WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Organik Ürünler

Organik Ürünler

Organik ürünler sahip olduğu malzemeler ile tüketicilere ulaşıyor! Değişen ürün gamlarında sergilenen besinler sağlıklı beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeye geliyor!

Yaşam şartları uyku düzeni ve beslenme alışkanlıklarını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle sağlıklı bir beslenme düzeni destekleyici nitelik taşımaktadır.

Doğal içeriğe sahip olan bu besin maddeleri her geçen gün yeni bir kitleye ulaşmaktadır. Organik tuz başta olmak üzere çeşitli baharatlar da bu ürünler arasındadır.

Katkısız ezme türleri de lezzetleri ile beğeni toplamaktadır. Değişen markalar tarafından satışa sunulan ürünler tüketicilere hijyenik koşullar ile sunulmaktadır.

Organik pekmez seçenekleri keçiboynuzu ve üzüm gibi besinlerden üretilmektedir. Lezzetleri ve faydaları ile tercih edilmektedir.

Organik ürünler hayat standartlarını yükseltmede de iyi bir tercihtir. Ayrıca sağlık sorunları nedeniyle de bu ürünlerin tüketimine yönelim mümkündür.

Organik Ürünler ve Fiyatları

Organik ürünler içerikleri ve yapıları ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Değişen istekler doğrultusunda geliştirilen bu ürünler fiyatları ile de her bütçeye uyum sağlamayı hedeflemektedir.

Organik gıda sektöründe yer alan markalar tüketicilerin damak tatlarına ve bütçelerine uyum sağlamaktadır. Dolayısıyla da farklı markalar piyasadaki yerini almaktadır. Değişen markalar benzer ürünleri farklı fiyatlar ile satışa sunabilmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu kategori içinde farklı gıdaları barındırmaktadır. Organik elma sirkesi, kuru meyveler bu ürün gamı içinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Değişen ürün çeşitliliği de fiyatlandırma üzerinden doğrudan etkili olan faktörlerden birisidir.

Üretimi yapılan organik ürünün hitap ettiği kullanıcı da fiyatlandırma konusunda etkilidir. Organik bebek ürünleri yetişkin ürünlerinden içerikleri açısından da ayrılmaktadır. Bu nedenle de bebekler için üretimi yapılan ürünler farklı fiyatlara sahip olabilmektedir.

Doğal ürün ve organik ürün birbirine karıştırılan iki kavramdır. İçerik ve tüketiciye ulaştırılma aşamaları bu iki terimin ayrılmasında etkilidir. İki farklı kavramı ifade eden bu ürün gamları da fiyatları ile fark oluşturabilmektedir.

Benzer ürünler satışa sunulsa da içerikleri ile birbirlerinden ayrılabilmektedir. Dolayısıyla da satışa sunulan ürünler farklı fiyatlara sahip olabilmektedir.

Organik Ürün Kullanıcıları

Organik ürünler sağlıklı içerikleri ile tüketicilere destek olmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olması ise hitap ettiği kitle tarafından büyük ilgi görmektedir.

Organik ürünler pazarı içinde yer alan ürünler tüketicilerin istekleri doğrultusunda düzenlenmektedir. Müşterilerin alışveriş alışkanlıkları da bu nedenle satışa sunulan ürünler üzerinde etkileyicidir.

Organik Pazar online seçeneği ile de tüketicilere ulaşmayı başarmaktadır. Böylelikle sağlıklı besinleri sepete eklemek bir tık kadar yakına getirilmektedir. Böylelikle zamandan da tasarruf edilmesi amaçlanmaktadır.

Kişisel tercihler kadar yaşanan sağlık sorunları da beslenme düzeninde söz sahibidir. Organik tarım ürünleri sayesinde sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinilmektedir.

Organik sertifikalı bitkisel yağlar da bu kategori içinde yer alan ürünlerdir. Değişen aromaları ve içerikleri ile kullanılan yağlar bakım için de önemli bir yere sahiptir.

Doğal ürün satan firmalar da öncelikleri arasında tüketici istek ve ihtiyaçlarını bulundurmaktadır. Böylelikle müşterileri memnuniyetinin ön planda olması sağlanmaktadır.

Organik ürünler geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Gençlerden bebeklere, yetişkinlere değin uzanan geniş bir çeşitlilik bu kategoride yer almaktadır. Böylelikle yediden yetmişe hitap edilen bir müşteri kitlesine ulaşılmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için tercih edilen organik ve doğal ürünler değişen fiyatları ile de farklı kesimlere uyum sağlamaktadır. Marka çeşitliliği sayesinde de değişen fiyatlar bütçe dostu olabilmektedir. Organik gıda marketi olarak tanınan mağazalar da yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.

Organik Ürünler ve Sahip Oldukları Özellikler

Organik içeriğe sahip olan gıdalar farklı ürün gamlarında yer almaktadır. Değişen ürünler de farklı tüketici istek ve ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

Katkısız gıda olarak da bilinen bu gıda maddeleri sahip oldukları özellikleri ile fark oluşturmaktadır. Bu nitelikler ise geniş tüketici kitlelerine ulaşmalarını kolaylaştırmaktadır.

 • İçeriklerinde katkı maddesi bulunmamaktadır.
 • Farklı gıda maddeleri bu kategoriye dahildir.
 • Doğal ürünlerin üretiminde yapay gübre, hormon gibi besleyiciler ye almamaktadır.
 • Organik içeriğe sahip olan ürünler zararlı kimyasallara sahip değildir.
 • Organik ürünler hayvansal veya bitkisel bazlıdır.
 • Satışa sunulan ürünlerin özel sertifikalara sahip olması gerekmektedir.

Organik Ürünler Hakkında Yapılan Yorumlar

Organik gıda son dönemlerin öne çıkan beslenme rutinleri arasındaki yerini almaktadır. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığı için bu besinler önemli bir yere sahiptir.

Kişisel tercihler besin seçeneklerinin belirlenmesinde öncelikli bir yere sahiptir. Sahip olunan damak tadı ve zevkler kadar ürünler hakkında yapılan yorumlar da etkilidir.

Katkısız ürünler olarak bilinen organik besin maddeleri geniş bir tüketici kitlesine ulaşmaktadır. Bu nedenle edinilen deneyimler oldukça değişken olabilmektedir. Satışa sunulan gıdalar hakkında yapılan yorumlar da tüketici tercihlerinde belirleyicidir.

Organik gıda marketi içinden seçilen ürünler ile ilgili tecrübeler farklı platformlarda paylaşılabilmektedir. Bu sayede potansiyel tüketicilerin ürün hakkında bilgi edinmesi kolaylaşmaktadır.

Ürünlerin lezzetleri ve saklama koşulları gibi detaylar da yorumlarda yer alabilmektedir. Böylelikle değişen damak tatlarına uygun seçimlerin yapılması sağlanmaktadır.

Doğal ürün satan firmalar için de yorumlar en az tüketiciler kadar önemlidir. Yapılan yorumlar doğrultusunda ürünlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi sağlanmaktadır. Böylelikle mevcut ve potansiyel tüketicilere erişim pratik bir hale gelmektedir.

Ürünler hakkında yapılan yorumlarda tedarik biçimi ve kullanım şekli de öne çıkabilmektedir. Böylelikle tüketiciler için alternatif tarifler de yorumlardaki yerini almaktadır.

Organik Ürünler Nasıl Kullanılır?

Organik market içeriğinde yer alan ürünler farklı beslenme alışkanlıklarına hitap etmektedir. Bu gıdaların nasıl tüketileceği de tüketici zevklerine göre belirlenebilmektedir.

Kurutulmuş meyve seçenekleri ara öğün için iyi bir tercih olmaktadır. Ayrıca bu ürünler tatlıların da vazgeçilmezi olmaktadır. Kurutulmuş incir, kayısı, elma, üzüm gibi farklı meyveler tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Kuruyemiş sıklıkla tercih edilen atıştırmalıklardan birisidir. Meyveler ile bir arada da tüketilen yemişler geniş çeşitliliği ile tüketiciler ile buluşmaktadır. Gün arasında tüketilebildiği gibi yemekler veya tatlılar ile de leziz sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.  

Organik ürünler arasında yer alan gıdalar direkt tüketilebildiği gibi dolaylı yoldan da vücuda alınmaktadır. Katkısız sirke bu gıdalara iyi bir örnektir. Salatalarda ve çeşitli mezelerde kullanılan bu madde tadı ve şifası ile iyi bir tercihtir.

Katkısız yağ da sirke ile benzer nitelikler taşımaktadır. Yemeklerin lezzetlendirilmesinde ve sunulmasında olmazsa olmazdır. Farklı gramajları ile satışa sunulan yağlar kullanım alanlarına göre değişmektedir. Salata ve yemeklerde kullanılan ürünler de farklılık gösterebilmektedir.

Organik bakliyat çeşitleri en geniş ürün gamına sahip kategorilerden birisidir. Organik yollar ile tüketiciye ulaştırılan bu bakliyatlar leziz yemeklerin vazgeçilmezidir.

Doğal un dokusu ve performansı ile diğer unlardan farklı olabilmektedir. Kıvamı ile de diğer un çeşitlerinden ayrılan bu ürün farklı yemeklerin ana unsurudur. Çorbaların terbiyelenmesi, hamur işlerinin yapılması gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

Organik Ürünler Ne İşe Yarar?

Organik ürünler son dönemlerin popüler malzemeleri arasında yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu ürünler farklı kitlelere hitap etmektedir.

Bedene kazandırılan vitamin ve minerallerin doğal kaynaklar tarafından sağlanması beslenmenin önemli bir adımıdır. Bu nedenle doğal ve organik ürünler yeme alışkanlıklarında önemli bir yere sahiptir. Doğal yapıları sayesinde lezzetini ve değerini kaybetmeyen besin maddeleri organik ürün toptancıları aracılığı ile sunulmaktadır.

Farklı damak tatlarına hitap eden bu gıdalar değişen bütçelere de uyum sağlamaktadır. Değişen gramajları ve ürünleri satışa sunan firmalar bu konuda hassasiyet göstermektedir.

Organik sertifikalı ürünler bu kategorinin temelini oluşturmaktadır. İlgili kurumlar tarafından yapılan kontroller sonrasında ürünler sertifikalarını almaktadır.  

Organik ürünler düzenli ve dengeli beslenmenin yardımcısı olarak da görülmektedir. Kronik rahatsızlıklar ve yeme bozukları nedeniyle ortaya çıkan rahatsızlıklar da bu besinlerin tercihini artırmaktadır.

Zengin bir içeriğe sahip olan bu besin maddeleri gelişim çağında da sıklıkla kullanılmaktadır. Böylelikle gençlerin düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığına ulaşılması amaçlanmaktadır.

Organik Hindistan cevizi yağı gibi maddeler yiyeceklerin yanında kişisel bakımın da bir parçası konumundadır. Düzenli kullanılan yağ, cildin nemlendirilmesinde ve saçların canlandırılmasında tercih edilebilmektedir.

İçeriğinde katkı maddesi bulundurmayan bu ürünler yaşam standartlarını artırması ile de öne çıkmaktadır. Değişen tüketici profili beslenme alışkanlıklarının da farklılaşmasına ortam hazırlamaktadır. Bu kategoride yer alan ürünler de bu alışkanlıklara en uygun yanıtı sunmaktadır.

Botanik Ecza’da Organik Ürünler ve Markaları

Botanik Ecza farklı markaları bir araya topluyor! Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, organik ürünleri size getiriyor!

Geniş ürün seçeneğine sahip olan Botanik Ecza organik ve doğal ürünleri ile öne çıkmaktadır. Sağlıklı bir yaşamı ve yüksek hayat standartlarını benimsemesi ile kaliteli hizmet sunmasını sağlamaktadır.

Wefood markası son dönemin ilgi gören markalarından birisidir. Özellikle sunduğu hindistancevizi yağları piyasada önemli bir kitleye ulaşmaktadır.

The Lifeco Türkiye merkezli firmalardan birisidir. Sağlıklı bir yaşamı desteklemeyi amaç edinen organizasyon konusunda tektir.

Seylon sunduğu farklı ürünleri ile raflardaki yerini almaktadır. Doğal içeriğe sahip organik baharat ve organik çay seçenekleri ile lezzeti hedeflemektedir.

Beeo Up, Eğriçayır ve Arifoğlu markaları benzer ürünleri ile farklı kitlelere hitap etmektedir. Organik bal ve ürünleri tanınan markalar lezzeti kaliteli hale getirmektedir. Özellikle Arifoğlu propolis içeriğe sahip besin maddeleri ile sağlıklı bir yaşamı desteklemektedir.

Kemal Kükrer, Kühne ve Nahita sirkeleri ile tanınan üç markadır. Lezzetten ödün vermeyen bu firmalar içerikleri ile öne çıkmaktadır. Farklı besin maddeleri de sunan firmalar değişen bütçelere uyum sağlamayı başarmaktadır.

Dr. Glüten, Naturpy ve Naturelka markaları özel içerikleri ile tanınmaktadır. Glütensiz formüle sahip unları ile raflardaki yerini almaktadır. Organik ürünler arasında yoğun ilgi gören markalar geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır.

Lavande ve Homemade kişisel bakım için sundukları organik ürünleri ile beğeni toplamaktadır. Bu markaların sunduğu aramoterapi yağlar ve banyo ürünleri hoş kokuları ile cilde bakımı hedeflemektedir.

Özden ve Grünn markaları keçiboynuzu pekmezleri ile ünlüdür. Organik pekmez sunan markalar lezzetleri ve faydaları ile piyasada önemli bir yere sahiptir.

Özem doğal yaşamı sofralara taşıyan lezzeti ile tanınan bir markadır. Organik yapıya sahip olan yağlar sunan marka farklı gramajları ile satışa sunulmaktadır.

Güzel Gıda organik ve doğal gıda dendiğinde akla gelen markalardan birisidir. Farklı ürünlere sahip olan marka geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmaktadır.

OTS Organik atıştırmalıkları ve yemişleri ile öne çıkan bir markadır. Organik helva seçenekleri ile ilgi gören marka lezzeti ile de fark oluşturmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan marka ara öğünlerin ve çerezlerin aranan ürünlerini sunmaktadır.

Mecitefendi birbirinden farklı ürünlere sahip olan markalardan birisidir. Kişisel bakım için de doğal ürünlere sahip olması ile öne çıkmaktadır. Yağları ile de beğeni toplayan marka ürünlerini Botanik Ecza raflarında sergilemektedir.

Organik Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Organik ürünler nelerdir?

Bitkisel ve hayvansal bileşenlere sahip olan gıdalar bu kategori içerisinde yer almaktadır. Üretim aşamasından tüketiciye ulaşana kadar bu ürünler ekosisteme ve çevreye zarar vermemektedir.

İçeriği ile de öne çıkan bu ürünler geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kimyasal hormonlar ve bu yöntemler kullanılmadan geliştirilen sertifikalı ürünlerdir.

Organik köy ürünleri nelerdir?

Organik köy ürünleri doğal ortamlarda üretimi yapılan besin maddelerinden oluşmaktadır. Farklı ürün gamlarında yer alan bu ürünler lezzetleri ile de tercih edilmektedir.

 • Organik makarna ve erişteler
 • Bakliyat
 • Zeytinyağı
 • Un
 • Kuru sebze ve meyveler
 • Tarhana
 • Reçel, marmelat

Organik markette ne olur?

Organik marketler doğal içeriğe sahip olan besin maddelerinin satışa sunulduğu firmalardır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu marketler farklı bütçelere uyum sağlamaktadır.

 • Süt ve süt ürünleri
 • Meyve ve sebze
 • Baharat
 • Zeytin ve zeytinyağı
 • Bakliyat
 • Sirke
 • Un

Organik ürünler yöresel gıdalar ile de ortak bir paydada bir araya gelebilmektedir. Dolayısıyla organik marketlerde bu besinlere ulaşmak mümkündür.

 

 

 

 

Organik Ürünler

Organik ürünler olarak bu kategoride topladığımız birçok ürünümüz mevcut. Yıllardır sizlere birçok alanda ürün satışı yapan firmamız botanikecza bu kez "organik" kategorisiyle yepyeni ürünleri vitrinlerine eklemiştir. Firmamız daima telefon ve mail desteğiylede birçok sorunuza cevap vermiştir. Birçok kullanıcının kafasında ki sorunları cevaplayan uzmanlarımızın ışığında bu ürünleride sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Organik ürünler pazarı Ankara'da olan mağazamızdan da ürünleri elden teslim almanız mümkün. Ürün grubunun stoklarımızda olup olmadığını facebook sayfamızdan veya aşağıda bulunan çağrı merkezimizden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Firmamızda o an stokta bulunan ürüne hemen gelip sahip olabilirsiniz. Sizlere en iyi kaliteyi vermeyi amaçlayan firmamız Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunur. İletişim bölümünden açık adresi öğrenebilirsiniz. Müşterilerimizin %100 memnuniyeti ve en kısa sürede ürünlerin kendilerine ulaşması bizim için herşeyden daha ön planda tutulmaktadır. 

Organik gıdaların faydaları birçok üretici tarafından yazılmaktadır. Bu tür bilgileri bloglarmızdan veya istediğiniz markaların internet sitelerinin içeriğini inceleyebilirsiniz. Firmamızda bulunan organik gıdalar belgeli olarak sistemimize eklenmiştir. Kısa sürede birçok ürünle büyüyen kategorimizin ürünlerini aşağıda bulunan vitrin kısmından inceleyebilirsiniz. Burada eskiden gördüğünüz veya çok çok yeni ürünlere rastlayabilirsiniz. 

Organik bal olarak websitemize birçok ürün ekledik. Bunun yanında bakliyatlar, tatlandırıcılar, sirkeler, arı polenleri ve iyotlu suları görebilmeniz ve satın alabilmeniz mümkün. Websitemizde bulunan ödeme yöntemlerinden herhangi birini kullanarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi, kredi kartıyla ödeme yöntemi ve havale ile ödeme yöntemi sistemimizde geçerli ödeme yöntemleridir. Bu ödeme yöntemleri içerisinde olan kredi kartı ile ödeme metoduyla, sipariş ekranında sizlerden kredi kartı bilgileriniz istenmektedir. Bilgileriniz şifrelenerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. İstediğiniz ödeme yöntemiyle siparişinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemimizde bulunan organik ürünler hakkında veya başka sorunlarınızdan dolayı bize ulaşmaktan çekinmeyin. Aşağıda ki çağrı merkezimizi arayarak uzmanlarımızdan hemen yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün hakkında detaylı bilgiyi kendileri size aktaracaktır. Bu yardımın yanısıra akabinde siparişinizi telefonla oluşturtabilirsiniz. Sizlerden sipariş için gerekli bilgiler alındıktan sonra kargonuz anında hazırlanmaya başlayacaktır.

Sizde aklınıza takılan organik ürünler ile ilgili bilgileri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Sizlerden gelecek çağrıları bekliyoruz.

Çağrı Merkezi 
444 4 996
Fiyata Göre

Güzel Gıda Organik Defne Yaprağı 10 Gr
34,50
Güzel Gıda Organik Soğan Tozu 60 Gr
37,90
Güzel Gıda Organik Tatlı Toz Biber 50 gr
% 16
37,90
45,00
Lavande Organik Lavanta Yağı (L. Angustifolia) 20ml-İçten Damlalıklı
83,50
Dr. Gluten Pilavlık Bulgur 1000 g (Glutensiz)
19,95
Dr. Gluten Köftelik Bulgur 500 g (Glutensiz)
14,95
Dr. Gluten Mısır İrmiği 500 g (Glutensiz)
14,95
Dr. Gluten XPlus Kinoalı Karabuğdaylı Un Karışımı 1000 g (Glutensiz)
37,95
Dr. Gluten Un Karışımı 1000 g ( Glutensiz)
34,95
Dr. Gluten Çıtır Yumurtalı Sütlü Çikolata 80 g (Glutensiz)
17,95
DR.GLUTEN ORGANİK MEYVELİ HALKA TAHIL GEVREĞİ
39,95
Özden Bal Organik Petekli Çiçek Balı
249,00
Naturpy Organik Çavdar Unu 1000 gr
29,95
Naturpy Organik Yulaf Ezmesi 1000 gr
34,95
Naturpy Organik Arpa Unu 1000 gr
29,95
Naturpy Organik Arpa Ezmesi 500 gr
19,95
Naturpy Organik Aşurelik Buğday 500 gr
27,95
Naturpy Organik Nohut Unu 1000 gr
34,95
Naturpy Organik Sarı Mecimek 1000 gr
39,95
Naturpy Organik Pirinç 1000 gr
34,95
Naturpy Organik Yulaf Kepeği
19,95
Naturpy Organik İrmik
23,90
Naturpy Organik Pirinç Unu 500 gr
38,00
Naturpy Organik Nohut 1000 gr
32,95
Naturpy Organik Kuru Fasulye 1000 gr
42,95
Naturpy Organik Kırmızı Mercimek 1000 gr
34,95
Naturpy Organik Tane Karabuğday 1000 gr
% 5
56,90
59,90
Naturpy Organik Siyez Bulguru 1000 gr
32,95


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.