SEPETİM
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
KATEGORİLER
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Folixir
Suna Dumankaya

 

 
perspi-guard

 

Bütçeniz için en uygun Perspi-Guard ürünleri Botanik Ecza’da!


Perspi-Guard ürünleri, 2007 yılında İstanbul'da kurulan Aktiva Kozmetik firması tarafından formüle edilmiştir. Terleme problemleri için üretilmiş popüler ürünlerden birisidir.


Aktiva Kozmetik firmasının ürettiği Perspi-Guard ürünler Botanik Ecza’da bütün çeşitleri ile birlikte satılmaktadır.


Yaz aylarında artan terleme problemlerine karşı, aşırı terleme sıkıntısı çeken insanların en çok aradığı ürünlerden birisi de, bu problem için üretilmiş ürünlerdir. Perspi-Guard sprey ve Perspi Guard Jel tam da ihtiyacınız olan ürünlerdir!


Perspi Guard markasına ait geliştirilmiş birkaç ürün bulunmaktadır. Perspi Guard Şampuan 200 ml, Perspi Guard Sprey 50 ml, Perspi Guard Jel, Perspi Guard Deodorant terleme problemleri için geliştirilmiş çeşitli ürünlerdir.
 

Perspi Guard fiyatı

 

Perspi Guard fiyat konusunda gerçekten makul bir ürün. Hemen sitemizden Perspi Guard ürünlerini online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ürün sayfası içerisinde fiyatın altındaki “Sepete Ekle” butonuna tıklayıp, ödeme formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Perspi Guard nasıl kullanılır?

Her perspi guard ürününün kullanımı kendi sayfasında yazmaktadır. 

Perspi Guard Yorum


Perspi Guard Kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. İçerisinde CH3 adı verilen yüksek kaliteli pentapeptit, çay ağacı ve limon yağları bulunan bu ürün hakkında yapılan kullanıcı yorumları sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. 

Perspi Guard satın al!

Perspi Guard ürünlerini çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ankaraİstanbul ve İzmir’den sipariş etmek için 444 4 996 no'lu telefonu arayabilir ya da internet sitesi üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Perspi Rock %100 Doğal Deodorant
24.90TL
24.90TL
Perspi Guard Sprey ve Şampuan Seti
65.00TL
65.00TL
Perspi Guard Antibakteriyel Vücut Şampuanı 200 ml
24.90TL
24.90TL
Perspi-Shield Ultra Koltuk Altı Pedi
24.90TL
24.90TL
Perspi Guard Sprey 50 ml
0.00TL
Perspi Guard Alüminyum & Alkol İçermeyen Hidrojel
0.00TL