WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Toothwak

Toothwak misvak

Toothwak Misvak

Toothwak misvak ürünleri uzun kullanımı ile göze çarpıyor. Ürün çeşitlerini aşağıda bulunan ürün vitrini kısmından inceleyebilirsiniz. Yedek başlıkları ile uzun soluklu kullanımını kullanıcılara sunmaktadır. Klasik ve lüks modelleri buradan hemen inceleyebilirsiniz.


Toothwak misvak modellerden ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçmeniz gerekiyor. Kolay kavranan ahşap gövdeye sahip olan klasik modelde, 3 adet değiştirilebilir başlık yer alır. Uzun süreli kullanıma uygun olan model ile günlük diş fırçalama süresi aksatılmadan yapılmalıdır. Özel kutu içine yerleştirilmiş olarak satılan ürün, herkesin kullanımına uygun ve hafiftir.

Açık kahverengi sapa sahip olan klasik diş fırçasının sap kısmı suya dayanıklıdır. 3 adet fırça ucu istendiği zaman kolayca değiştirilebilir. Online fırça siparişinizin ardından yedek başlıkları da seçerek aile boyu diş temizliğinin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Diş fırçalama işlemine toothwak ile alışık olduğunuz şekilde devam edebilirsiniz.

Toothwak misvak diş fırçası erak ağacından elde edilen misvaktan imal edilmiştir. Petrol türevlerinden hazırlanan plastik diş fırçaları sizleri sağlık konusunda olumsuz durumlarla karşılaştırabilir. Değişebilir başlıklarıyla uzun süre olarak kullanabileceğiniz ürünleri en ucuz fiyatlarla buradan sipariş verebilirsiniz.

 

Toothwak Diş FırçasıToothwak Diş Fırçası

 
Toothwak diş fırçası değişebilir başlıklarıyla kullanılan fırçanın ömrünün uzamasına ve fırça kıllarının tazeliğini korumasına yardımcı olur. Belli bir kullanım ömrüne sahip olan sıradan diş fırçaları, ekonomik açıdan da maliyetlidir. 

Değerli müşterilerimiz bu markaya ait ürünler en ucuz fiyat avantajıyla ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz. Kredi kartıyla, havale/EFT ile veya kapıda ödeme yöntemlerinden istediğiniz yöntem ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ürünlerin sepetinize ekleyerek alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Ürünlerin kullanımından bahsedecek olursak kutu içinde standart fırçaya ek olarak 3 adet yedek değiştirilebilir başlık yer alır. İlk kullanım öncesinde yumuşaması için 1 saat suda bekletilmesi gereken başlıklar için lüks pakette özel bir hazne bulunur. Yumuşayan lifler dişler üzerinde daha kolay hareket eder. Sonraki kullanmalarda suyun altına tutulan kılların üzerine ilave diş macunu koyulmasına gerek yoktur. Lifler fırçalama işleminin ardından yerinden çıkarılarak yıkanmalı ve  kurutulur. Sizde aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayarak ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
Çağrı Merkezi
444 4 996


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.