WhatsApp ile Hemen Ulaş!
SEPETİM
Sepetinizde ürün
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
ÜYE OLUN
   
 
 
 
 
     
KATEGORİLER
Takma Kirpik
Takma Kirpik

Takma Kirpik

Takma kirpik doğal kıl görüntüsünü yakalayan sentetik bir malzemeden üretilmiştir. Renkleri ve kalınlıkları doğal kirpikle birebir aynıdır. Özel kirpik yapıştırıcısı ile kullanılır. Bu yapıştırıcılar kirpiklerle birlikte ya da harici olarak satılabilir.

Takma kirpik takma işlemi için özel yapıştırıcıdan başka malzeme kullanılmaz. Ürünler arasından istediğiniz kirpik modelini yapıştırıcıyla birlikte sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler birkaç gün içinde adresinize teslim edilir.
 
Hangi Takma Kirpik Seçilmeli?

Takma kirpikler, kirpik hacmi az ya da kirpik boyu kısa olan herkes tarafından kullanılabilir. Kirpiğin boyutu, yapıldığı malzeme ve şekligörüntüyü değiştirir. Takma kirpik kullanmak isteyen kişiler istedikleri modelde ürün seçebilirler. Kirpikler tek kullanımlık ürünlerdir. Bu yüzden kullanmadan önce özelliklerini ve kullanım şeklini bilmek gerekir.

Takma kirpiğinizi seçerken, kendi kirpik durumunuzu da göz önüne almalısınız. Göz kapakları geniş olan kişiler standart takma kirpik modellerini kullanabilir. Daha dar göz kapağına sahipseniz standart kirpikleri keserek şekillendirebilirsiniz. Eğer ortalama boyutta göz kapağınız varsa istediğiniz modelde takma kirpik seçebilirsiniz.
 
Takma kirpik önerileri arasında doğal olan ve hacimli olan modeller vardır. Doğal görünümlülerde daha az malzeme kullanılmıştır. Kirpik telleri tek sıra halinde dizilmiştir. Gerçek kirpikle kolay şekilde birleşirler. Bu ürünler kirpiklerin görünümünü belirgin şekilde değiştirmez. Takma kirpik takma yöntemi ile ürünü kolayca yerleştirebilirsiniz.. Bu modeller çok daha fazla sayıda tel içerirler.

Tel uzunlukları ve dizilim şekli de modelleri dolgun gösterir. Kirpikler şeffaf kutuda satıldıkları için satın almadan önce modeli görmeniz mümkündür. Takma kirpik önerileri ten renginize göre de değişebilir. Çok açık tenli kişilerin koyu ve hacimli modelleri tercih etmemeleri gerekir.

 

Takma Kirpik KullanımıTakma Kirpik Kullanımı


Takma kirpik kullanımı kutu üzerinde görsel olarak yer alır. Bununla ilgili bilgiyi internet üzerinden de kolayca bulabilirsiniz. Takma kirpik takma işlemi için öncelikle yapıştırıcınız hazır olmalıdır. Yapıştırıcılar beyaz ya da siyah renk olabilir. Beyaz renkli yapıştırıcılar kuruduktan sonra şeffaflaşır. Bu sayede gözde ya da kirpikte kalıntı bırakmaz. Yine de yapıştırıcının görüntüsünden rahatsız olursanız siyah renkli olanını da tercih edebilirsiniz.

Kirpikleri yapıştırmadan önce boyutlarını kendi göz kapağınıza göre ayarlayabilirsiniz. Gerekli ise ucundan bir miktar keserek boyutu değiştirmeniz mümkündür. Bu sayede kirpik gözünüze tam oturur ve batma yapmaz.

Tam oturmayan kirpikler düşebilir ya da gözünüze ağırlık verebilir. Bu yüzden yapıştırmadan önce denemeler yapabilirsiniz. Kirpik satın alırken markası, fiyatı ve kalitesi de önemlidir. Kıyaslama yapabilmek için farklı marka ve model ürünleri satın alıp kendi kirpiğinizde deneyebilirsiniz.

Ürünler hakkında tüm bilgileri buradan inceleyebilir kafanıza takılan soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan çağrı merkezimizi arayabilir, hemen bilgi alabilirsiniz.

 
Çağrı Merkezi
444 4 996
Ardell Fashion Siyah Takma Kirpik Başlangıç Seti
35.00
35.00
Ardell Corset Kirpik Siyah
28.90
28.90
Kiss Haute Couture KHLD05 Komple Takma Kirpik İkili Paket- Ritzy
86.95
86.95
Lionesse Mıknatıslı Takma Kirpik 3044
52.00
52.00
Ardell Fashion Yarı Siyah Takma Kirpik
65.00
65.00
Ardell Fashion Siyah Takma Kirpik
55.00
55.00
Revlon Kirpik Kit Definning
25.00
25.00
Revlon Intensifying Kendinden Yapışkanlı
24.90
24.90
Kiss Haute Couture KHLD06 Komple Takma Kirpik İkili Paket- Chic
65.90
65.90
Kiss Haute Couture KHLC02 Takma Kirpik
69.90
69.90
Ardell Curvy Kirpik Siyah
59.90
59.90
Kiss Haute Couture KHLD03 Komple Takma Kirpik İkili Paket-Lush
64.90
64.90
Kiss KPLGL04 Komple Takma Kirpik Yapıştırıcı
0.00
i Envy by Kiss KPEM13 Komple Takma Kirpik 5'li Paket Juicy Volume
0.00
Ardell Duo Takma Kirpik Yapıştırıcısı Koyu
0.00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.