WhatsApp ile Hemen Ulaş!

İmmunat XP Tonis SLS 250 ml

42 oy ile 5 üzerinden 3.2 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 5793
Son Kullanma Tarihi:
% 15
355,00
301,75
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyor! Unutmayın ki bedeniniz yalnız değil!

Modern yaşam koşulları ihtiyaçları ve istekleri etkileyebilmektedir. Bu faktörlerin değişmesi üretilen ürünleri de doğrudan geliştirmektedir.

Değişen tüketici istek ve ihtiyaçları ürünlerin sahip olduğu nitelikleri de farklılaştırmaktadır. Özellikle ürünlerin fiyatı ve formu en sık yenilenen niteliklerdir.

Takviye edici ürün seçenekleri de her geçen gün yeni bir forma ve içeriğe sahip olarak üretilmektedir. Böylelikle günümüz ihtiyaçlarının giderilmesi amaçlanmaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de geliştirilen ürünlerden birisi olarak ilgi görmektedir. Sıvı forma sahip olan ürün içeriği ile de beğenilmektedir. Doğanın şifasını şişelere sığdıran marka, çevreye ve insana saygılıdır.

Bedeni içten desteklemeyi misyon edinen marka günlük kullanım için uygundur. Yetişkinler için özel olarak geliştirilen takviye besin, çocuklar için uygun değildir. 

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml Özellikleri

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml kendine özgü formülü ile raflardaki yerini alıyor. Siz de bu desteğe çok alışacaksınız!

Gündelik yaşam içerisinde yorgunluk ve halsizlik sorunları sıklıkla yaşanmaktadır. Bunun için çeşitli ürünler kullanılmaktadır. Değişen formlar ise kullanıcı isteklerine göre şekillenmektedir.

Takviye edici besinler çeşitli özelliklere sahiptir. Böylelikle değişen kullanıcı isteklerine ve ihtiyaçlarına uyum sağlanması amaçlanmaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de sıvı formu ile raflardaki yerini almaktadır. 250 ml olan gramajı ise içinde farklı bitkilerin özlerini barındırmaktadır.

Yetişkinler için geliştirilen ürün, günlük kullanım için uygundur. Ürün bir ilaç değildir. Takviye edici bir besindir.

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml Faydaları

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml farklı bitki özlerini bir araya getiriyor. Sunduğu yararları ise bedeni desteklemeyi amaçlıyor!

Değişen hayat koşulları edinilen alışkanlıkları da doğrudan etkilemektedir. Bu alışkanlıklardan birisi de beslenmedir.

Beslenme düzeni çeşitli nedenler ile aksayabilmektedir. Dolayısıyla da besinlerden edinilen mineral ve vitamin miktarlarında farklılıklar oluşabilmektedir. Değişen miktarlar ise metabolizmada aksaklıklara neden olabilmektedir.

Takviye edici besin olarak bilinen ürünler de bu açığı kapatmayı hedeflemektedir. Çeşitli formlarda üretilen takviyeler, bedene sağladıkları destek ile de göz önüne çıkmaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml doğal içeriği ile beğeni toplamaktadır. Farklı bitkilerin özlerini bünyesinde barındırmaktadır. Böylelikle bitkilerden gelen şifayı doğrudan tüketiciye sunmak amaçlanmaktadır.

Yetişkinler için özel olarak geliştirilen takviye edici, bağırsak sorunlarının çözümünde yardımcı bir rolü üstlenmeyi amaçlamaktadır. Kabızlık gibi zorlayıcı sorunların ortadan kalkmasında önemli bir işleve sahip olmayı hedeflemektedir.

Solunum yollarında ortaya çıkan çeşitli rahatsızlıklar farklı yöntem ve uygulamalar ile nihayete erdirilmektedir. Bu ürün de sürecin çok daha rahat geçmesini amaçlamaktadır.

Kemik ve eklem ağrıları vücuttaki aksaklıkların bir sonucu olarak kendisini gösterebilmektedir. Gücünü bitkilerden alan ürün eklem sağlığını da önemsemektedir.

Immunat XP Tonis SLS cilt sağlığına da yardımcı olmayı hedeflemektedir. Cildi canlandırıcı etkiye sahip bitki özleri ile destekleyici olm amaçlamaktadır. Ayrıca ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde de yardımcı bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir.

Günlük kullanıma uygun olan ürün vücut direncini desteklemeyi amaçlamaktadır. Böylelikle bedenin desteklenmesi ve bağışıklığının güçlendirilmesini de hedeflemektedir.

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml Kullanım Şekli

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml pratik kullanımı ile sahiplerine ulaşıyor. Gündelik kullanıma uygun olması ise büyük beğeni topluyor!

Vücudu desteklemek amacı ile geliştirilen ürünler farklı nitelikleri ile öne çıkmaktadır. Ürünlerin sahip olduğu formlar, içerikleri bu niteliklerden bazılarıdır.

Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen takviye ürünler nitelikleri sayesinde geniş bir kitleye ulaşmaktadır. İlgi çeken özelliklerden birisi de ürünün kullanım şeklidir. Pratik kullanıma sahip olan ürünler geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de bu ürünlerden birisi olarak tercih edilmektedir. Günlük kullanıma uygun olan ürün yetişkinler için üretilmektedir.

Bitkisel formüle sahip olan ürün vücuda dost olmayı amaçlamaktadır. Ancak yine de ürünün tavsiye edilen dozajının aşılmaması önerilmektedir.

Sabah ve akşam birer ölçek tüketimi tavsiye edilmektedir. Bu tüketim yemeklerden 1 saat sonra olmalıdır.

Ürünün bir ilaç olmadığı ise unutulmamalıdır. Dolayısıyla ürün, herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. Ayrıca ürün tüketimi sırasında düzenli ilaç kullanımı olması durumunda konusunda uzman hekime danışılması gerekmektedir. Aynı şekilde hamilelik ve emzirme dönemlerinde de uzman hekime danışılması önerilmektedir.

  

 

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml İçerik

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml kendine özgü formülü ile kullanıma sunuluyor. Farklı kullanıcılara hitap eden ürün içeriği ile öne çıkıyor.

Bedeni desteklemesi amacı ile satışa sunulan ürünler günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünlerin sahip olduğu nitelikleri ise seçim aşamasında etkileyicidir.

Gündelik yaşamın idame edilmesinde de tüketilen ürünler destekleyici bir nitelik taşımaktadır. Ancak ürün içerikleri kişisel tercihlerin şekillenmesinde belirleyicidir.

Takviye edici besinler de farklı içerikleri ile çeşitli kullanıcılara ulaşmayı başarmıştır. Özellikle doğal içeriğe sahip olan takviyeler büyük beğeni toplamaktadır. Bitki özlerinin bir araya gelmesi ile üretilen ürünler de liste başında yer almaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml çeşitli bitkilerin özlerini bir araya getiren ürünlerden birisidir. Sahip olduğu doğal formülü sayesinde de tüketicilerin ilgisini görmektedir.

Aynı sefa, meyan kökü ve sarı kantaronu içeren takviye besin, sıvı formu ile satışa sunulmaktadır. Bu üç bitki özünü bir araya getiren ürün doğal formülü ile cazip bir seçenektir.

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml Fiyat

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml değişen bütçelere sağladığı uyum ile öne çıkıyor. Bu ürünü denemeye ne dersiniz?

Bedeni desteklemeyi amaç edinen ürünler farklı fiyatlara sahiptir. Böylelikle değişen bütçelere uyum sağlamak çok daha kolaydır.

Botanik Ecza, çeşitli ürünleri bir araya getirmeyi başaran bir mağazadır. Kozmetik ürünleri kadar beğeni gören takviye edici ürünler raflarda yerini almaktadır.

Değişen tüketici istekleri ürünlerin çeşitliliğine ortam hazırlamaktadır. Geliştirilen ürünlerin sahip olduğu nitelikler de birbirinden ayrılmaktadır.

Özel olarak geliştirilen her ürün içeriği, kullanım biçimi ve hitap ettiği kesim farklıdır. Dolayısıyla da ürünlerin sahip oldukları fiyat etiketleri de değişim göstermektedir.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de farklı satıcılar tarafından müşterilere sunulmaktadır. Ürün de dolaylı olarak çeşitli fiyat etiketleri ile satılmaktadır.

Botanik Ecza da ürünü satışa sunan mağazalardan birisidir. Üretici firmanın tavsiye ettiği satış fiyatı politikasını kabul etmektedir.

Tunalı / Çankaya ve Balgat / Çankaya mağazalarında sergilenen ürünler güncel fiyatlara sahiptir. Mağaza ziyaretleri sayesinde ürünler hakkında detaylı bilgilere ve mevcut fiyatına erişim sağlanmaktadır.

Mağazalar dışında web sitesi üzerinden de ürünler satışa sunulmaktadır. Online alışveriş imkanı sunan firma, mağazalardaki fiyat etiketini birebir uygulamaktadır.

İnternet üzerinden veya mağazalardan alınan ürünler özenle paketlenmektedir. Satın alınan her ürün için ise ayrı bir fatura hazırlanmaktadır.

 

Immunat XP Tonis SLS 250 Ml Kullananlar

 

Immunat XP Tonis SLS 250 ml kullanıcılarına bu kez Botanik Ecza raflarından sesleniyor! Yoksa siz hala denemediniz mi?

Kişisel gelişim ve bakım için kullanılan ürünler bireysel ihtiyaçlara göre tercih edilmektedir. Ancak bu ürünlerin sağlığı destekleyici niteliği de detayla incelenmektedir.

Değişen kullanıcı kitlesi çeşitli ürünlerin raflarda sergilenmesini sağlamaktadır. Böylelikle geniş bir tüketici kesimine erişim sağlanmaktadır.

Botanik Ecza da geniş ürün kategorisi ile farklı kesimlere hitap etmeyi başarmaktadır. Dolayısıyla da geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de mağaza raflarındakini yerini almaktadır. Bitki özlerini bir araya getiren marka yetişkinler için geliştirilmiştir.

“botanikcity” ve “botanikecza” Instagram hesapları aracılığı ile de ürünler tanıtılmaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgiler yetkili personel aracılığı ile öğrenilmektedir.

Sosyal medya hesapları üzerinden de sergilenen ürünler farklı deneyimlere ev sahipliği yapmaktadır. “yorumlar” panelinde ise bu tecrübeler yer almaktadır. Ayrıca ürünler hakkında merak edilenler de bu kısımda paylaşılmaktadır.

Botanik Ecza alışveriş esnasında olduğu gibi sonrasında da müşterilerinin yanındadır. Ürünler hakkında merak edilenleri yanıtlamak için ise çağrı merkezini aktif olarak kullanmaktadır. “444 4 996” numaralı hat ile firma müşterileri yetkili personel ile doğrudan iletişim kurabilmektedir.

İnternet alışverişi ile satın alınan her ürün özenle hazırlanmaktadır. Faturası ile bir araya getirilen ürün en kısa zamanda kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Immunat XP Tonis SLS 250 ml de internet üzerinden ve mağazalardan satışı olan bir ürünüdür. Bu ürün hakkında merak edilenler, şikayet, öneri ve yorumlar [email protected] posta adresine gönderilmektedir.

 

Immunat markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=%C4%B1mmunat+

 

 

 

 

 

Immunat XP Tonis SLS

 

Immunat xp tonis sls ürünü en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisiyle temin edebilmenin yanı sıra firmamız tarafından sizlere hesaplı ve güvenli e-ticaret imkanı sağlanmaktadır. On binlerce ürün yelpazesi arasından satın almaya karar verdiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek güvenli alışverişe başlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin hepsi ithalatçı ve üretici firmaların garanti altında olup adınıza faturalı olarak adresinize gönderilmektedir.
 

Immunat xp tonis sls hakkında bilgili ve donanımlı çağrı merkezi kadromuzdan da 444 4 996 numarasından bize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız “Satış Sonrası Immunat XP Tonis SLSMüşterilerimizin Her Zaman Yanındayız.” ilkesini sadakatle benimsemiş olup, müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli şartları yerine getirmekten gurur duymaktadır.

Firmamız, bünyesinde olan ürünlerin topluma güvenli, etkili ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını temin etme hususunda hassasiyetini en üst seviyede taşımaktadır. Ürünleri tanıtırken haksız rekabet ve tüketiciyi yanıltıcı tanıtımlara yer vermemektedir. Bilimsel çalışmaların sonuçlarıyla ürünün etkinliği hakkında ki iddiaların uyumuna sadakatle bağlıdır. “Immunat” markasına ait ürünü hemen satın alabilirsiniz.Birikim ve Tecrübesi ile 10 yılı aşın bir süredir sizlere hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere sanal ortamda e-ticaret platformunda güvenli alışverişin en huzurlu ortamını uzman kadrosuyla sağlamaktadır.


Immunat XP Tonis SLS İçindekiler


Aynı sefa, meyan kökü, sarı kantaron.
 


Immunat XP Tonis SLS Kullanımı  


İmmu-nat Xp Tonis SLS Sabah ve akşam ikişer ölçek alınız.

 
İmmu-nat Xp Tonis SLS kahvaltı,öğle ve akşam yemeğinden bir saat sonra alınması önerilir.

 

Immunat XP Tonis SLS Fiyatı

 

Immunat xp tonis sls fiyat olarak tedarikçi firmalarla yaptığımız sıkı pazarlıkları neticesinde hesaplı alışverişin imkanlarını sizlere sunuyoruz. Botanikecza olarak %100 orijinal ürünlerin satışını yapmaya önem verdiğimiz gibi ürünlerin kalitesine de önem vermekteyiz. Sizlere bu ürünleri adınıza faturalı ve en ucuz fiyat ile gönderiyoruz.

 

Immunat xp tonis sls kullananlar

 

Immunat xp tonis sls kullananlar ile ilgili tarafsız kullanıcı yorumlarını, paylaşımlarını ve geri dönüş bildirimlerinizi titizlikle kayıt altına alıyoruz. Kullandığınız ürünler hakkında deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir, diğer kullanıcıların deneyimlerini websitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Immunat xp tonis sls faydaları

 

Immunat xp tonis sls faydaları hakkında tanıtım ve sağlık beyanı ile ilgili yasal mevzuatlara bağlı kalarak tüketiciyi yanıltıcı ve aldatıcı beyanlar ürün sayfamızda kesinlikle bulunmamaktadır. Satış sonrası ve satış esnasında her türlü sorularınız için çağrı merkezi hattımıza 444 4 996 numarasından ulaşabilirsiniz.Botanik Ecza Firması olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Eğriçayır Organik Şahbaz Çaylı Krem Bal 450 GR
119,90
Biotama Vişne Çekirdeği Yağı 20 ml
% 34
24,27
36,66
Biotama Nioli Yağı 20 ml
% 31
26,83
38,88
Biotama Çörek Otu Yağı 20 ml
% 51
18,26
37,26
Kisthene Sarımsak Çeşnili Natürel Sızma Zeytinyağı
% 50
49,00
98,00
Kisthene Kekik Çeşnili Natürel Sızma Zeytinyağı 250 ml
% 40
62,99
105,00
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Botanik City Colombia Çekirdek Kahve 250 gr
% 21
138,16
174,88
Botanik City Colombia Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 21
138,16
174,88
Botanik City Espresso Blende Çekirdek Kahve 250 gr
% 15
138,02
162,38
Botanik City Santos Çekirdek Kahve 250 gr
% 20
99,90
124,88
Botanik City Santos Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 20
99,90
124,88
Botanik City Türk Kahvesi Çekirdek Kahve 250 gr
% 13
163,02
187,38
Botanik City Türk Kahvesi Öğütülmüş Kahve 250 gr
% 53
87,38
187,38


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.