WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Dead Sea Beyond Toner Hassas- Normal Cilt İçin 200ml

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 43746
Son Kullanma Tarihi:
% 5
349,00
330,00
32
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
299 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Dead Sea Beyond Toner Hassas- Normal Cilt İçin 200ml

 

Dead Sea Beyond Toner hassas – normal cilt için 200 ml’lik formuyla cildinizi sıkılaştırmaya aday! Özel formüle sahip bu ürün sizin de gözdeniz olacak!

Kişisel bakım ve cilt sağlığı için farklı ürünler kullanılmaktadır. Bireysel tercihler farklılık gösterse de bazı ürünler her bakımda kullanılmaktadır.

Bu ürünlerden birisi olan tonikler ise etkin ve derinlemesine temizliği hedeflemektedir. Değişen kullanıcı profilleri tarafından tercih edilen tonikler temizlenen cilde uygulanmaktadır.

Dead Sea Beyond Toner hassas – normal cilt için 200 ml olan gramajı ile kullanıma sunulmaktadır. Cildi yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisi ile öne çıkan ürün büyük beğeni toplamaktadır.

Sahip olduğu özellikleri ve fiyatı ise bu ürünün tercih edilmesinde büyük bir paya sahiptir. Ayrıca edinilen olumlu deneyimler bu toniği daha cazip bir konuma getirmektedir.

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas- Normal Cilt İçin 200ml

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas – Normal Cilt için 200 ml tertemiz bir bakımı size getiriyor! Siz cildinize en az sizin kadar önem veren bu ürünü denediniz mi?

İyi bir cilt bakımı için gereken şey iyi bir üründür. Dolayısıyla yapılan seçimler oldukça önemlidir.

Dead Sea tarafından sunulan tonik de sık tercih edilen ürünlerden birisidir. Sahip olduğu özellikler ise bu konuda önemli bir yere sahiptir. Beyond Toner;

 • Hassas ve normal ciltler için uygundur.

 • Cilde ve cilt yapısına zarar vermemeyi hedefleyen formüle sahiptir.

 • Sıvı bir forma sahiptir.

 • Kadın ve erkekler için kullanıma uygundur.

 • Canlandırıcı etki oluşturmak amacı ile üretilmektedir.

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 Ml Faydaları

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas – Normal Cilt için 200 ml olarak üretilen ürün geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor! Cildi derinlemesine temizleyen ürün canlı bir görünüm oluşturmayı amaçlıyor!

Kişisel bakım ve güzellik için cildin görünümü önemlidir. Dolayısıyla temizlik esnasında ve sonrasında tercih edilen malzemeler titizlik ile seçilmelidir.

Dead Sea cilde ve cilt bakımına verdiği önem doğrultusunda ürünlerini geliştirmektedir. Cildin temizliğinin yanında sonrasındaki bakım için sunduğu tonik de beğeni toplamaktadır. Bu ürün;

 • Cildi derinlemesine temizlemeyi amaçlamaktadır.

 • Doğal bir temizlik sunmak asıl hedeftir.

 • Düzenli kullanım ile cilt lekelerinin giderilmesinde yardımcı olmayı desteklemektedir.

 • Cilt bariyerinin güçlendirilmesinde destekleyici bir roldedir.

 • Ciltteki yağ dengesinin sağlanmasında destekleyici bir etkiye sahiptir.

 • Cildin yatıştırılması ve dinlendirilmesinde destekleyicidir.

 • Gözeneklerin sıkılaşmasında etkili bir rolü üstlenmektedir.

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 Ml Kullanım Şekli

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas – Normal Cilt için 200 ml’lik gramajı ve sıvı formuyla raflarda yerini almaktadır. Kolay kullanımı ise geniş bir kitleye ulaşmasını kolaylaştırmaktadır.

Dead Sea cildin sağlığını ve temizliğini hedefleyen markalardan birisidir. Değişen kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen ürün büyük ilgi görmektedir.

Dead Sea Beyond Toner hassas – normal cilt için 200 ml ise sıvı bir forma sahiptir. Gün aşırı kullanıma uygun olan ürün etkin bir cilt bakımını hedeflemektedir.

Beyond Toner kullanıcı tercihlerine göre farklı biçimlerde uygulanmaktadır. Kullanıcı toniği eli ile yüzüne yedirebilmektedir. Doğrudan ele dökülen tonik yüze uygulanmaktadır.

Tercihe göre bir pamuk da toniğin uygulanmasında destekleyicidir. Pamuğa damlatılan tonik, cilt üzerinde gezdirilmektedir.

Sıvı forma sahip olan ürünlerin sprey biçiminde kullanımı da oldukça yaygındır. Yüze doğrudan sıkılan ürün, yapılan dairesel masaj ile cilde nüfuz etmektedir.

Dead Sea Beyond Toner hassas – normal cilt için 200 ml günlük kullanım için uygundur. Üründen etkin bir sonuç elde edilmesi için düzenli kullanılması önerilmektedir.

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 Ml İçerik

 

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 Ml Fiyat

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 ml kişisel bakımı zirveye taşıyor! Yapılan temizlik sonrasında kullanılan ürün bakımlı bir görünümü hedefliyor!

 

Cildin temizliği kadar sonrasında yapılan uygulamalar da önemlidir. Yapılan bakımın etkin bir sonuca ulaşmasında toniklerin de payı büyüktür.

 

Kişisel tercihler doğrultusunda seçimi yapılan ürünler cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sunmayı amaçlamaktadır. Değişen bütçeler ise kullanıcıların yaptığı seçimleri doğrudan etkilemektedir.

Dead Sea Beyond Toner hassas – normal cilt için 200 ml olan gramajı ile uygun bir fiyata sahiptir. Böylelikle farklı kullanıcı isteklerini karşılamada başarılıdır.

Botanik Ecza raflarında yer alan ürün mağazada ve internet sitesi üzerinden de sergilenmektedir. Bu sayede müşterilerine bu ürünü sunmaktadır.

Marka tarafından uygun görülen satış fiyatını kullanan Botanik Ecza müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla müşterilerinin bütçelerine uygun olan ürün segmentlerini sunmaktadır.

Müşteriler tercihlerine göre Botanik Ecza’yı iki farklı mağazasında ziyaret edebilmektedir. Ayrıca tercihlerine göre “botanikecza” ve “botanikcity” Instagram hesapları da ürünlerin incelenmesinde yardımcıdır.

Yine mağazadaki yetkili personel eşliğinde ürünlerin fiyatları incelenebilmektedir. Bunun yanında internet sitesi üzerinden de ürünlerin fiyatlarına erişim sağlanmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarından ve internet sitesin üzerinden gerçekleştirilen kampanyalara erişim de oldukça pratiktir!

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 Ml Kullananlar

 

Dead Sea Beyond Toner Hassas - Normal Cilt İçin 200 ml ihtiyaç duyulan canlılığı cildinize getiriyor! Toniksiz bir cilt bakımı neye yarar ki?

Cildin derinlemesine temizliği ve bakımı kullanılan ürünler ile sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen temizliğin iyi biçimde sonlandırılması ise tonikler ile mümkündür. Böylece yapılan cilt bakımı iyi bir yöntemle nihayete ulaşmaktadır.

Beyond Toner hassas – normal cilt için geliştirilen formülü ile raflardaki yerini almaktadır. Farklı kullanıcılar tarafından deneyimlenen ürün çeşitli yorumları bir araya getirmektedir.

Kullanıcı deneyimlerinden oluşan yorumlar geniş bir havuzda yerini almaktadır. Bu paylaşımlar ise potansiyel kullanıcılar için büyük bir öneme sahiptir.

Satışa sunulan ürünün kimler tarafından kullanılacağı ve sonuçları bu alanda yerini almaktadır. Aynı biçimde kullanım biçimi ve olası etkileri paylaşılmaktadır.

Botanik Ecza’da satışa sunulan ürün hakkındaki görüşler web sitesindeki “yorumlar” kısmında yer almaktadır. Bu alanda olumlu ve olumsuz paylaşımlar kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden ürün hakkında bilgi almak için web sitesi incelenebilmektedir. Ayrıca Balgat / Çankaya veya Tunalı / Çankaya lokasyonlarında yer alan mağazalar ziyaret edilmektedir.

Botanik Ecza’ya ulaşmak için “444 4 996” numaralı çağrı merkezi aranmaktadır. İnternet üzerinden erişim sağlamak için ise iletiş[email protected] adresi kullanmaktadır.

 

Mirage markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=dead+sea

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Dermonzer Krem 30 GR
% 56
42,90
98,00
Inside Out Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 ml
1.007,00
Inside Out Pure Yüz Yıkama Jeli 150 ml
545,00
Rosece Elemi Essential Oil 10 ml
% 19
109,35
135,50
Rosece Ylan Ylang Essential Oil 10 ml
% 19
125,55
155,50
Tiam VitaB5 Toner 180 ml
% 7
314,54
339,90
Tiam Snail & Azulene Sleeping Mask
% 7
471,15
505,90
Tiam Panthenol Moist Cream
% 3
490,04
502,90
Tiam Hyaluronic Water Plumping Serum 40ml
% 4
438,75
454,90
Tiam Centella Blendig Powder 10g
% 12
222,75
252,90
Tiam Vitamin Blending Powder 10g
% 12
222,75
252,90
Tiam Blackhead Sheet Out 55 ml- 35 yaprak
% 7
375,30
402,90
Tiam berry verySoft peelig Gel 120 g
% 11
382,05
427,90
Unleashia Pretty Easy Glitter Stick No:4 Confident
% 8
263,25
285,90


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.