WhatsApp ile Hemen Ulaş!
SEPETİM
Sepetinizde ürün
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 

 
Folixir

 
Hacı Gürkan

Hacı Gürkan Şampuan

Hacı gürkan şampuan ürünleri başta olmak üzere birçok çeşidi websitemizde ekli ve satışa hazırdır. Her geçen gün yeni çıkan ürünleri en kısa sürede sistemimize ekleyerek satışa hazır hale getiriyoruz. Botanikecza olarak müşterilerimize karşı % 100 memnuniyet derecesi ve satın aldığınız ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Hacı Gürkan ürünleri hakkında bu yazımızda bilgi vereceğiz.

Hacı Gürkan saç bakım yağı ürünüde sistemimizde ekli olan en çok ürünler arasında yer almaktadır. Aşağıda ki ürün vitrininden ürünü görebilmeniz mümkün.Ürün içerisine girerek ürün detay kısmından daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
Hacı Gürkan saç bakım yağı sonrasında markanın size uygun olan şampuanıyla saçınızı yıkayabilirsiniz. 

Ürünün kullanımından bahsedecek olursak, ürünü ıslatmadığınız saçınıza uygulamanız gerekmektedir. Buradan önemli olan kısım saçınıza tatbik edilen yağın masaj yoluyla uygulanmasıdır. Baş derinize 10 dakika boyunca masaj yapmanız gerekmektedir. 

Hacı Gürkan markasına ait diğer ürünlerden bahsedecek olursak şampuan setleride mevcuttur. Tekli olarak satın almak istemeyen müşterilerimiz setleri tercih etmektedirler. 

Ürünler hakkında değerli yorumlarınızı bize ulaştırmak için ürün detay kısmından "yorumlar" bölümüne tıklayarak yorumlar kısmında ulaşabilirsiniz. Buradan diğer kullanıcıların deneyimlerini okuyabilir, sizde deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Aşağıda bulunan çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilir, tüm ürünler hakkında destek alabilirsiniz. Sizleri telefonun ucunda uzmanlarımız bilgi vermek için beklemektedir. Akabinde siparişinizide oluşturabilirsiniz. Uzmanlarımız kargo işlemlerini ivedi bir şekilde yöntecektir.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.