WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Özçay
Özçay Organik Çay

Özçay Organik Çay

Özçay organik çay hakkında tüm bilgilere burada yer vereceğiz. Çay dünyanın en önemli içecekleri arasında yer almaktadır. Özellikle İngiltere, Çin ve Türkiye ile Balkan ülkeleri gibi birçok farklı yerde yoğun olarak tüketilmektedir. Damak tadını bilenler içinse lezzet açısından özel olarak hazırlanmış çayların önemi çok büyüktür.
 
Özçay organik çay Türkiye'nin farklı şehirlerine düzenli olarak paketler halinde sunulan bu çay, özellikle organik ve doğal olmasıyla damakta ayrı bir tat bırakmaktadır. Sürekli çay tüketenler için kaliteli ve kalitesiz olan çaylar arasındaki farkı anlamak çok zor değildir. Üstelik çayı çok seven kişiler için kaliteli olmayan bir ürünü tüketmek çok da tercih ettikleri bir seçenek olmaz.
 
İlk defa Türkiye'de üretimi gerçekleştirilen organik çaylar arasında
Özçay gelmektedir. Bu yüzden damak tadı olarak farklı ve özel bir lezzet sunan bu kaliteli çay, değişik amaçlar doğrultusunda değerlendirilebilir. Sabah kahvaltıda aile ile beraber güzel bir zaman geçirebilir ya da özçay hediyelik çay olarak tercih edilmek suretiyle satın alınabilir.
Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen doğal ortamda yetiştirilen çaylarla harmanlanmaktadır. 

O yüzden her geçen gün daha popüler olmaya başlayan özçay elek altı ile birlikte birçok farklı çeşidi eşliğinde paket halinde Türkiye’ye dağıtımı yapılmaktadır. Yöresel bir lezzete sahip olan özçay hediyelik olarak da yoğun şekilde değerlendirilir.
  
Bilindiği üzere Karadeniz çay konusunda dünyanın en önemli üretim bölgelerinden biridir. İklim şartlarının uygun olması Türkiye için yaklaşık olarak %90’ın üzerinde bir çay üretiminin burada gerçekleşmesine olanak vermektedir. Dünyaya da ihracatı gerçekleştirilen özçay organik çay, doğallığı ve tamamen bitkisel ham maddesi ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Bu yüzden dünya ve Türkiye çapında özel çay damak tadını yakalamak isteyenler ilk olarak özçay elek altı ve farklı paketlerdeki değişik çeşitlere yönelmektedir. Karadeniz'de özenle yetiştirilen ve sevdiklerinize gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz bu özel çay, üst düzey teknolojik sistemler aracılığıyla elde değmeden toplanarak harmanlanmaktadır.

​Özçay Çay FiliziÖzçay Çay Filizi

Özçay çay filizi sadece damak tadı değil ayrıca doğallık konusunda da Özçay birçok farklı fayda getirmektedir. Tamamen doğal ve bitkisel, organik bir yapısı olduğundan dolayı kullanıcılar tarafından en çok aratılan ürünler arasında yer almaktadır.

Özçay çay filizi hem damak tadı için hem de doğal ürünlere "merhaba" demek için farklı paketler altından seçim yapmak mümkün. Bunlar arasında Özçay filiz çayı, tiryakinin çayı, elek altı siyah çay, yeşil çay ve bergamot aromalı siyah çay gibi farklı paketler ile değişik lezzetler dahilinde zengin bir tercih sunuluyor.

Sabah kahvaltısında ya da gün içerisinde farklı öğünlerde güven içerisinde tüketebilirsiniz. Arzu ederseniz özçay hediyelik olarak sunulabilecek en güzel alternatiflerden biridir. Böylece bu özel çayı tek başınıza tatmak yerine sevdiklerinizle beraber paylaşabilirsiniz.
  
Türkiye'de ilk olan ve tamamen organik, doğal bir yapıyla hazırlanarak harmanlanmış Özçay; sizlere gerçek çayın tadını sunuyor. Son dönemlerde Türkiye piyasasında oldukça beğeni toplamış olan bu özel organik çay, her açıdan gerçek damat tadının ne olduğunu gösteriyor. Ürün hakkında ve diğer sorunlarınız için bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi
444 4 996


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.