WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Seboderm Şampuan 300 ml

488 oy ile 5 üzerinden 3.2 puan aldı

Yorum Yapın | (2) Yorum
Ürün Kodu : 17198
Son Kullanma Tarihi:
123,00
123,00
Adet
Fiyatı düşünce haber ver
HIZLI KARGO
UYGUN FİYAT
399 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Ürün Açıklamaları

Seboderm Şampuan 300 Ml

 

Seboderm Şampuan 300 ml şimdiye kadar duymadığınız bir bakımla geliyor! Avrupa’da son yıllarda öne çıkan climbazol bu ürün ile şimdi Türkiye’de!

Saç bakımı için kullanılan ürünler içerikleri ile farklılık oluşturmaktadır. Özellikle doğada mucizevi etkileri olan bileşenler saçın güçlenmesinde önemli bir role sahiptir.

Sağlıklı saç yapısı için geliştirilen ürünler değişen ihtiyaçlara ve saç tiplerine de uyum sağlamayı amaçlamaktadır. Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesine erişim sağlanmaktadır.

Seboderm Şampuan 300 ml de diğer ürünlerden ayrılan içeriği ve işlevleri ile önemli bir yere sahiptir. Egzama çeşitleri başta olmak üzere çeşitli saç derisi rahatsızlığında tercih edilmektedir.

Değişen kullanıcı gereksinimlerine yanıt vermeyi hedefleyen ürün, saç kalitesini artıcı ve güçlendirici olmayı amaçlamaktadır. Böylelikle saçlar sorunlarından arınırken aynı zamanda güçlenebilmesi amaçlanmaktadır.

Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından tercih edilen ürün düzenli kullanım ile etkin sonucu hedeflemektedir. Pratik kullanımı ve sahip olduğu özellikler ise ürünün seçilmesinde etkilidir.

 

Seboderm Şampuan 300 Ml Özellikleri

 

Seboderm Şampuan 300 ml saçınıza ihtiyaç duyduğu bakımı getiriyor! Saç kalitenizi artırmayı siz de istemez misiniz?

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan ürünler saça ve saç derisine uygun içerikleri ile öne çıkmaktadır. Değişen saç tiplerine uygun olarak geliştirilen ürünler saça bakım yaparken onu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Saç sebumu düzenli bakıma ve nemlenmeye ihtiyaç duymaktadır. Böylelikle saçlar kökten uca beslenmesi hedeflenmektedir. Dolayısıyla saç kalitesi artmakta ve saçların güçlenmesi amaçlanmaktadır.

Saç derisinde oluşan yağ bezelerinin normalden fazla salgı üretmesi çeşitli rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Farklı egzama türleri bu rahatsızlıklara iyi bir örnektir. Yaşanan bu durumun etkilerini azaltmak ise kullanılan ürünler ile mümkün kılınmaktadır.

Seboderm Şampuan 300 ml, saça bakım yaparken egzama gibi rahatsızlıkların etkisini azaltmayı amaçlamaktadır. Sahip olduğu özel formülü ise bu konudaki en büyük yardımcısıdır.

Kadın ve erkekler için kullanıma uygun olan şampuan, düzenli kullanım ile etkisini gösterebilmeyi amaçlamaktadır. Farklı saç tiplerine uyum gösteren ürün etkin bir sonucu hedefler.

Seboreik dermatit rahatsızlıklar için özel olarak geliştirilmiştir. Bu özelliği ürünün saçı beslemesi ve güçlendirmesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Ürün içeriğinde yer alan climbazol onu özel bir yere taşımaktadır. Şampuan Türkiye’de içeriğinde climbazol bulunan tek üründür.

 

Seboderm Şampuan 300 Ml Faydaları

 

Seboderm Şampuan 300 ml ile eşsiz bir bakıma adım atın! Kepek, egzama gibi problemlerden uzaklaşın!

Saç bakım ürünleri farklı nitelikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Dolayısıyla yapılan saç bakım rutinleri de farklılık göstermektedir.

Saçlar gün içerisinde en çok yıpranmanın yaşandığı yerdir. Dolayısıyla yapılacak bakımlarda bu durum göz ardı edilmemelidir.

Saçlarda oluşan kaşıntı, kepek ve egzama gibi sorunlar sosyal yaşantıyı da doğrudan etkilemektedir. Hal böyle olunca saça yapılacak olan bakım da önem kazanmaktadır.

Seboderm Şampuan 300 ml özel olarak geliştirilen bir formüle sahiptir. Tüm saç tiplerine uyum sağlayan şampuan, kişisel bakım için de iyi bir seçenektir.

Doğrudan ıslak saça uygulanan ürün, saç derisini beslemeyi hedeflemektedir. Böylelikle saç derisindeki sebum dengesinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Seboreik dermatit şampuan olarak da bilinen ürün, yağlı egzama tedavisini de desteklemeyi hedeflemektedir. Düzenli kullanım ile egzamanın rahatsız edici etkilerinin azaltılması hedeflenmektedir.

Kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden ürün saç derisini beslerken saç kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle saçların kökten uca beslenmesinde yardımcı bir rol oynamaktadır.

Saçların nem dengesini sağlamayı amaçlayan ürün mat saç görünümünün önüne geçmeyi hedeflemektedir. Güçlenen saçların canlı ve parlak bir izlenime ulaşması düzenli kullanım ile mümkün olabilmektedir.

Ürün içeriğinde yer alan kortizon, saç derisinde oluşan kızarıkların giderilmesinde yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca deride meydana gelen şişliklerin azalmasında da etkili olmayı hedeflemektedir.

 

Seboderm Şampuan 300 Ml Kullanım Şekli

 

Seboderm Şampuan 300 ml ile sorunlar saçınızda yer etmesin! Bırakın hepsi su ile akıp gitsin!

Değişen saç tiplerine uygun olarak geliştirilen bakım ürünleri etkin bir sonucu amaç edinmektedir. Böylelikle değişen ihtiyaçlara ve problemlere karşı etkin sonuç sunulması kolay hale gelebilmektedir.

Egzamalı saç derisi ise alışılagelmiş ürünlerden daha fazlasına ihtiyaç duymaktadır. Kaşınan ve döküntülere ev sahibi olan deri, güçlü bir bakıma gereksinim duymaktadır.

Egzama dışında saçlarda oluşan kepek de zaman içerisinde rahatsız edici biri hale gelmektedir. Dolayısıyla bu problemlerin çözümü de elzem hale gelmektedir.

Seboderm Şampuan 300 ml içeriğindeki climbazol ve kortizon gibi etkili bileşenler ile saça bakım yapmayı hedeflemektedir. Bu sayede saç derisi sorunlarından kurtulmak mümkün hala gelebilmektedir.

Seboreik şampuan olarak da bilinen ürün pratik kullanımı ile de tercih edilmektedir. Bol su ile ıslatılan saça ürün doğrudan uygulanabilmektedir. Tercihe göre şampuan önce iki el arasında köpürtülebilir.

Şampuan saç derisine masaj yaparak uygulanmalıdır. Bu sayede şampuan saça yedirilirken aynı zamanda saç derisinin canlandırılması hedeflenmektedir.

Saça uygulanan şampuan 2 ila 3 dakika kadar saçta bekletilmelidir. Ardından bol su ile saç durulanmalıdır. Bu işlem tercih göre tekrarlanabilir.

Tüm saç tiplerine uyum sağlayacak biçimde geliştirilen ürün saça ve saç derisine zarar vermeyecek biçimde geliştirilmiştir. Ancak olası bir durumda kullanımın durdurulması önerilmektedir. Ayrıca konusunda uzman hekime danışılmalıdır.

 

Seboderm Şampuan 300 Ml İçerik

 

Seboderm Şampuan 300 ml yalnızca özellikleri ile değil, içeriği ile de dikkat çekiyor! Türkiye’de bu içeriğe sahip başka bir ürün daha yok!

Saç bakım malzemeleri sahip oldukları içerikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Kendilerine has özelliklere ve içeriklere sahip olan bu ürünler farklı bakım rutinlerinin bir parçasıdır.

Saçların bakımı kadar sağlığı da önemlidir. Dolayısıyla çeşitli dermatolojik rahatsızlıkta kullanılacak ürünler de farklılık gösterebilmektedir. Özellikle ürünlerin içerisinde yer alan bileşenler yapılan seçimleri doğrudan etkilemektedir.

Seboderm Şampuan 300 ml içeriğinde yer alan climbazol ile diğer marka ürünlerini, geride bırakmaktadır. Etki bir mantar öldürücü olarak bilinen climbazol, saçı koruyucu bir etkiye almayı hedefler. Ayrıca ürün içeriğinde;

Sodyumcoco ampho acetat, Coco amido propyl betain, Synercid Asian fusion, Alpha flor buddleja aoZinc pyrithione, Provitamin B5, Pentavitin, Polyqurtinium 10, Carbopol Aqua SF1 yer almaktadır.

 

Seboderm Şampuan 300 Ml Fiyat

 

Seboderm Şampuan 300 ml şimdi en uygun fiyatı ile raflarda yerini aldı! Peki neden evinizde de yer almasın?

Saçlarda oluşan kaşıntı, kepek, döküntü ve egzama gibi rahatsızlıklar farklı ürünlerin kullanımı ile azalabilmektedir. Çeşitli markalar tarafından kullanıma sunulan ürünler geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmektedir.

Botanik Ecza, bünyesindeki saç bakımı kategorisi ile bu ürünleri bir araya getirmektedir. Böylelikle değişen kullanıcı ihtiyaç ve isteklerine hitap etmeyi başarır.

Seboreik şampuan fiyatları ile de ekonomik seçenekler firma mağazalarında yerini almaktadır. Bu sayede farklı bütçelere uygun ürünler sunulmaktadır.

Seboderm Şampuan 300 ml de bu ürünlerden birisidir. Etkin formülü ve uygun fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır.

Botanik Ecza, farklı lokasyonlarda yer alan mağazaları ve internet sitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Böylelikle değişen alışveriş alışkanlıklarına uyum sağlanmaktadır.

Tunalı / Çankaya ve Balgat / Çankaya konumlarında yetkili personeller etkin hizmet sunmaktadır. Ürünler hakkında merak edilenler ve fiyat bilgisi de böylelikle elde edilmektedir.

İnternet sitesi üzerinden de ürünler satışa sunulmaktadır. Üretici firma tarafından önerilen fiyat etiketini kullanan firma, haksız rekabete karşıdır. Dolayısıyla internet sitesinde de mağazadaki ürün etiket fiyatını kullanmaktadır.

Botanik Ecza, indirimlerini ve kampanyalarını web sitesi üzerinden duyurmaktadır. Böylelikle uygun alışveriş daha da ekonomik hale gelmektedir.

  

Seboderm Şampuan 300 Ml Kullananlar

 

Seboderm Şampuan 300 ml ile kaşıntı ve döküntüye son! Düzenli kullanım ile kafanızda sorun kalmasın!

Kişisel bakım için kullanılan ürünlerde en önemli olan esas düzenli ve sistemli kullanımdır. Böylelikle kullanımı yapılan ürünlerine etkinliği artabilmektedir.

Değişen kullanıcı istekleri ve ihtiyaçları ürünlerin gelişmesini sağlamaktadır. Böylelikle çeşitli sorunlara etkin çözümler üretilmektedir.

Botanik Ecza, farklı sorunlara karşı üretilen ürünleri bir araya getirmiştir. Bu sayede farklı kullanıcılara ulaşmayı başarmaktadır.

Seboderm Şampuan 300 ml de firma raflarında yer alan ürünlerden yalnızca birisidir. Firma mağazalarında ve internet sitesinde yer alan ürün, sosyal medya hesaplarında da paylaşılmaktadır.

“botanikecza” ve “botanikcity” Instagram hesapları ile takipçilere ürün hakkında bilgi verilmektedir. Ayrıca indirim, kampanya ve haftalık çekilişler de sayfalar üzerinden paylaşılmaktadır.

Botanik Ecza, farklı ürün kategorileri ile hizmet vermektedir. Firma bünyesinde satışa sunulan ürün ve ürün grupları hakkında bilgi almak da oldukça kolaydır. Mağaza, internet sitesi ve sosyal medya araçları etkin olarak kullanılmaktadır. Ayrıca “444 4 996” hattı ile çağrı merkezine de ulaşılabilir.

Firma, müşteri memnuniyetine ve görüşlerine daima ön sırada yer vermektedir. Dolayısıyla internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında yer alan “yorumlar” panelinde bu fikirlere yer vermektedir.

Botanik Ecza kendisine e-posta yolu ile de ulaşma imkanı sunmaktadır. Bu nedenle  [email protected] e-posta adresini aktif olarak kullanmaktadır.

 

Seboderm markasının diğer ürünlerine indirimli ulaşmak için:

https://www.botanikecza.com/index.php?p=search&search=pyrosoft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seboderm Şampuan


Seboderm şampuan ürünü en ucuz fiyat ve %100 orijinal ürün garantisiyle temin edebilmenin yanı sıra firmamız tarafından sizlere hesaplı ve güvenli e-ticaret imkanı sağlanmaktadır. On binlerce ürün yelpazesi arasından satın almaya karar verdiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek güvenli alışverişe başlayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin hepsi ithalatçı ve üretici firmaların garanti altında olup adınıza faturalı olarak adresinize gönderilmektedir.

Seboderm şampuan hakkında bilgili ve donanımlı çağrı merkezi kadromuzdan da 444 4 996 numarasından bize ulaşarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamız “Satış Seboderm ŞampuanSonrası Müşterilerimizin Her Zaman Yanındayız.” ilkesini sadakatle benimsemiş olup, müşteri memnuniyetinin sağlanması için gerekli şartları yerine getirmekten gurur duymaktadır.

Firmamız, bünyesinde olan ürünlerin topluma güvenli, etkili ve kaliteli bir şekilde ulaşmasını temin etme hususunda hassasiyetini en üst seviyede taşımaktadır. Ürünleri tanıtırken haksız rekabet ve tüketiciyi yanıltıcı tanıtımlara yer vermemektedir. Bilimsel çalışmaların sonuçlarıyla ürünün etkinliği hakkında ki iddiaların uyumuna sadakatle bağlıdır. “Seboderm” markasına ait ürünü hemen satın alabilirsiniz.Birikim ve Tecrübesi ile 10 yılı aşın bir süredir sizlere hizmet veren firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere sanal ortamda e-ticaret platformunda güvenli alışverişin en huzurlu ortamını uzman kadrosuyla sağlamaktadır.

 


İçindekiler:


Sodyumcoco ampho acetat, Coco amido propyl betain, Synercid Asian fusion, Alpha flor buddleja aoZinc pyrithione (Çinko pirition), Climbazol, Provitamin B5, Pentavitin, Polyqurtinium 10, Carbopol Aqua SF1 oluşmaktadır.


Kullanımı:

 

Islak saça masaj yaparak uygulayınız. İki-üç dakika bekletiniz. Bol su ile durulayınız. Uygulama bir-iki defa tekrarlanabilir.

 

Seboderm Şampuan Fiyat

 

Seboderm şampuan fiyat sizlerin beklentilerini karşılayacak asgari seviyede maksimum kullanıcı memnuniyetini sağlayacak düzeyde olmasına özen gösterilmiştir. Ürünün en güncel fiyatı sitemizde olduğu gibidir. Ürünü online olarak sipariş vermek için fiyat bölümünün altındaki sepete ekle kısmını kullanabilirsiniz. Üründen daha fazla sipariş vermek için adet kısmında bulunan (+ ) (-) butonu ile miktar artırımı yapabilir veya azaltabilirsiniz.

Seboderm şampuan kullananlar hakkında müşterilerimizin düşünceleri ve yorumları önemlidir. Çünkü ürün hakkında en doğru bilgiyi ürünün kullanım tecrübesi olan kişiler verebilecektir. Ürün hakkında yapılan yorumlara ulaşmak için ürünün yorumları butonunu tıklayınız. Detaylı yorumlara buradan ulaşabilirsiniz. Sizde yorumlarınızı buradan bize ve diiğer kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.

Seboderm şampuan denince akıllara öncelikle Botanik Ecza gelecektir. Web sitemiz en uygun satın alma ve görüş bildirme platformudur. Ürünü Ankara'dan, İstanbul'dan, İzmir'den ve Türkiye'nin tüm illerinden online olarak sipariş verebilirsiz ya da hafta içi ve cumartesi günleri mesai saatleri içerisinde 444 4 996 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
TEB - Bonus
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
Yorumlar
YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
B****

Dün sipariş verdiğim şampuan 23 saatte elime geçti.Hızlı kargo için teşekkürler.Eğer ürün yağlı egzamama iyi gelirse sürekli buradan sipariş vereceğim.Doktorlar bu ürünü tavsiye etmişti.

26 Haz 2015 14:17
C****

Bugun yeni siparislerimi bir gunde teslim ettiler istanbul disi ayrica tesekkur ederim . Kullandigim bir urun hizli sac yaglanma sorunu yasayanlar icin ideal bir urun , bir cok yontem denedim ancak bu sampuan sorunumu cozdu. Ayrica Botanikecza taahut ettikleri gibi inanilmaz hizli ve guvenli gonderim sagliyor , hem diger satis noktalarindan daha uygun hem hemen size ulasiyor. Tavsiye ediyorum

12 Haz 2015 15:37
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
BENZER ÜRÜNLER
Gewn Kirish Bebek Şampuanı 221 ML
210,00
Kerastase Bain Force Architecte Aşırı Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan 250 Ml
% 5
436,51
459,00
Kerastase Nutritive Bain Magistral Aşırı Kuru Saçlar Için Yoğun Nem Veren Besleyici Şampuan 250ml
380,00
Aveda Botanical Repair Yıpranmış Saçlar Onarım Şampuanı 200ml
% 70
480,00
1.600,00
Beaver Scalplife Scalp Energy Cleanser Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Scalplife Scalp Clarify Cleanser Kepek Karşıtı Şampuan 298 ml
% 7
219,50
236,73
Beaver Argan Oil Keratin Of Moroccco Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Beaver Tea Tree Şampuan 350 ml
% 7
175,90
190,00
Botanıvo Tüy Dökülmelerine Karşı Doğal Şampuan - Shed Control 250 ml
309,00
Botanıvo Hassas Ciltlere Özel Doğal Şampuan - Sensitive Soothe
110,00
Beaver Ultra Moıst Şampuan 318 ml
249,90
Beaver Scalp Energy Şampuan 258 ml
223,90
Beaver repaır Rescue Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Nutrıtıve Şampuan 258 ml
223,90
Beaver Marula Şampuan  60 ML
41,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.