WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı Fiyat

Hindistan Cevizi Yağı Fiyat

Hindistan cevizi yağı fiyat konusunda her zaman olduğu gibi firmamız en ucuz fiyatları sizlere sunmaya devam edecektir. En çok tercih edilen ürünleri ve markaları sizlerle buluşturmaya devam ederken %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermiyoruz. Aşağıda bulunan çeşitli markaların yağlarını biraraya topladık. İstediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Hindistan cevizi meyvesinin bitki olarak ortaya çıkışı Hindistan - Endonezya bölgesine ait olduğuna inanılır. Bu yüzden adı Türkçe'ye Hindistan Cevizi olarak geçmiştir. Hindistan Cevizidenince akla Hindistan ve Hint kültürü gelmiyordur. Sizlerin de bizler gibi egzotik doğa ve egzotik vitaminler geldiğine eminiz.

Dünya üzerinde farklı coğrafyaların farklı bitki ailesine ve iklim yapısına sahip olduğunu dikkate alırsak bu bitkilerin ürettikleri meyvelerin de farklı vitamin, mineraller ve enzimler içerdiğini anlamak zor olmayacaktır. Ülkemiz genel olarak tropikal bitki ailesine ait bitki çeşitliliğine haiz değildir. Bu sebeple beslenme şeklimiz de tropikal çeşitlilikten farklıdır. Fakat bu egzotik doğanın faydalarından kendimizi soyutlamamız gerektiği anlamına gelmesin.

Hindistan cevizi yağı fiyat konusuna geri döneceğiz. Bu meyvenin içeriğin nelere iyi geleceğini siz araştırabilirsiniz. Fakat bu meyvenin içeriğine bakacak olursak eğer. Hindistan Cevizi A, B, C vitaminlerince zengin olmasının yanında demir, fosfor, protein ve karbonhidrat bakımından zengindir. Ayrıca Hindistan cevizi yüksek oranda meyve yağı içermektedir.

Hindistan Cevizi Yağı Satın Al


Hindistan Cevizi Yağı Satın AlHindistan cevizi yağı satın al seçeneğini kullanarak ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. İlgili kanunlar gereği aşağıda ki ürünlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi veremiyoruz. Ürünler hakkında bilgi almak için 444 4 996 nolu çağrı merkezimizi hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde arayabilir, uzman yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Ürün siparişleriniz için yine çağrı merkezimizi kullanabileceğiniz gibi online olarak da sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödemeleriniz için Kredi Kartı, Havale, EFT, ve Kapıda Ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz Ankara/Çankaya’da bulunan mağazamızdan ürünleri görerek de alabilirsiniz.
Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

The LifeCo Hindistan Cevizi Unu 350 gr
% 2
82,39
84,07
Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı 300 gr
104,00
Coco'ss Organik Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı 1 Lt
282,00
Balen Organik Hindistan Cevizi Yağı (Soğuk Pres) 300 ml
123,00
Nivalis Hindistan Cevizi Yağı 20 ml
20,00
Güzel Gıda Organik Hindistan Cevizi Rendesi 110 gr
66,00
Wefood Organik Hindistan Cevizi Unu 320 gr
% 9
54,50
59,90
The LifeCo Hindistan Cevizi Sütü 400 ml
% 3
58,10
59,90
Shiffa Home Organik Katı Hindistan Cevizi Yağı 150 gr
96,00
WEFOOD Organik Hindistan Cevizi Yağı 320 ml
% 4
88,00
91,90
Mecitefendi Hindistan Cevizi Yağı 20 ml
27,00
Biopark Cosmetics Organik Soğuk Pres Hindistan Cevizi Yağı 100 gr
66,37
The Premium Organics Hindistan Cevizi Yağı 50ml
53,20


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.