WhatsApp ile Hemen Ulaş!

MuscleFix Glutamine 300gr

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

Yorum Yapın | (0) Yorum
Ürün Kodu : 43745
% 51
309,00
151,41
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
299 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Musclefix Glutamine 300 GR

 

Musclefix Glutamine 300 gr size destek olmaya geliyor! Hareketli bir hayata sahipseniz ihtiyaç duydunuz ürünü buldunuz bile!

Değişen yaşam koşulları ve getirileri adaptasyonu zorlaştırabilmektedir. Dolayısıyla takviye edici besinlere duyulan ihtiyaç kimi dönem artış göstermektedir.

Yorucu bir spor kampı, stres dolu bir sınav dönemi, hastalık gibi durumlarda vücut ürettiği glutaminin önemli bir kısmını harcamaktadır. Peki siz boşalan glutamin depolarını nasıl takviye ediyorsunuz?

 

Musclefix Glutamine 300 GR Özellikleri

 

Musclefix Glutamine 300 gr farklı özellikleri ile satışa sunuluyor. Farklı işlevleri üstlenen takviye gıda sağlıklı bir bedeni desteklemeyi hedefliyor!

Gündelik yaşam içinde duyulan ihtiyaçlar bireysel farklılıklara sahiptir. Değişen gereksinimlere ortak cevaplardan birisi olan glutamin ise sahip olduğu özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Musclefix Glutamine 300 gr da kullanıcılarına sağlıklı bir yaşam sunmayı amaçlamaktadır. Bu ürün;

 • Toz formuna sahiptir.

 • Takviye edici olarak tüketilmektedir.

 • Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tüketilmeye uygundur.

 • Gündelik hayatı veya yapılan egzersizleri desteklemeye yardımcıdır.

 • Farklı ürünler ile bir arada kullanılabilmektedir.

 • Metabolizma üzerinde önemli bir etkiye sahip olmayı hedeflemektedir.

 

Musclefix Glutamine 300 GR Faydaları

 

Musclefix glutamine 300 gr formuyla raflardaki yerini alıyor! Değişen kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan ürün en sık ihtiyaç duyulan amino asitlerden birisi!

Glutamin insan metabolizması tarafından da üretimi yapılan bir amino asittir. Ancak günlük hayat içindeki aktiviteler bu bileşene duyulan ihtiyacı artırabilmektedir.

 • Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin sağlanmasında yardımcıdır.

 • Bağırsak ve bağırsak hücrelerinin sağlığı için desteklemeyi hedefleyici bir rol üstlenmektedir.

 • Hücre bölünmesi ve doku onarımında yardımcıdır.

 • Vücuttaki amonyağın süzülmesinde ve temizlenmesinde yardımcı olmayı hedeflemektedir.

 • Büyüme hormonunu destekleyici niteliktedir.

 • Bağışıklığın güçlendirilmesinde ve vücuttaki enfeksiyonların azaltılmasında yardımcıdır.

 • Spor faaliyetlerinde ve yapılan egzersizlerde destekleyici bir rol oynamaktadır.

 • Aşırı stres, yorgunluk, hamilelik gibi durumlarda hızla tüketilen glutaminin takviye edilmesinde yardımcıdır.

 

Musclefix Glutamine 300 GR Kullanım Şekli

 

Musclefix Glutamine 300 gr gün içinde ihtiyaç duyulan enerjiyi vermeyi amaçlıyor! Peki bu ürün nasıl bir kullanıma sahip?

Değişen ihtiyaçlar ve yaşam koşulları tüketim alışkanlıklarını da etkilemektedir. Dolayısıyla tüketimi yapılan besinler kadar takviye ediciler de önemli bir paya sahiptir.

Musclefix Glutamine 300 gr da farklı kullanım koşullarına eşik etmektedir. Kullanım şekli ise kişiye ve amaca yönelik olarak değişmektedir.

Glutamin gün içerisinde 3 farklı zaman diliminde tüketilmektedir. Bu tüketimlerde ise yaklaşık 5 ila 10 gram kadar tüketim yapılmaktadır.

Glutamin, yemeklerin eşliğinde tüketime uygundur. Aynı zamanda yemek harici tüketimi de yapılabilmektedir.

Yiyecek ve içecekler ile tüketilen Musclefix Glutamine 300 gr sıcaklıktan olumsuz etkilenebilmektedir. Dolayısıyla yapılacak olan tüketimin sıcak besin maddeleri ile kullanımı önerilmemektedir.

Glutamin, asidik seviyesi yüksek olan meyveler ile tüketildiğinde içeriğini yitirmektedir. Bu nedenle de portakal, greyfurt gibi meyveler yerine elma gibi besinler ile tüketimi önerilmektedir.

Ürün kullanımı öncesinde uzman hekime danışılması gerekmektedir. Gerekli kontrollerden sonra ürün kullanıma başlanmaktadır.

 

Musclefix Glutamine 300 GR İçerik

 

Musclefix Glutamine 300 GR Fiyat

 

Musclefix glutamine 300 gr modern yaşamın gereksinimlerinden birisidir. Bu takviye edici besin farklı kitleler tarafından çeşitli amaçlar ile tercih edilmektedir.

Takviye edici besinler farklı bütçelere sahip olan kullanıcılar tarafından talep edilmektedir. Ancak değişen ürün fiyatı aynı ürünün farklı gelir grupları tarafından kullanımını engellemektedir.

Botanik Ecza satışa sunduğu ürünlerini markanın uygun gördüğü fiyat etiketi ile satışa sunmaktadır. Bu şekilde farklı kullanıcıları bir arada bulundurmayı da hedeflemektedir.

Musclefix Glutamine 300 gr olan formu ve uygun fiyat etiketi ile web sitesinde ve mağazalarda sergilenmektedir. Online alışveriş seçeneği ile sizi yormayan firma iki ayrı şubesi ile de hizmet vermektedir.

Botanik Ecza, Tunalı / Çankaya ve Balgat / Çankaya konumlarında bulunan mağazalarında müşterilerini karşılamaktadır. Bütçe dostu olan geniş ürün yelpazesini de bu alanlarda en uygun biçimde satışa sunmaktadır.

Satış esnasında ve satış sonrasında müşterilerinin yanında olmayı iş ahlakının bir parçası haline getiren Botanik Ecza 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Konusunda yetkin olan personel desteği ise en büyük destekçilerinden birisidir.

Musclefix Glutamine 300 gr gibi farklı ürünleri de bünyesinde barındıran firma geniş bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır. Dolayısıyla satışa sunduğu ürünlerin fiyatlarını da değişen bütçelere uyum sağlayacak biçimde güncellemektedir.

Botanik Ecza sosyal medya üzerinden de ürünlerini tanıtmaktadır. “Botanikcity” ve “botanikecza” Instagram hesaplarından aktif ürün paylaşımları yapılmaktadır. Böylelikle yeni ürünlerden müşterilerin haberdar olması hedeflenmektedir.

Aileye yeni katılan ürünler kadar mevcut ürünler de yoğun ilgi görmektedir. Özellikle ürünlerin sahip olduğu fiyatlar merak konusudur.

Web sitesi üzerinden mevcut ürünler ve güncel fiyatlara ulaşmak mümkündür. Ayrıca “444 4 996” numaralı hat üzerinden çağrı merkezine erişim sağlanmaktadır. Böylelikle merak edilen ürün ve fiyatı hakkında bilgi alınmaktadır.

 

Musclefix Glutamine 300 GR Kullananlar

 

Musclefix Glutamine 300 gr günümüzdeki yaşam koşullarına adapte olmanızdaki en büyük destekçiniz! Kaybettiğiniz enerjinizi yerine getirmede yardımcı olan bu ürünü daha önce kullandınız mı?

Modern yaşam koşulları tüketim alışkanlıklarını da doğrudan değiştirmektedir. Özellikle tüketilen besinlerden kazanılmayan değerler bu rutinlerin önemli bir parçasını oluşturmaktadır.

Takviye edici besin olarak da günümüzde sık rastlanan besin maddeleri bu aşamada önemli bir role sahiptir. Bedenin zihinsel ve bedensel fonksiyonlarında aksaklıkların yaşanmaması için bu takviyeler önemlidir.

Çocuk, genç, yaşlı fark etmeksizin farklı yaş grupları bu besin maddelerine ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla tüketimi yapılacak ürünün seçim aşaması titizlikle yapılmaktadır.

Botanik Ecza da bünyesinde barındırdığı farklı besin takviyelerini müşterilerine sunmaktadır. Değişen ihtiyaçlara yönelik olarak sunulan ürünler farklı kitlelere hitap etmektedir.

Muslefix Gutamine 300 gr olan gramajı ile raflardaki yerini almaktadır. Daha zinde bir hayat için tercih edilen glutamin bedensel sağlığı desteklemesi ile de tercih edilmektedir.

Ürün hakkında yapılan kullanıcı yorumları ise tercihler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Eski kullanıcı deneyimlerinden oluşan yorumlar farklı deneyimlere ev sahipliği yapmaktadır.

Botanik Ecza mağazaları veya web sitesi üzerinden edinilen alışveriş deneyimleri de bu alanda yer almaktadır. Müşteriler tarafından kullanılan panel oldukça dikkat çekicidir.

Yorumlar paneli ile potansiyel müşterilerin ürün ve kullanımı hakkında bilgi edinmesi sağlanmaktadır. Böylelikle satın alma işlemi öncesinde gereken veri toplanmaktadır.

Yorumlar kısmının yetersiz kalması durumunda ise “444 4 996” numaralı çağrı merkezi yardımcı olmaktadır. Ayrıca [email protected] adresine atılan e-postalar da en kısa zamanda yanıtlanmaktadır.


 

Musclefix markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=musclefix+

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
Yorum bulunmamaktadır
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Cuma 30 Tablet
% 9
309,31
339,90
Sorvagen Smart Sitikolin DHA Omega 3 ve B12 30 Kapsül
% 8
293,48
319,00
Nutraviex Sambucus Complex 10 Efervesan
% 57
42,96
99,90
NutraViex Plus Sambucus Efervesan 15 Tablet
% 62
60,76
159,90
NutraViex Plus Sambucus 10 Tablet
% 62
60,76
159,90
NutraViex Plus Sambucus 10 Pastil
% 62
60,76
159,90
NutraViex C Vitamini 1000 mg Extra 30 Tablet
% 57
42,96
99,90
BigJoy Sports ZMA 120 Kapsül
% 10
152,10
169,00
Haver Vitamin D3 1000 120 Tablet
% 48
51,95
99,90
Haver Sitikolin Cognizin 250 Mg 30 Kapsül
% 31
206,93
299,90
Haver Omega 3 1600 Balık Yağı 30 Kapsül
% 48
109,15
209,90
Haver Nigella Sativa Çörek Otu Yağı 1000 mg 60 Kapsül
% 48
72,75
139,90
Haver CoQ-10 Koenzim Q10 100 mg 30 Kapsül
% 48
98,75
189,90
Insıde Out Pure Beauty Takviye Edici Gıda 30 Kapsül
% 32
370,60
545,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.