WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Süpermarket

Süpermarket

Deterjan ve Temizlik

Deterjan ve temizlik kategorisi ihtiyaç duyulan hijyeni sunmaya geliyor! Seçtiğiniz ürünler sizi yanıltmayacak!

Temizlik malzemesi söz konusu olduğunda farklı ürünler öne çıkmaktadır. Yapılacak olan temizliğe göre de bu ürünlerin seçimi değişmektedir.

Değişen istek ve ihtiyaçlar bu ürünlerin geliştirilmesinde en büyük destekçidir.

Deterjan ve Temizlik Ürünleri Fiyatları

Deterjan ve temizlik malzemeleri bir ortamın hijyenik yapıya ulaşmasında etkilidir. Farklı alanlarda kullanılan bu malzemeler değişen içerikleri ile de ayrılmaktadır.

Temizlik malzemelerine hayatın her alanında bir yer vardır. Bu nedenle geliştirilen ürünler geniş bir kullanım alanına da sahiptir.

Çok amaçlı temizleyici kategorisinde yer alan ürünler de değişen fiyat etiketleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı forma sahip olmayan ürünler ayrı fiyatları ile raflarda yer almaktadır.

Satışa sunulan malzemelerin kullanım alanları fiyatların değişmesinde yeri olan en önemli unsurdur. Çamaşır yıkama için seçilen ürünler bulaşık yıkama amacıyla üretilen ürünlerden ayrılmaktadır. Dolayısıyla da temizlik ürünleri farklı etiketlere sahip olmaktadır.

Ürünlerin kullanım alanlarının yanında sahip oldukları formlar da önemli bir belirteçtir. Sıvı forma sahip olan bulaşık makinesi deterjanı tablet ürünlerden ayrılmaktadır. Bu da benzer amaç için kullanılacak malzemelerin fiyatlarının değişmesinde etkilidir.

Deterjan ve Temizlik Malzemeleri Kullananlar

Ev temizliği için seçilen ürünler etkin bir hijyen alanı oluşturmayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda geliştirilen ürünler farklı işlevleri üstlenmektedir.

Tuvalet temizleyici malzemeler ferah kokuları ve güçlü formülleri ile öne çıkmaktadır. Değişen formları ise kullanıcı tercihlerine göre satın alınmaktadır.

Arap sabunu gibi klasik ürünler de uzun yıllardır tercih edilen malzemeler arasındaki yerini almaktadır. Farklı alanlarda kullanılan bu sabun temizlik yaparken nostaljiden esinlenenlerin favori malzemesidir.

Bulaşık deterjanı alternatifleri bu ürünlere iyi bir örnektir. Sıvı forma sahip olan ürünler makine için tablet olarak da kullanılabilmektedir.

Deterjan ve Temizlik Malzemelerinin Sahip Olduğu Özellikler

Antibakteriyeldir.

Deterjan ve Temizlik Ürünleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Deterjan ve temizlik ürünleri değişen işlevleri ve etkin sonuçları ile tanınmaktadır. Değişen kullanıcı ihtiyaçları ve alışkanlıkları ise bu ürünler üzerinde etkileyicidir.

Tercih edilecek temizlik malzemeleri genellikle edinilen alışkanlıklar doğrultusunda seçilmektedir. Alışılagelmiş ürün tercihleri ise farklı kullanıcıların etkisinde yapılabilmektedir.

Ev temizlik malzemelerinin en sık kullanıldığı alanlardan birisidir. Evde yapılacak temizlikte kullanılan malzemeler kişisel tercihler doğrultusunda belirlenmektedir. Ayrıca deneyimci yorumları ürün seçimlerinde etkili olmaktadır.

Temizlik malzemesi seçimlerinde tüketici tercihleri kadar yorumlar da etkilidir. Yapılan olumlu yorumlar ürünü almaya teşvik etmektedir.  Ancak olumsuz yorumlar potansiyel müşterileri uzaklaştırabilmektedir.

Sıvı deterjan süngerin yüzeyine sıkılarak köpürtülmelidir. Ardından yıkanacak olan eşya üzerinde işlem tamamlanmalıdır. Ardından ürünler bol su ile durulanmalıdır.

Islak mendil en pratik temizleyicilerden birisidir. Özel formülü ile ıslatılan bu ürünler ambalajlı paketlerde yer almaktadır. Paketinden çıkarılan ürün temizlik yapılacak olan bölgede uygulanmaktadır.

Deterjan ve Temizlik Ürünleri Ne İşe Yarar?

Bulaşık tablet ve deterjan seçenekleri lekelerden kurtulmanın pratik yoludur. Bulaşıkların temizlenmesini kolaylaştıran bu ürünler sıcak ve soğuk su ile kullanılabilmektedir.

Botanik Ecza’da Deterjan ve Temizlik Markaları

Botanik Ecza kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru ürünler ile karşılayan bir mağazadır. Geniş ürün kategorisi ile bilinen firma hijyen için de gereken malzemeleri sunmaktadır.

Bio Organik ve Minoris doğal içerikleri ile sektörde yer edinen iki markadır. Sahip oldukları organik içerikli ürünler doğaya ve insana saygılıdır. Böylelikle niş bir kitleye hitap etmektedir.

Mom’s Green ve Vivasan markaları da doğal içerikleri ile tanınan diğer markalardır. Evin temizliğinde ihtiyaç duyulan ürünler bu markalar tarafından da sunulmaktadır. Kişisel bakım konusunda da kendisine güvenen markalar geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Green Clean özel formuyla raflarda yerini alan bir markadır. Özellikle satışa sunduğu yüzey temizleyicileri yoğun ilgi görmektedir.

Erkan Şamcı çeşitli ürünleri ile piyasada yerini alan bir markadır. Söz konusu temizlik olduğunda da tercih edilen marka geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Eyüp Sabri Tuncer, Highgenic ve Incia markaları farklı temizlik malzemelerini kullanıma sunmaktadır. Değişen formdaki ürünler etkin bir sonucu amaçlamaktadır. Deterjan ve temizlik kategorisinde yer alan markalar leke çıkarma ve temizlikte iddialıdır.

Almawin ve Klar markaları söz konusu çamaşır olduğunda öne çıkmaktadır. Toz ve sıvı formuna sahip olan ürünleri ile kıyafetlerin bakımını üstlenmektedir.

Prowill farklı forma sahip temizlik ürünlerine sahip olan markalardan birisidir. Temizliğe destekçi olan marka, zararlı bakterileri ortadan kaldırırken; yararlı bakterileri korumaktadır.

The Lifeco markası bir evin olmazsa olmaz markasıdır. Evin ihtiyaç duyduğu temizlik ürünlerini bir araya toplamaktadır.Bu kez ürünlerini Botanik Ecza raflarında sergilemektedir.

 

Temizlikte ne kullanılır?

Temizlik için kullanılacak ürünler genel hatları ile ortaktır. Ancak bu ürünleri uygulama yapılacak bölgeye göre seçmek gerekmektedir.

 • Çamaşır suyu
 • Çamaşır deterjanı
 • Bulaşık deterjanı
 • Yüzey temizleyici
 • Sabun
 • Deterjan
 • Çamaşır suyu
 • Çamaşır sodası
 • Tuz ruhu

 

Haşere Öldürücüler

Kedi savar ve köpek kovucular da son dönemin popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Özellikle evcil hayvan sahipleri tarafından bu ürünler seçilmektedir. Ses frekansları sayesinde kedilerin köpeklerden uzak kalması amaçlanmaktadır.

Böcek ilaçlama fiyatları işleme göre farklılık göstermektedir. Haşerenin cinsi ve ihtiyaç duyulan yöntem de oluşan faturanın değişiminde önemli bir role sahiptir.

Haşereleri bölgeden uzaklaştırmak için kullanılacak yöntemler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Fare kovucu cihaz ve ürünler arasında bu nedenle bir fark meydana gelebilmektedir.

Alandan uzaklaştırılacak haşerenin ait olduğu familya da en az yöntem kadar önemlidir. Sinek kovucu ürünler ile böcekleri uzaklaştıracak malzemeler aynı fiyata sahip olmayabilir. Dolayısıyla haşerenin cinsinin tanınması da fiyat üzerinde belirleyicidir.

Haşere Öldürücüler ve Kullanıcılar

Fare savar malzemeleri dağlık alanlarda olduğu kadar bazı işletmelerde de ihtiyaç duyulan ürünleri kapsamaktadır.

Yılan kovucular da en az fareler için geliştirilen ürünler kadar ilgi görmektedir.

Haşere ilacı olarak bilinen bu malzemeler çeşitli formlarda üretilmektedir. Tablet, sprey, sıvı formda olan ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Haşere kovucu ürünler farklı hayvan türlerine uygun formüle sahiptir. Haşerenin cinsi ve familyası ürünlerin içeriğini doğrudan etkilemektedir.

Kedi köpek kovucu, köpek savar gibi ürünler hayvanları bölgeden uzaklaştırmayı hedeflemektedir.

Farklı içeriklere sahip olan bu malzemeler değişen canlı türlerine özgü üretilmektedir

Haşere Öldürücüler Hakkında Yapılan Yorumlar

Böcek kovucu ürünleri canlının cinsine göre değişim göstermektedir. Tercih sürecinde ürünler hakkında yapılan yorumlar da bu süreçte yardımcıdır.

Haşere öldürücüler kadar kovucu içerikli olanları dikkat çekmektedir. Kedi, köpek gibi canlıların bölgeye zarar vermemesi için üretilen malzemeler de bu kategoride yer almaktadır.

Haşere Öldürücüler Nasıl Kullanılır?

Haşere ilaçlama geliştirilen alternatiflerden birisidir. Uzmanlar tarafından yapılan bu işlem kişisel tercihler doğrultusunda da tamamlanabilmektedir. Kedi kovucu ürünler de farklı formları ile dikkat çeken malzemelerdir. Sıvı, sprey formlarında sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin kullanım öncesi araştırılması önerilmektedir.

Köpek kovucu cihazda çalışma prensibi ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Kediler için de geliştirilen benzer cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar ses frekansı ile çalışmaktadır. Olası durumlara karşı frekanslar ile kovucu bir işlev üstlenmektedir.

Haşere Öldürücüler Ne İşe Yarar?

Botanik Ecza’da Haşere Öldürücüler Markaları

Raid uzun süredir sektörde yer alan markalardan birisidir. Sinek ve hamam böceği ilacı gibi farklı ürünleri kullanıma sunmaktadır.

Detan farklı haşere kovucu ürünlerine sahip markalar arasında yer almaktadır. Kokusuz olması ise kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Karasinek, kene gibi canlıların bedenden uzaklaştırılması üzerine geliştirmeler yapılmaktadır.

Bella B farklı formda ve içerikte kişisel bakım ürünleri sunan bir markadır. Değişen formları ile sinek ve böcekleri uzak tutmada başarılı bir marka olarak görülmektedir.

Mustela kişisel bakım ve cilt bariyeri konusunda farklı ürünler sunan markalardan birisidir. Değişen formları ile haşereleri uzaklaştırmada başarılı ürünleri ile tanınmaktadır.

Dalin bebek bakım ürünleri ile hayatımızda yer edinen bir markadır. Kendine has kokusu ile hafızalarda yer edinen marka, sinek kovucu losyonları ile bu kategoride yer almaktadır.

Nurse Harvey’s sahip olduğu doğal içeriği ile piyasada yer almaktadır. Satışa sunduğu ürünlerini özellikle çocuk ve bebekler için geliştirmektedir.

Off! sprey formundaki ürünleri ile tanınan bir markadır. 2 yaşın üzerinde olan kişiler için kullanıma uygun olması ise geniş bir kitleye ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Tene direkt sıkılan ürün belirli aralıklarla uygulamaya da uygundur.

Mosqute markası prize takılan ürünleri ile öne çıkmaktadır. Haşere öldürücüler için özel üretilen bu ürünler prize takıldığında çalışmaya başlamaktadır. Böylelikle haşerelerin uzaklaştırılması ve alana girişinin engellenmesi amaçlanmaktadır.

Haşere Öldürücüler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi böcek ilacı hangisi?

En etkili hamam böceği ilacı ya da haşere ilacı kullanıcı tercihleri doğrultusunda seçilebilmektedir.

Ev ilaçlamada hangi ilaçlar kullanılır?

Haşere öldürücüler kullanıcı ihtiyaçlarına ve isteklerine göre seçilmektedir. Ürün seçiminde haşerenin cinsi ve özellikleri de dikkate alınmalıdır.

 

 

Sıcak İçecekler

Sıcak içecekler bir günün olmazsa olmazı! Mevsim fark etmeksizin tüketilen bu ürünlerden hangisi sizin favoriniz?

Sıcak kahve, bitki çayı ve daha fazlası…

Zayıflama çayı gibi ürünler dönemsel yapılan tercihler arasında yer alabilmektedir. Böylelikle kilo vermenin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Sıcak içecekler arasında tercihler ne olursa olsun hazırlanışı da seçimleri kadar önemlidir. Dolayısıyla ürünlerin hazırlanmasında destekçi olan makineler sahnedeki yerini almaktadır.

Türk kahve makinesi bir evin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Kimi zaman bu tercih yerini filtre kahve makinesi seçimine bırakabilmektedir. Ancak yine de bir evin ihtiyacı olan bu ürünler etkin sonuçları ile kahve deneyimini başarılı kılmaktadır.

Sıcak İçecekler ve Fiyatları

Sıcak içecekler keyifli bir gün için olmazsa olmazdır. Farklı aromalara sahip olan bu içecekler damak zevkine göre tercih edilmektedir.

Yeşil çay ile siyah çay içeriği ile de birbirinden ayrılmaktadır. Dolayısıyla fiyatları da farklı olabilmektedir. Bu durum kahve çeşitleri için de geçerlidir.

Sıcak İçecek Tercih Edenler.

Rooibos çayı da kafeinsiz içeriği ile tercih edilen çaylardan birisidir. Sindirim sistemini destekleyen içecek kırmızı ya da kızıl çay olarak da bilinmektedir.

Sıcak İçeceklerin Sahip Olduğu Özellikler

 • Tenin, kafein, teofilin antioksidan için doğal bir kaynaktır.
 • İçeriğinde farklı mineraller barındırmaktadır.
 • Protein, karbonhidrat veya yağ içermemektedir.
 • Şeker, bal ya da yapay tatlandırıcılar tatlı bir aromaya sahip olmasında yardımcıdır.
 • Demlemesi yapılacak çayların cinsine göre farklı oksidasyon seviyelerine sahiptir.
 • Hazırlanış biçimine göre içeriklerinde, süt, süt köpüğü veya krema bulunmaktadır.
 • İçeriğinde, kafein, protein, karbonhidrat, lipitler, uçucu yağlar, alkaloidler, uçucu olmayan asitler, kül ve su bulunmaktadır. Ayrıca fenolik bileşenler, kül ve kahvenin rengine has kimyasallar içeriğinde bulunmaktadır.
 • Zayıflama ve form çayları da tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Dolayısıyla bu ürünlerin kullanım biçimleri ve demleme yöntemleri yorumlarda yer alabilmektedir. Bu sayede etkin bir süreç geçirmek amaçlanmaktadır.

sağlanmaktadır.        

Kinoa çayı, iştahı kapatması ile tanınan çaylardan birisidir. Düzenli tüketimi ile iştahı kapatan çay, gıda tüketimini sınırlandırmada yardımcıdır.

Kiraz sapı çayı ödem atmada ve kilo dengelemede yardımcı çaylar arasında yer almaktadır. Kanı ve böbrekleri yenilemede yardımcı olan çay, karaciğer yenilenmesinde de destekleyicidir. İdrar yolu enfeksiyonları ile başa çıkmamada da iyi bir tercih olarak görülmektedir.

Matcha çayı son dönemde parlayan çaylardan birisidir. Antioksidan nitelik taşıyan bu çay kronik rahatsızlıklar ile başa çıkmada önemli bir role sahiptir. Serbest radikalleri kontrol altına alabilen yapısı bu çayın yoğun ilgi görmesini sağlamaktadır.

Beyaz çay, halk arasında da sıklıkla önerilen çaylardan birisidir. Yağ yakıcı niteliğe sahip olan çay metabolizma üzerinde düzenleyici bir etkiye sahiptir. Hücre yenilenmesinde ve yağ hücrelerinin yakılmasında da yardımcı olduğu düşünülmektedir. Düşük kalorisi ise diyet listelerinde yer almanı sağlayabilmektedir.

Menengiç kahvesi, yapısı ve içeriği ile diğer kahvelerden ayrılmaktadır. Pişirme yöntemi ile hazırlanan bu kahve, antiseptik nitelik gösterebilmektedir. Öksürüğü yatıştırıcı etkisi boğazdaki ağrıyı azaltmada yardımcıdır. Kafein içermemesi ise en öne çıkan niteliklerinden birisidir. İçeriğindeki demir sayesinde kansızlık yaşayan kişilere destek vermektedir.

Kızıl çay olarak da bilinen rooibos, sindirim sistemi üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Özellikle şişkinlik ve hazımsızlık durumlarında tüketimi desteklenmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi ve kan dolaşımını artırması da özellikleri arasındadır. Ayrıca kas, kemik, diş ve eklem ağrılarını hafifletmesi en sevilen özellikleridir.

Botanik Ecza’da Sıcak İçecek Markaları

Botanik Ecza her ihtiyaca uygun ürünleri kullanıcısına sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Sıcak içecekler kategorisi de birbirinden lezzetli ürünlere ev sahipliği yapmaktadır.

Teaworks son dönemlerde tanınır hale gelen markalardan birisidir. Sunduğu organik bitkileri ile sizlere leziz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Fitovision markası metabozlimayı hızlandıran ürünleri ile bilinmektedir. Marka, sunduğu içecekleri le yağ yakımı için destekleyicidir. Ayrıca tokluk hissi oluşturarak zayıflamaya da destek vermeyi amaçlamaktadır.

Örgünsan farklı aromaları ile raflardaki yerini almaktadır. Toz halindeki bitki çayları ile bilinen marka değişen tatları ile müşterilerine ulaşmaktadır. Uygun fiyatı ise geniş bir kitleye ulaşmasını kolaylaştırmaktadır.

Thera Line detox çayı ile bilinen bir markadır. Bağışıklık sistemini güçlendiren çayları mevsim geçişlerinde destekleyici bir roldedir. Halsizliğin ve yorgunluk hissinin giderilmesinde önemli bir paya sahiptir. İçeriğinde bulundurduğu birbirinden şifalı otları ise bu markanın en önemli özelliğidir.

Vivasan ve Güzel Gıda markaları doğal içerikleri ile bilinmektedir. Kullanıma sundukları çeşitli ürünleri ile tanınan markalar içerikleri ile beğeni toplamaktadır.

Melez Tea Türkiye meşeili markalardan birisidir. Eşsiz çay deneyimini tüketiciler ile paylaşmak isteyen marka geniş bir kitleye hitap etmektedirChado Japonya’dan dünyaya açılan markalardan birisidir. Çayın hazırlanışı, sunumu ve içilişini kapsayan seremoniden ismini almaktadır.

Humana, bebekler ve emziren anneler için önemli markalardan birisidir. Kimyonlu rezene çayı ile gaz sancılarını giderici bir etkiye sahiptir. Marka, bu çayı ile mide ve bağırsak sistemindeki krampların giderilmesini de hedeflemektedir.

Awe Cemre markası tüketici tarafından beğeni gören bir markadır. Organik bitkileri kurutup paketleyen marka, bitki çaylarının aranan ismidir.

Shiffa Home ve Biotama bedenin ihtiyaç duyduğu farklı ürünleri kullanıma sunmaktadır. Bitkisel yağları satışa sunan markalar geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Immunflex markası özel ürünü ile bu kategoride yerini almaktadır. Kuru dut yaprağı ile şifalı bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Sıcak içecekler arasında en şifalı görülen dut yaprağı çayı ise son dönemde yoğun ilgi görmektedir.

Sıcak İçecekler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sıcak içecekler nelerdir?

Sıcak içecekler tüketici istek ve zevklerine hitap eden alternatiflerden oluşmaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler içerikleri ile de değişim gösterebilmektedir.

 • Siyah çay
 • Bitki çayları

761 28 start=0 p=list&k_id=4463 /c/super-market
Fiyata Göre

Örgüsan Civan Perçemli Karışık Bitki Çayı 067 ULS 30 Gr
59,00
Naturpy Glutensiz Çikolata Seti 6 lı Kampanya
81,00
Natracare Günlük Mini Pad 30
% 55
69,96
155,47
Homemade Günlük Reçinesi Boswellia Sacra
80,00
Mecitefendi Doğal Kayısı Çekirdeği Kremi 100 ml
% 68
19,20
60,00
Şifa Ana Zencefil
% 20
8,47
10,64
Nutraxin Herbs Yeşil Çay 100 gr
14,90
SOFTTO PLUS Gül Suyu Yüz Toniği 200 ml
% 45
35,28
64,00
Green Clean Organik Bulaşık Makinesi Parlatıcı 500 ml
48,00
Urtekram Organik Gül Sabunu 100gr
% 37
40,76
64,70
Mecitefendi Karabaş Yağı 20cc
% 25
48,09
64,00
Güzel Gıda Organik Chia Tohumu 200 g
% 28
55,90
78,00
Hhs Slender Karışık Bitki Çayı 60 Süzen Poşet
89,10
Mecitefendi Elma Sirkesi 500 ML
29,90
Biosalt Deniz Tuzu Sofrada Öğütme Tuzu - İri Taneli 500 gr
% 70
5,18
17,27
Mecitefendi Kantaron Çay(Süzen Poşet 40 lı)
35,00
Örgüsan Adaçayı Aslan Pençeli Karışık Bitki Çayı 30 Gr
69,90
Güzel Gıda Organik Açai Üzümü Tozu 35 gr
% 24
138,32
182,00
Chado Jasmıne Green Tea 50 GR
% 23
56,98
74,00
Dynabeille Arı Sütü Ekstra Doz (EE-20) (Kavanoz) 200 gr
% 16
75,60
90,00
Yeşilmarka Günlük Krem - Kuru ve Normal Ciltler İçin
% 5
95,00
100,00
Mecitefendi Egzotik Çay (Süzen Poşet 20 li)
13,25
Mecitefendi Mandalina Kolonyası 200ML
115,00
Dr. Gluten Organik Mısır Gevreği 200 g (Glutensiz)
% 19
22,64
27,95
Botanıvo Köpekler İçin Doğal Kulak Bakım Damlası 50 ml
229,00
Bio Konsantre Tuvalet Temizleyicisi 750 ml
% 40
21,15
35,25
Balen Greyfurt Yağı (Distilasyon) 20 ML
% 8
43,15
46,90
Shiffa Home Aynısafa (Kalendula) Yağı 5 ml
36,95Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.