SEPETİM
Sepetinizde ürün
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Filtrele
Filtrele
Prof.Dr.Nurettin Lüleci
Lactone

 

 
Folixir

 
Suda Collagen

Suda Collagen

Suda Collagen

Suda collagen tablet ve diğer çeşitlerinin tümünü en ucuz olarak satış merkezimizden sipariş verebilirsiniz. Botanikecza olarak bu ürünleri piyasada ilk olarak satışa sunan firmamızdan en ucuz fiyat garantisiyle satın alabilirsiniz. 

Suda collagen ürün çeşitlerini aşağıda bulunan ürün vitrininden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerin içerikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgi için ürüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tablet ve saşe formuyla ürünler kür şeklinde kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Kolajen içeren bu ürünleri, uzmanlar en az sekiz hafta olarak kullanımı önermektedirler. Satışını yaptığımız bu ürünlerin üç formu bulunmaktadır. Hazır sıvı formu, toz formu ve tablet formunda üretilmektedir. İçime hazır sıvı formunda 1 serviste 5500 mg kolajen peptit içerir. Toz saşe formunda 1 serviste 8000 mg kolajen peptit ve ilave olarak Türkiye'de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir. Tablet formunda ise her tablette 1000 mg kolajen peptit ve yine Türkiye'de ilk defa 1 milyar KOB probiyotik bakteri içerir. 

Siz değerli müşterilerimiz için %100 orijinal ürün garantisiyle satışını yaptığımız ürünleri anında kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. Ürünleri hemen sepetinize ekleyerek hızlı alışverişe başlayabilirsiniz.

 

​Suda Collagen FiyatSuda Collagen Fiyat


Suda collagen fiyat olarak burada indirimli avantajlı haliyle satılmaktadır. Online satış sistemimizde bulunan 3D güvenli ödeme metoduyla alışverişiniz artık daha güvenli! Kredi kartınızla yaptığınız alışverişiniz esnasında kart bilgileriniz özel olarak şifrelenerek güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Suda collagen fiyat konusunda cep yakmayan haliyle satılırken ürünü kullananlar deneyimlerini bizimle paylaşıyorlar. Ürün detay kısımlarında bulunan "yorumlar" bölümünden diğer kullananların deneyimlerine göz atabilirken, sizde ürünler hakkında deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bizimle paylaşabilirsiniz. Burada bulunan ürünler hakkında veya diğer ürünlerimiz hakkında bilgi için bize aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size en hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Suda Collagen Shot 14 ADET
135.00TL
135.00TL
Suda Collagen Tablet
89.80TL
89.80TL
Suda Collagen 14  Saşe
88.80TL
88.80TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.