeriğe sahiptir. Özellikle kış günlerinin vazgeçilmez bir besini olmayı başarmıştır.

Barbunya, iyi bir lif ve protein kaynağıdır. Kandaki şeker seviyesinin dengelenmesinde etkili bir görev üstlenmektedir. Ayrıca sağlığını da desteklemektedir. Kilo problemi yaşayan bireylerin düzenli tüketimi kilo kontrolünde de gözle görülür bir etki oluşturacaktır.

Omega 3 Eksikliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vitamin ve mineraller bedensel işlevlerin idamesi ve bedensel sağlık için önemli bir role sahiptir. İhtiyaç duyulan vitamin ve mineraller metabolizma tarafından üretilmektedir. Ancak bileşenlerin yetersiz kalması durumunda alınan takviye edici besinler de destekleyicidir.

Zihinsel ve bedensel işlevlerin aksamaması için ihtiyaç duyulan besin maddelerinden birisi de balık yağıdır. Omega 3 ne işe yarar ve eksikliğinde bedensel fonksiyonlar nasıl etkilenir? En önemlisi de Omega 3 nedir?

Omega 3 bedensel faaliyetlerin devamlılığı için gerekli bir yağ asididir. Vücutta üretimi yapılamayan bu yağ asidi besinler aracılığıyla bedene kazandırılmaktadır. Ayrıca takviye edici gıdalar da bu konuda destekleyici bir roldedir. Bu yağ asidinin eksikliğinde bedensel fonksiyonlar sekteye uğramaktadır.

· Cilt kuruluğu ve sertleşmesi gözle görülür bir hale gelmektedir. Cilt yapısının bozulması, cilt lekeleri de gün yüzüne çıkmaktadır.

· Saç diplerinde kuruluk ve kepeklenmeler ortaya çıkabilmektedir. Saçlarda dökülme ve kopmalar da sıklıkla rastlanılan reaksiyonlardandır.

· Kemiklerin güçlü yapısının bozulması ve hasar almaya yatkın bir hale gelmesi olasıdır. Osteoartrit gibi rahatsızlıklar görülmektedir.

· Tırnak yapısı bozularak kırılma ve soyulmalara karşı korumasız kalmaktadır.

· Odaklanamama, unutkanlık ve dikkat dağınıklığı fark edilmektedir.

· Göz sağlığı bozulurken, görme yetisi zayıflamaktadır.

· Kalp, damar rahatsızlıkları ortaya çıkmaktadır. Kalp rahatsızlıklarıyla sıklıkla karşılaşılmaktadır.

· Karaciğer yağlanmasının artmasına ortam hazırlanmaktadır.

· Kolesterol seviyesi dengesini koruyamadığı gibi trigliserid problemleri görülecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

- Omega 3 Nasıl Kullanılmalı?

En iyi balık yağı markası kişisel tercih ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmelidir. Ardından kullanıma uygun bir kullanım periyodu belirlenmelidir. Tercihe göre Omega 3 kapsül biçiminde tüketileceği gibi farklı formlarda da kullanımı mümkündür. Omega 3 nasıl kullanılır bu süreçte nelere dikkat edilmesi gerekir?

· Bir vitamin değil balık yağı kullanıldığının bilincinde olunmalıdır.

· EPA, DHA ve EPA seviyelerinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

· Önerilen miktar dışına çıkılmamalıdır.

· 2500 ila 3000 mg kullanım beden için yeterlidir.

· Kullanımı yapılacak takviye edici besinin içeriğine dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

- Omega 3 Hangi Besinlerde Var?

Yudum Omega 3 açısından zengin bir besin maddesi olarak kullanılmaktadır. Bunun dışında;

· Ceviz

· Fındık

· Somon

· Mersin balıkları

· Karides

· Ispanak

· Semizotu

· Muz

· Midye

· Süt ve süt ürünleri

· Balık

· Kırmızı et

· Chia tohumu

· Keten tohumu

· Mercimek

- Omega 3 Ne Zaman Alınmalı?

En iyi balık yağı doğru zamanda kullanılan balık yağıdır. Dolayısıyla bu gıda takviyesinin kullanımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu gıdaların tüketiminde belirli bir zaman aralığı yoktur. Ancak metabolizmanın hızlandırılması için tavsiye edilen tüketim saatleri vardır. Bu saatler gıda tüketimi yapılan saatlerdir. Omega 3 kapsül, sabah veya akşam tok karnına tüketilmelidir.

- Hangi Kuruyemişlerde

Fiyata Göre

Venatura Omega 3 1600 Balık Yağı 30 Kapsül
137,00
Newvit Omega-3 D3 Vitaminli Şurup 150 ml
99,90
MDC Omega 3 Balık Yağı 150 ml
% 100
0,00
Dynavit Omega 3 950 Mg 30 Kapsül
153,50
Shiffa Home Omega 3-6-9 Yağı 100 Softgel
260,09
Ocean Balık Yağı Şurubu Portakal Aromalı Kofre Paket 150 ml
241,00
Sorvagen Omega 3 High DHA Norveç Balık Yağı 1000 mg 50 Kapsül
% 15
229,03
269,90
Nature's Bounty Omega-3 Plus Vitamin D3 60 Softjel
127,68
Epatrench Omega 3 İçeren Takviye Edici Gıda
% 12
193,02
219,00
Solgar Omega 3-6-9 60 Kapsül
% 2
381,37
389,90
Ocean Omega 3 & QH 30 Kapsül
% 10
242,50
269,50
Acvison Stromega Q10 30 Kapsül
380,00
Vitmix Omega 3 - SoftGel
59,90
Balen Omega 3-6-9 Yumuşak Kapsül 1200 mg
98,00
Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml Portakal
% 8
163,74
178,00
MÖLLER'S Omega 3 Kapsül
202,00
Sorvagen Smart Sitikolin DHA Omega 3 ve B12 30 Kapsül
319,00
iMom Omega 30 Kapsül
132,00
Nutraxin Omega-3 + Co Q-10 60 Kapsül
% 4
351,00
364,39
Venatura Fosfotidilserin ve Omega 3 30 Kapsül
229,00
Zade Vital Omega 3 Balık Yağı Premium 45 Kapsül
43,99
Ocean Plus 1200 Mg 30 Kapsül Konsantre Balık Yağı
% 21
118,20
149,50
Alfalino 30 Balık Yağı Yumuşak Kapsül
66,90
Youplus Daily Omega 3 Fish Oil 30 Kapsül
% 31
51,80
75,00
Mecitefendi Omega 3 İçeren Takviye Edici Gıda 80 tablet
% 25
142,78
190,00
EasyVit Multi Omega 3 30 Çiğnenebilir Jel Form
249,00
Dead Sea Spa Omega Youth Smoothing Serum 50 ml
% 32
398,28
585,70
Naturmax Omegamax Kiddy Şurup 150 ml
86,50


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.