WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 
Uzman Tıp Köşesi

 
Folixir
Themra
Organik Temizlik Ürünleri

 
Saff 1011

Saff 1011 BalSaff 1011 Bal

Saff 1011 bal ürünlerinin satışını yaparken ilgili firma, kullanıcısına ballar hakkında detaylı bilgi sunmaktadır. Bununla birlikte firmaya ait sertifika bilgilerinide müşterileriyle paylaşmaktadır. Markaya ait ürünlerin organik logolarını görmek için ilgili ürünün detay kısmını inceleyebilirsiniz.

Saf 1011 bal çeşitlerini satış merkezimiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. Bu kategoride bulunan ürünleri satış mağazamıza gelerek elden teslim alabilirsiniz. Ödemenizi teslimat esnasında ödeyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ankara/Çankaya'da bulunan satış merkezimize uzak olmanız sorun değil! Hemen ürünleri online olarak sipariş vererek ödemenizi yapabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz bu ürünleri satın aldıktan sonra direkt güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz. Buzdolabında saklanmaması gereken ürünleri oda sıcaklığında muhaza edebilirsiniz. Uygun koşullarda saklanan bal ürünleri uzun süre kullanılabilir. 

Saf 1011 bal fiyatları en ucuz şekilde firmamızca satışı yapılmaktadır. Cep yakmayan fiyat avantajıyla ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünler hakkında detaylı bilgiye aşağıda bulunan ürünlerden istediğiniz tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Saff 1011 Çiçek BalıSaff 1011 Çiçek Balı


Saff 1011 çiçek balı ürünü kullanıcılar tarafından en çok aranan ve satışı yapılan ürünler arasında yer almaktadır. Ürünü kredi kartı, havale yoluyla veya kapıda ödeme seçeneklerinden istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. 

Saff 1011 çiçek balı ürünü için polene alerjisi olanlar dikkatli kullanmalıdır. Kavanoz açıldıktan sonra 30 gün süreyle kullanılmalıdır. Mutlaka buzdolabında ışık almayacak şekilde muhafaza edilmelidir. Ürünün sertifikasyon süreci tamamlanmış olarak firma bilgisini paylaşmıştır.

Burada bulunan organik bal çeşitleri ve diğer ürünlerimiz için daha fazla yardım için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Sorunlarınız hakkında sizlere detaylı bilgi aktarabilmemiz için bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan çağrı merkezi numaramızdan hemen bizi arayın.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Fiyata Göre

SAFF1011

Saff1011 Organik Kestane Balı 700 gr
156,90


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.