SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
ORGANICUM

Organicum

Organicum 25 yıldan fazla süredir doğal terapiler alanında yürüttüğü çalışmalarla bakım ürünlerinde ilklere imza atan Işık Terapi - Organicum, saç ürünlerini Organicum markası ile Türkiye’de (taze hasat bitki özsuları ve esansiyel yağları) bakım serisini çevreye duyarlı ve bakımına özen gösteren tüketiciler ile buluşturdu.Işık Terapi, Organicare Baby markası ile uzun süren ARGE çalışmaları sonrasında üretilen organicum bebek ürünlerine imza attı.

Organicum Güneş Koruyucu

 

2010 yılında eczane raflarında yerini alan Organicum Sun güneş koruyucu gamı, anti- alerjen içerikleri ve yeni nesil formülleriyle hassas ciltli çocuk ve yetişkinlerin kullanabileceği ürünler olarak formüle edildi.
Organicum paraben, Boyar madde, Sentetik ekstrakt, SLS, SLES, EDTA, Lanolin, Parafin (Mineral Oil, Petrolatum), Hayvansal Yağlar ve Silikon hiçbir ürünümüzde yer almaz. Organicum ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. (cruelty free product).
 

Organicum Şampuan

Gelecek nesiller için sorunsuz yağlar ve özler ile formüle edilen, yasaklı, toksik maddeler içermeyen ürünler olacaktır.

Organicum, saç sorunları, organicum şampuan ve diğer kişisel bakım ihtiyaçlarınız için alanında uzman personellerimizle Türkiye'nin lider kişisel bakım marketi olan BotanikEcza.Com üzerinden organicum markalı tüm ürünleri online olarak 7/24 sipariş verebilir ya da ürünler hakkında Uzman kadromuz ile görüşerek daha detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayın.Sipariş Çağrı Merkezi
444 4 996

Organicum Firming Jel
39.90TL
39.90TL
Organicum Sun Bronzlaştırıcı Yağ (Bronzing Oil) 125 ml
59.90TL
39.90TL
% 33
Organicum Güneş Sonrası Losyon 125 ml
24.90TL
24.90TL
Organicum SPF 50+ Yüz ve Vücut Koruyucu Güneş Losyonu 125 ml
38.90TL
38.90TL
Organicare Organic SPF 50+ Bebekler ve Çocuklar için Koruyucu Güneş Losyonu 125 ml
39.90TL
39.90TL