WhatsApp ile Hemen Ulaş!

İmmunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı (Rosmarinus Officinalis)

1 oy ile 5 üzerinden 5.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 5811
Son Kullanma Tarihi:
% 15
309,00
262,65
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml kökten uca bir etki için geliyor! Böyle bir desteği daha önce görmediniz!

Vücudun belli bölümlerinde oluşan rahatsızlıklar için özel formüller ve yöntemler geliştirilmektedir. Ancak kimi ürünler tüm bedeni çepeçevre sarmayı hedeflemektedir.

Takviye edici gıda maddesi olarak bilinen ürünler bu kategoride yer almaktadır. Çeşitli ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen ürünler son yılların popüler gıdalardır.

Takviye olarak kullanılan ürünler ilaç değildir. Bu nedenle herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanımı önerilmemektedir. Özel geliştirilen ürünler vücudun desteklenmesi için üretilmektedir.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml de bu ürünlerden birisidir. Biberiye yaprağı ile geliştirilen formülü farklı yararları ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Günlük tüketim için uygun olan ürün doğal içeriği ile vücuda zarar vermemeyi amaçlamaktadır. Aksine bedeni mental ve fiziksel olarak desteklemek önceliğidir. Dolayısıyla ürünün düzenli kullanımına özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml Özellikleri

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml büyük etkiyi küçük şişeye sığdırıyor! Tüm ihtiyaçlar gerçekten bir şişeye sığar mı?

Metabolizma üzerinde yaşanan olumsuz aktivitelerin belli başlı sebepleri vardır. Farklı nedenler ile yaşanan bu sorunlar da çeşitli çözüm yöntemlerine sahiptir.

Bedenin farklı bölgelerinde kendini gösteren bu rahatsızlıklar gündelik hayatı da olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle en kısa sürede sorunların giderilmesi amaçlanmaktadır.

Takviye edici gıda olarak bilinen ürünler de bu konuda yardımcı bir roldedir. Düzenli olarak kullanılan ürünlerin amacı kısa sürede etkili sonucu desteklemektir.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml olan gramajı ile bu amaç için geliştirilen ürünlerden birisidir. Ürünün en önemli özelliği yetişkinler için geliştirilmiş olmasıdır. Dolayısıyla ürün çocukların ulaşamayacağı alanlarda saklanmalıdır.

Ürün içeriğinde biberiye kullanılmıştır. Bunun dışında herhangi bir sentetik, koruyucu, tatlandırıcı veya renklendirici maddeler yer almamaktadır. Doğal bir içeriğe sahip olması ise bedende herhangi olumsuz veya alerjen durumun oluşmamasını amaçlamaktadır.

Sıvı forma sahip olan takviye ürün 250 ml gramaja sahiptir. Ürün hakkında unutulmaması gereken en önemli özellik ilaç olmamasıdır. Dolayısıyla ürün tedavi amacı ile kullanılmamalıdır.

 

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml Faydaları

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml umduğunuzdan fazlasını sunuyor. Gücünü biberiyeden alan ürünü denemek ister misiniz?

Farklılık gösteren yaşam koşulları edinilen alışkanlıkları ve ihtiyaçları da değiştirmektedir. Dolayısıyla geliştirilen ürünler ve besinler de döneme göre üretilmektedir.

Takviye edici besinler de son yılların popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Farklı içerikleri ve formları ise geniş bir kitle tarafından kullanılmasını kolaylaştırmaktadır.

Çeşitli tüketici tarafından tercih edilen ürünler faydaları ile de cazip bir hale gelmektedir. Böylelikle besinlerin yetersiz kaldığı anda destekleyici bir rol üstlenirler.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml de önemli destekleyicilerden birisidir. Özellikle içeriğindeki biberiye özü faydalarını desteklemeyi hedeflemektedir.

Biberiye vücudun farklı bölgelerinde önemli işlevleri üstlenmektedir. Saçlardan tırnaklara değin uzanan etkisi ise beğeni toplamaktadır.

Güçsüz ve yıpranan saçların güçlenmesinde destekleyici bir rol almayı amaçlamaktadır. Tüketilen besinler ile bir araya gelen ürün güçlü ve sağlam bir saç yapısının oluşmasını amaçlamaktadır.

Bedensel sağlığın en büyük destekçisi zihinsel ve nörolojik sağlıktır. Biberiye ekstraktı da bu konuda önemli yardımcılardan birisi olmayı hedeflemektedir. Hafızayı güçlendirmeyi amaçlayan ürün nörolojik sağlığı da desteklemeyi amaçlamaktadır. Sinir hücrelerinin sağlıklı yapısının korunmasında da yardımcı olmayı amaçalamaktadır.

Bağışıklığı güçlendirmeyi hedefleyen ürün, vücut direnci için önemli bir rol almayı amaçalamaktadır. Enfeksiyonlar, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı direnç gösterilmesinde yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca kanser hücrelerinin bedende tutunmaması için etki göstermeyi hedeflemektedir.

Takviye amacı ile kullanılan ürünler sindirim sistemine olan destekleri ile de bilinmektedir. Biberiye barındıran ürün de sindirim sistemi sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml Kullanım Şekli

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml pratik kullanımı ile beğeni topluyor. Denemeye hazır mısınız?

Kullanıcı istekleri kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Kimi kullanıcı içeriğe önem verirken; kimisi ürün kullanım biçimine dikkat etmektedir.

Pratik kullanıma sahip olan ürünler sıkça tercih edilen ürünlerdir. Kullanım dozunun belli olması ve zahmet içermemesi de ürünleri daha cazip hale getirmektedir.

Takviye edici gıdalar çeşitli formlarda üretilmektedir. Dolayısıyla farklı formlara sahip olan ürünler ayrı kullanım biçimleri ile tüketilmektedir.

Sıvı forma sahip ürünler kolay içimleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünlerin kolay muhafaza edilmesi de tercih edilmesinin bir başka sebebidir.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml da kolay belirlenen dozu ile kullanıma sunulmaktadır. Günlük tüketim için uygun olan ürün yetişkinler için üretilmiştir.

Sabah ve akşam yemeklerden bir saat sonra tüketilmesi önerilmektedir. Böylelikle ürünün etkin bir performans göstermesi amaçlanmaktadır.

Ürün doğal bir içeriğe sahip olsa da önerilen dozdan fazlasının tüketimi tavsiye edilmemektedir. Bu doz da sabah ve akşam birer doz (5 ml) olarak belirtilmektedir.

Ürün kullanımı sırasında ilaç kullanımı yapılması durumunda konusunda uzman hekime danışılması önerilmektedir. Ayrıca emzirme veya hamilelik dönemlerinde olunması durumunda da uzman hekime danışılmalıdır.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml İçerik

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml sizi baştan ayağa yenilemeyi amaçlıyor! Bu değişime hazır mısınız?

Gündelik hayat zaman içerisinde vücudu yıpratıcı bir etki göstermektedir. Dolayısıyla vücutta aksaklıkların yaşanması olağandır.

Zihinsel ve bedensel sağlıkta yaşanan aksaklıklar için çeşitli çözümler sunulmaktadır. Bu yöntemler kişinin istek ve tercihlerine göre farklılık göstermektedir.

Kişilerin farklı kullanıcı profilleri çizmesi çeşitli ürünlerin geliştirilmesini de sağlamaktadır. Böylelikle her isteğe ve ihtiyaca göre ürünlerin tercih edilmesi kolay bir hal almaktadır.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml de sıvı formu ile belli bir tüketici kesimine hitap etmektedir. Özellikle sahip olduğu içeriği ve faydaları tercih edilmesini etkilemektedir.

Yetişkinler için özel olarak geliştirilen ürün içerisinde biberiye bulundurmaktadır. Dolayısıyla ürün gücünü biberiyeden almaktadır.

Doğal içeriğe sahip olan ürün içerisinde herhangi bir alerjen madde barındırmamaktadır. Sentetik boya, koruyucu, tatlandırıcı, kayganlaştırıcı gibi maddeler ürün içeriğinde yer almamaktadır.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml Fiyat

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml uygun fiyatı ile göreni şaşırtıyor! Ürün kullanıcıları ise seviniyor!

Bedensel sağlığı desteklemek amacı ile kullanılan ürünler çeşitli özellikleri ile tercih edilmektedir. Ürünlerin sahip olduğu gramajlar, formlar tercih sürecini doğrudan etkilemektedir.

Kişisel ihtiyaçlar da seçimleri direkt etkileyebilmektedir. Ancak ürünün sahip olduğu fiyat etiketinin payı da unutulmamalıdır.

Botanik Ecza farklı bütçelere sahip olan geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Dolayısıyla çeşitli fiyatlarda ürünlerini mağaza ve web sitesinde sergilemektedir.

Balgat / Çankaya ve Tunalı / Çankaya şubeleri sayesinde müşteriler ile doğrudan etkileşim sağlanmaktadır. Müşteriler tarafından ziyaret edilen mağazalarda yetkili personeller yerlerini almaktadır.

Hızlı bir inceleme ve alışveriş deneyimi için ise internet sitesi aktiftir. Güncel ürün stokları ve uygun fiyatları ile hizmet veren firma, farklı bütçelere uyum sağlamaktadır.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml olan gramajı ile firma raflarında yer almaktadır. Ürün ile ilgili detaylı bilgi için mağazalar ve internet sitesi seçenekleri tercih edilmektedir.

Botanik Ecza tarafından müşterilerine hizmet veren çağrı merkezi de bilgi edinmek için iyi bir seçenektir. “444 4 996” numaralı merkez, konusunda uzman personeli ile hizmet vermeye hazırdır.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 Ml Kullananlar

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Hala onlardan biri olmadınız mı?

Takviye edici ürün olarak tercih edilen besin maddeler faydaları ile tercih edilmektedir. Biberiye özünü içerisinde barındıran ürün de yararları ve içeriği ile öne çıkmayı başarmaktadır.

Botanik Ecza raflarında yer alan ürün vücudu baştan ayağa desteklemeyi amaçlamaktadır. Saçlar, tırnaklar gibi sindirim sisteminin sağlığını desteklemek de ürünün amaçları arasındadır.

Tercih edilecek olan ürünün daha yakından tanınması için çeşitli yöntemler vardır. Firma raflarında sergilenen ürünler de çeşitli seçenekler ile incelenmektedir.

İki şubesi iğle müşterilerine hizmet veren firma, internet sitesini de günlük olarak yenilemektedir. Böylelikle en yeni ürünler ve ürün bilgilerine erişim sağlanmaktadır.

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı 250 ml mağaza ve web sitesi dışında sosyal medya hesaplarında da yer almaktadır. “botanikecza” ve “botanikcity” Instagram hesapları sayesinde ürün incelenmektedir.

Ürün bilgisi kadar ürünün etkileri de önemlidir. Dolayısıyla sitede yer alan “yorumlar” paneli aktif olarak kullanılabilmektedir. Böylelikle ürün hakkında edinilen deneyimlere erişim de sağlanmaktadır.

Botanik Ecza, müşterilerinin öneri, fikir ve düşüncelerine önem verir. Bu amaç için ise [email protected] e-posta adresini faal olarak kullanmaktadır.

 

Immunat markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=%C4%B1mmunat+

 

 

 

 

 

 

 

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı ürünü firmamızda en ucuz fiyat avantajıyla satılırken, mağazamızdan veya websitemizden online olarak satın alabilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz %100 orijinal olarak tarafınıza faturalı bir şekilde özenle paketlenerek kargolanmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz ithalatçı ve üretici firmaların garantisi altındadır. On binlerce ürün yelpazesi arasından size uygun ürünü seçerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı hakkında burada bulunan bilgiler sizin için yetersiz Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktıkalıyorsa çağrı merkezimizi arayarak ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Donanımlı ve size kolaylık sağlayacak ekibimize 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Firmamız Botanik Ecza olarak “Satış Sonrası Müşterilerimizin Her Zaman Yanındayız.” ilkesini benimseyerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız.

Firmamız, bünyesinde olan ürünlerin topluma güvenli, etkili ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını temin etme hususunda hassasiyetini en üst seviyede taşımaktadır. Ürünleri tanıtırken haksız rekabet ve tüketiciyi yanıltıcı tanıtımlara yer vermemektedir. Bilimsel çalışmaların sonuçlarıyla ürünün etkinliği hakkında ki iddiaların uyumuna sadakatle bağlıdır. “Immunat” markasına ait ürünü hemen satın alabilirsiniz. Birikim ve Tecrübesi ile 10 yılı aşın bir süredir sizlere hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere sanal ortamda e-ticaret platformunda güvenli alışverişin en huzurlu ortamını uzman kadrosuyla sağlamaktadır.

 


Immunat biberiye yaprağı ekstraktı İçindekiler


İMMUNAT® Biberiye Yaprağı ekstraktı, biberiye yapraklarından üretilmektedir. İçeriğinde başka bir yardımcı veya dolgu maddesi bulunmaz. Alkol ile ekstraksiyon işleminden elde edilmektedir. Distilasyon işlemi ile alkol ortamdan uzaklaştırılmaktadır.
 


Immunat biberiye yaprağı ekstraktı Kullanımı

 

Günlük olarak sabah 1 ölçek, akşam 1 ölçek kullanılması tavsiye edilmektedir. (5ml. ölçekli kaşık kutu içerisinde yer almaktadır). Yemeklerden 1 saat sonra bir bardak su ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Immunat Biberiye Yaprağı Ekstraktı Fiyatı

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı fiyat ile ilgili çok merak edilirken bu ürün cep yakmayan haliyle satış merkezimizdedir. Firmamız tedarikçi firmalarla yaptığı sıkı pazarlıklarla ürünleri sizlere en ucuz olarak sunmaktadır. En çok aranan ve talep gören ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ürün fiyat ve kalite konusuna çok önem veren firmamızdan ürünü sepetinize ekleyerek online alışverişe başlayabilirsiniz.

 

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı kullananlar 

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı kullananlar konusunda kullanıcılar deneyimlerini bizimle paylaşmaya devam ediyor. “Yorumlar” bölümünde bulunan kullanıcı deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Sizlerde ürün hakkında deneyimlerinizi buradan bize yazabilir, diğer kullananlara yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca firmamız Botanik Eczayı sosyal medya hesaplarından takip ederek, yeni ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.
 

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı faydaları

 

Immunat biberiye yaprağı ekstraktı faydaları hakkında sizlere çağrı merkezi yetkililerimiz yardımcı olacaklardır. Ürünler hakkındaki detaylı bilgiler içerisinde tanıtım ve sağlık beyanları, ilgili yasal mevzuatlara bağlı kalarak tüketiciyi yanıltıcı veya aldatıcı içeriklere yer verilmemektedir. Satış sonrası ve satış öncesi daima müşterilerinin yanında olan firmamıza 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımıza ürünler hakkında tüm detayları sorabilir anında bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Eğriçayır Organik Şahbaz Çaylı Krem Bal 450 GR
119,90
Biotama Vişne Çekirdeği Yağı 20 ml
% 34
24,27
36,66
Biotama Nioli Yağı 20 ml
% 31
26,83
38,88
Biotama Çörek Otu Yağı 20 ml
% 51
18,26
37,26
Kisthene Sarımsak Çeşnili Natürel Sızma Zeytinyağı
% 50
49,00
98,00
Kisthene Kekik Çeşnili Natürel Sızma Zeytinyağı 250 ml
% 40
62,99
105,00
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Botanik City Colombia Çekirdek Kahve 250 gr
% 21
138,16
174,88
Botanik City Colombia Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 21
138,16
174,88
Botanik City Espresso Blende Çekirdek Kahve 250 gr
% 15
138,02
162,38
Botanik City Santos Çekirdek Kahve 250 gr
% 20
99,90
124,88
Botanik City Santos Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 20
99,90
124,88
Botanik City Türk Kahvesi Çekirdek Kahve 250 gr
% 13
163,02
187,38
Botanik City Türk Kahvesi Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 53
87,38
187,38


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.