WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Remolent

Remolent ŞampuanRemolent Şampuan

Remolent şampuan çeşitlerini sizlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bu marka Türkiye'de kişisel bakım ürünleri üreten markalardan birisidir. Remolent markası saç ve cilt problemleri için ürettiği ürünler ile oldukça popüler olmuştur. Aşağıda bulunan ürün vitrininden tüm ürünleri detaylı olarak hemen inceleyebilirsiniz.

Markanın ürün kataloğu kategorisi genel olarak; cilt bakım kremleri, saç bakım kremi ve şampuanlarından oluşmaktadır. Remolent markası aynı zamanda anne ve bebekleri için de çeşitli bakım ürünleri üretmekte ve sektöründe ki on sekiz yıllık deneyimi ile kullanıcılarınasunmaktadır.

Başta erkekler olmak üzere saç problemleri yaşayan kişiler için oldukça tercih edilen ürünler arasında remolent kepek şampuanı ve saç kremleri yer almaktadır.

Remolent şampuan R4-AHL ve R3-AHL ürünleri saç sorunları için geliştirilmiş şampuanlardır. R4-AHL, yağlı saçlar için; R3-AHL ise normal ve kuru saçlar için üretilmiştir. Her iki üründe de Trichogen Veg ve Procapil patentli karmaşık aktifler, At Kestanesi Saw Palmetto ve Panax Ginseng gibi bitkisel aktifler kullanılmıştır. Aynı zamanda her iki şampuan da içerikte önemli olan Biotin, B5, B3 ve E vitaminler ile zenginleştirilmiştir.

Remolent şampuan Piroctone Olamine, Zn Gluconate, Climbazole, vitamin takviyeleri ve çeşitli bitkisel aktifler içermektedir. Markaya ait şampuan ürünleri firmanın ürettiği saç serumu ve saç kremiyle birlikte kullanımı önermektedir. Piyasanın en ucuz fiyat avantajıyla tüm ürünlere buradan sahip olabilirsiniz.

Remolent KremRemolent Krem

Remolent krem çeşitleri kadın ve erkekler için üretilmiş çeşitli ürünlerdir. Yaşanılan çeşitli cilt sorunları için üretilen ürünler hakkında detaylı bilgiler için ürün detay sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sensualis & Dry Nemlendirici hem yetişkinlerin hem de altı aydan büyük bebeklerin kullanabileceği bir nemlendiricidir. İçerisinde; Bio Ceramide, Linoleik Acid, Hyaluronic Acid gibi aktifler ile birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almıştır.

Remolent krem tüm cilt türlerinde kullanılabilmektedir. İçinde yer alan beş farklı aktifi diğer ürünlerden kendini farklı kılmıştır. Anında kargo avantajıyla ürünü buradan sepetinize ekleyebilirken deneyimlerinizi bizimle "Yorumlar" bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra güneş koruyucu ürünlerinide buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca TECA ve silikon içeriğinin yanı sıra Sarı Kantaron Yağı, Lineleik Asit gibi çeşitli aktifleri de yapısında barındıran SCR Krem ürününüde hemen sipariş verebilirsiniz.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.